Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ANZZTV (Už peržiūrėta filmo trailerį - €)


v1rus

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 153 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, pakelsiu dar karteli šitą programėlę. "ANZZTV"

67618aebfe3a1379628caa4897bbce24646.png

Daug kas rašė, kad domenui tik 9 mėn ir t.t ir t.t. Bet projektas gyvuoja jau 11 metų. (Prieš tai buvo kitas pavadinimas)
 

Citata

 

Domain Name: SDLFU.COM

Registry Domain ID: 1917798192_DOMAIN_COM-VRSN

Registrar WHOIS Server: whois.gname.com

Registrar URL: www.gname.com

Creation Date: 2015-04-09T14:32:13Z

 

Šiuo metu mėginu pakliūti į šio projekto Menedžerius - Sukurti savo komandą.

Mūsų jau nemažai - nusiskundimų niekas neturi ir visi sėkmingai užsidirbinėjame

672a01bf14866774b4c8f4388edffbf2625.png

Praeitą kartą kai kėliau postą dar daug ko nežinojau ir klaidingai Jūs informavau.

Taip - už peržiūrėtą reklamą tu gauni 0.61 €

Taip - per dieną tu gauni 4.88

Taip - yra papildomų dovanų kiekvieną dieną (+2 nemokomi traileriai prie tavo esamų/+2 € prie balano/+5 € prie balanso ir daug kitokių)

 

VISI GALVOJA, KAD TIESIOG ATSĮSIUNTUS PRADĖSI GAVINĖTI PINIGUS

NE - REIKIA NUSIPIRKTI VIPĄ METAMS (97 € 365 Dienos.)

Žiūrint trailerius mano investuota suma atsipirko per ~12-15 dienų (+ giftai) Likusias ~350 dienų aš gavinėsiu grubiai tariant po 5 eurus per dieną šiaip sau.

BET YRA TOKS DALYKAS KAIP "Crowdfunding" - Nori daugiau užsidirbti nei paprastas VIP investuok (arba panaudok sukaupta balansą)

f61b34f6f7d57b20485331674dfa1c25379.png

 

Kas susidomėjo ir nori prie mūsų prisijungti: https://t.me/+LleoQ4TUwI1iODU0

Mūsų jau 6 bendraminčiai - tikimes prisijungti ir Tu.

c9b064d711b68252684c8c773ee2bae4970.png7fb625d4e62ba7ea1984bf781eac11b7188.png90ffec551982ad308086bbb9cadbde6c964.png

 

 

https://t.me/+LleoQ4TUwI1iODU0

Ką domina pinigų išėmimas yra padarytas video/screenai. Procesas užima 5-30min.

Mano invite kodas: https://www.sdlfu.com/register#code=5187962034

Registracija gan sudėtinga tai patariu prisijungti prie mūsų čato kur padares išsamia informaciją:

8a58c33f6d5fccb9f8de33750a6cd219783.png

Screenshot_2023-08-03-23-36-55-031_com.binance_dev.thumb.jpg.8303d73cd1dbd8ffd70f7788789d70e7.jpg

Redaguota , nario v1rus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, prefis parašė:

Reikia šitam forume atskiros skilties ar tago su įspėjimu tokioms piramidėms. Kas norės rizikuoti, papulti į laiminčiųjų ratą gali šokt ir bandyt laimę, bet bent jau žinos kur brenda. ?

Siuo metu 9 lietuviai naudojasi sia programa. Bent jau is mano rato. O kiek ju isviso tik dievas zino. Vakar meetinge bendram chate buvo ~12k aktyviu useriu 'Online'

Is musu 9 jau 7 atgavo savo pradini kapitala. Tai tiek siam kartui :) Jei buvo nesekmingos patirties ant nepratestuotu programu tai cia jau Tavo bedos. Bet pasidalinau pilnu aprasymu tik tada kai atgavau pinigus kai esu isitikines kad veikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

image.png.bff368070d3567d71798dc141ed98aee.png

image.png.ae9f05dc8a016c6b3fa9cbc88f2555d4.png

image.png.e00f107175ad3b6bd375bb324cbbfcf3.png

image.png.c7eaa292d66872ddad81816088a74a42.png

 

Musu vis daugeja, ir visi jau savo pliusa pasidare. Ir sekmingai kelia pinigus i virsu. Kam vis dar aktualu musu Lietuviskas kanalas: https://t.me/+LleoQ4TUwI1iODU0

 

Nauju zmoniu irgi daugeja kas labai malonu:

image.png.b4aa64da1f0ea20f0285d7b308900a89.png

Invite kodas: https://www.sdlfu.com/register#code=5187962034

 

 

980229e569d56073.jpg

Redaguota , nario v1rus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2023-08-14 08:42, DariusKis parašė:

Pats dalyvauju jau kaip beveik menesi ir esu pliuse vien is Crowdfunding , nes ten kaip ir pinigu gaminimas greitesnis na ir zinoma reikia pameginti ir numesti savo invaito linka, nes kas nerizikuoja, tas negeria sampano :D
https://www.sdlfu.com/register#code=458721369

🤑

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2023-08-04 19:06, v1rus parašė:

Siuo metu 9 lietuviai naudojasi sia programa. Bent jau is mano rato. O kiek ju isviso tik dievas zino. Vakar meetinge bendram chate buvo ~12k aktyviu useriu 'Online'

Is musu 9 jau 7 atgavo savo pradini kapitala. Tai tiek siam kartui :) Jei buvo nesekmingos patirties ant nepratestuotu programu tai cia jau Tavo bedos. Bet pasidalinau pilnu aprasymu tik tada kai atgavau pinigus kai esu isitikines kad veikia

Nesakiau jog nemokus projektas, tiesiog tai yra akivaizdi piramidės schema ir tiek. Nereikia būti naiviam ir tikėtis jog pinigai iš niekur atsiranda, kai tokie kaip tu nesugebės pritraukti naujų vartotojų kurie perka visokius VIP ir investuoja balansus atgal, išmokėjimai greitai pasibaigs.

