Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Visa tiesa apie vlrg (naujajį sa-mp projektą)


euLukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2682 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Situacija tokia. Tas Juan buvo real-life.lt projekto komandoje (buvo atsakingas už skilčių šablonų, taisyklių kūrimą) ir jiems dirbo už pinigus, galiausiai jį apgavo ir jis bėgo ieškotis kito projekto. Susisiekė su manimi ir norėjo jungtis prie manęs su Mariumi, mes jo paslaugų atsisakėme ir jis pabėgo ten, kur į komandą pakliūti gali kiekvienas, net eilinis nesubrendęs beraštis - vLRG. Tiesa, viskas nebuvo taip gražiai kaip papasakojau. Jis bandydamas prasimušti pas mus pasinaudojo purvų drabstymo strategija ir kiek galėdamas tą purvą drabstė ant real-life.lt ir vLRG.lt, anot jo dabartiniai projektų savininkai yra nesubrendėliai ir tik gadina gerus projektų vardus. Taip pat pridūrė, kad jeigu mes jį priimsime į savo komandą jis sužlugdys tiek real-life, tiek vLRG.

Ir ką jūs manote? Įsijungiu SKYPE kitą dieną, o ten vietoj vardo Juan prisidėjo prierašas "Juan - vLRG pagalba" :D

http://www.part.lt/perziura/6659a1360823511f96fbb6049e79d50446.png

http://www.part.lt/perziura/a6eb3dcfda59b1661a352586fd28557c112.png

Redaguota , nario Ainius!
  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Situacija tokia. Tas Juan buvo real-life.lt projekto komandoje (buvo atsakingas už skilčių šablonų, taisyklių kūrimą) ir jiems dirbo už pinigus, galiausiai jį apgavo ir jis bėgo ieškotis kito projekto. Susisiekė su manimi ir norėjo jungtis prie manęs su Mariumi, mes jo paslaugų atsisakėme ir jis pabėgo ten, kur į komandą pakliūti gali kiekvienas, net eilinis nesubrendęs beraštis - vLRG. Tiesa, viskas nebuvo taip gražiai kaip papasakojau. Jis bandydamas prasimušti pas mus pasinaudojo purvų drabstymo strategija ir kiek galėdamas tą purvą drabstė ant real-life.lt ir vLRG.lt, anot jo dabartiniai projektų savininkai yra nesubrendėliai ir tik gadina gerus projektų vardus. Taip pat pridūrė, kad jeigu mes jį priimsime į savo komandą jis sužlugdys tiek real-life, tiek vLRG.

Ir ką jūs manote? Įsijungiu SKYPE kitą dieną, o ten vietoj vardo Juan prisidėjo prierašas "Juan - vLRG pagalba" :D

įrodymus žmonėm numesk chat kad matytų kad iš tiesų tai buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

įrodymus žmonėm numesk chat kad matytų kad iš tiesų tai buvo

Aš ne toks žmogus, kad gaiščiau laiką niekams ir rašyčiau išgalvotus, nereikšmingus pranešimus. Man tas vLRG paskutinėje vietoje, tik juokinga pasidarė po tokių Juan'o poelgių ir noriu pasidalint su kitais.

http://www.part.lt/perziura/6659a1360823511f96fbb6049e79d50446.png

http://www.part.lt/perziura/a6eb3dcfda59b1661a352586fd28557c112.png

Redaguota , nario Ainius!
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš ne toks žmogus, kad gaiščiau laiką niekams ir rašyčiau išgalvotus, nereikšmingus pranešimus. Man tas vLRG paskutinėje vietoje, tik juokinga pasidarė po tokių Juan'o poelgių ir noriu pasidalint su kitais.

http://www.part.lt/perziura/6659a1360823511f96fbb6049e79d50446.png

http://www.part.lt/perziura/a6eb3dcfda59b1661a352586fd28557c112.png

Nu Lawles turėtų nuspresti ka su šiuo žmogum daryti jei jis dirba tokiam projekte dėl to kad jūs nepriimate pirma apšmeižęs projekta tada nežinau ką nuspręs dėl jo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Temos pavadinimas visa tiesa apie vlrg, o parašyta apie taip kaip kažkokių pareigų negavo. :D šiaip ar taip projektas nekoks ir 99% nenusiseks. O dabar kurie čia rašo dar neseniai gynė vlrg projektą ir sakė kad lawless pats geriausias ir pamatysit kaip viskas startuos ir viskas bus čiki, piki, bet.. :D

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Temos pavadinimas visa tiesa apie vlrg, o parašyta apie taip kaip kažkokių pareigų negavo. :D šiaip ar taip projektas nekoks ir 99% nenusiseks. O dabar kurie čia rašo dar neseniai gynė vlrg projektą ir sakė kad lawless pats geriausias ir pamatysit kaip viskas startuos ir viskas bus čiki, piki, bet.. :D