Tiesiog įspėjimas jog projektas bet kuriuo momentu gali užsidaryti, nelaikykite didelių balansų ir investicijų jame.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, prefis parašė:

Nesakiau jog nemokus projektas, tiesiog tai yra akivaizdi piramidės schema ir tiek. Nereikia būti naiviam ir tikėtis jog pinigai iš niekur atsiranda, kai tokie kaip tu nesugebės pritraukti naujų vartotojų kurie perka visokius VIP ir investuoja balansus atgal, išmokėjimai greitai pasibaigs.

Tiesiog įspėjimas jog projektas bet kuriuo momentu gali užsidaryti, nelaikykite didelių balansų ir investicijų jame.

 

Pakolkas veikia ir gerai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2023-08-14 07:42, DariusKis parašė:

Pats dalyvauju jau kaip beveik menesi ir esu pliuse vien is Crowdfunding , nes ten kaip ir pinigu gaminimas greitesnis na ir zinoma reikia pameginti ir numesti savo invaito linka, nes kas nerizikuoja, tas negeria sampano :D
https://www.sdlfu.com/register#code=458721369

Kiek sumokejo kad parasytum pranesima? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), miša. parašė:

Kiek sumokejo kad parasytum pranesima? 

Komentaras kaip ir tavo parduodamas GRP.LT domenas. (Niekam nereikalingas ir ne i tema)

Dar stebiuosi kaip cia neparasei, kad su antru ar treciu profiliu sau komentuoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir bukam aišku jog ponzi , jeigu kažkaip ta peržiūra generuotų pajamas nereiėktų pirkti vip'ų , ar tiesiog gautum mažesnę dalį be jo ( pvž. kaip adpays.me projekte kažkada būdavo ). Bet gl , jai pavyko išlošti

Po 2min investigacijos:

Puslapis žymiai jaunesnis negu 11 metų

Dauguma reviews'ų neigiaimi

Atsiskaitymai ( kaip suprantu ) tik kripto , kas dar labiau didina scamo rizika

Savininko tapatybė niekam nežinoma

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai jeigu esi vienas iš pirmų ir pradėjai šitą reikalą schemos pradžioje. Niekas nežino kiek laiko ta schema gyvuos. Aišku gali pasiskaičiuoti kiek tokie projektai on average gyvuoja ir taip bandyti nuspėti, kada ateis galas, nes jis tikrai ateis. Ypač kai išlenda tokie kliurkai kaip domeno ar pavadinimų keitimai. Aišku, rizika gal ir mažesnė nei suleist pinigus į kazinkę bet čia tik gal. Patarimas - apsišarvuoti įspėjimais, perspėjimais ir dar visokiom nesąmonėm jog net didžiausias idiotas suprastų jog gali suleisti pinigus kokiam nors ruskeliui esančiam giliai sibiro šiknoj ant naujo geliko. Kitaip gali prasileisti teismo šaukimą už dalyvavimą schemoje. Bet čia tik mano nuomonė, labai nepykit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
prieš 4 valandas(-ų), Deimis parašė:

Vis dar išmoka greitai, per valandą nuo paprašymo, bet manau jau didesnė rizika būtų dabar investuoti nei temos sukūrimo dieną.

Investavau kur uzdarbi gausi tik po 3 men. Idomu ar atgausiu 😄

Vienas pazystamas investuoja ten kaip pamišęs. Dar kolkas viska atgauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Aš irgi bijojau, bet nusprendžiau surizikuoti. Ta narystė apie 98 eur kainavo. Pagalvojau, jei prarasiu, tai ne karvę sudeginsiu, jei pavyks- greit savo atgausiu ir dar užsidirbsiu. Mano strategija buvo tokia- nusipirkau VIP, kasdien pražiūrėjau 8 filmų anonsus po 30 sek.. Tai į dieną sugaišdavau kelias minutes ir grįždavo po 4,88 eur. Kai sugrįžo apie 60 eur, juos ten investavau - taip daug didesnė grąža, o investicija tik kelioms dienoms. Po mėnesio išsimokėjau investuotą sumą (100 eur), likutį palikau tolimesnėms investicijoms, tai jei ir prarasiu, nebaisu, nes ką investavau jau atsiėmiau. 

Norėtųsi, kad filmų peržiūrų kasdien būtų daugiau nei 8, nes už pusę minutės peržiūros gauti 0,61 eur yra labai gerai :) Ten aktyviau gali chat room bendrauti, tada gauni jų daugiau, bet aš nesu megėja rašinėtis, tai tenka pasitenkinti aštuoniom.

Jei kas norite pabandyti užsidirbti, prisijunkite https://www.sdlfu.com/register#code=7289653410

Prisijungusiu pakviečiame ir į lietuvių grupę, kurioje dalinamės informacija. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 153 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...