Tiesa yra ta kad projekto valdžia sudaro tik draugai :D Matyt ne viską skaitei.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, žinau tą LawLess, kažkada buvo pas mane projekte (ne aš jį priiemiau) o kitas įkūrėjas, kaip skripterį. Primeta labai, kad viską moka daryti, bet per visą savaitę normalaus update'o negalėjo parašyti. Tiesiog kaip sakoma žmogus "šudmalys", tik šneka o darbo nesimato iš vis. O dėl tokių kaip jis, nes pas tokius į projekta neverta eiti. Yra žymiai geresnių bei unikalesnių projektų nei pas jį, aš tau duodu 70%, kad vLRG nestartuos starto dieną, jis dar sakys, kad nebaigė visų sistemų (t.y nerado tinkamos sistemos nukopijuoti ir įdėti į savo mod'ą) galbūt jis turi kažiek supratimo toje srityje, bet tikrai neturi supratimo kurti modą nuo 0. Na kaip ir sakau, jis tiesiog kopijuoja kodus ir deda į savo modą. Arba dar tokius atnaujinimus kaip - pakeičiau teksto spalvas, idėjau ten ir ten reklamas. Žodžiu gal kaip žmogus malačius jis, bet tikrai ne jam kurti. Kiek jis bandęs kurt, primete, kad jo projektai "Afigieni" net mėnesio neištempia ir nuleidžia rankas. Dabar kaip kietuolis, nusipirko garsų vardą projekto, bet jis jau sušiktas, ir manau dabar jis paskutinėse rankose, manau reiktų palikti šį vLRG vardą, nes per daug kaip perėją per rankų. Seniausias ir buvo geriausias vLRG. 

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oho kiek demėsio susilaukė išpusta tema .. :D jo parašysiu ir aš nes parašysiu savo nuomonė . Rašyti temas kad buvo žmogus ten tas redaguotojas ir jam numažintos pareigos ? jo , nes jisai nieko nedare tik visiem piso prota skypeje , ir dar pats parašes man kad jisai nebuvo vertas tu pareigu nes nieko neatliko dėl projekto . o kažkaip vakar iš kažkur atejo parašė , gal gali vėl atgal priimt į projekta nesk itaip parašysiu tema , tai *Myliu SuperGames.lt* .. Už ką kažkoks redaguotojas turi but , PROJEKTO VYR.PRIŽIŪRĖTOJAS . Ojezau nebuvo atrankos į DPI jo nebuvo , nes aš pasiemiau sau pažįstama žmogu kuriuom pasitikiu o nekuris ateitu ir puse forumo ištrintu , dėl pareigu verkti tai nežinau . Jau būt reik degradave dėl to SAMP , man ph čia rašot tas temas nerašod :D projektas bus paleistas sausio 6 ir man vienodai . O kas čia rašo pinigu neatsiunčiau , eligijau galiu duot tuos kelius eurus už tuos logo . Šetonai tavo darbu net nereikia vpš ;)

O čia galit toliau rašinėtis , geros dienos prie sampo :D

 

Sekmės kuriant tuos didžiausius burbulus , man jie visiškai neidomus , kas norės tas žais , kad ir 20 man užteks , o tokie kuriem galvoj tik pareigos tai eikit ir žaiskit kituose projektuose ir pažiūrėsiu kaip duos už redagavima kažkokias pareigas . Tau aiškiai lukai buvo parašyta nori grįšk , bet zeho niekas neiims nes jis dėl projekto nieko nedarė.

Redaguota , nario Lawless
  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Situacija tokia. Tas Juan buvo real-life.lt projekto komandoje (buvo atsakingas už skilčių šablonų, taisyklių kūrimą) ir jiems dirbo už pinigus, galiausiai jį apgavo ir jis bėgo ieškotis kito projekto. Susisiekė su manimi ir norėjo jungtis prie manęs su Mariumi, mes jo paslaugų atsisakėme ir jis pabėgo ten, kur į komandą pakliūti gali kiekvienas, net eilinis nesubrendęs beraštis - vLRG. Tiesa, viskas nebuvo taip gražiai kaip papasakojau. Jis bandydamas prasimušti pas mus pasinaudojo purvų drabstymo strategija ir kiek galėdamas tą purvą drabstė ant real-life.lt ir vLRG.lt, anot jo dabartiniai projektų savininkai yra nesubrendėliai ir tik gadina gerus projektų vardus. Taip pat pridūrė, kad jeigu mes jį priimsime į savo komandą jis sužlugdys tiek real-life, tiek vLRG.

Ir ką jūs manote? Įsijungiu SKYPE kitą dieną, o ten vietoj vardo Juan prisidėjo prierašas "Juan - vLRG pagalba" :D

http://www.part.lt/perziura/6659a1360823511f96fbb6049e79d50446.png

http://www.part.lt/perziura/a6eb3dcfda59b1661a352586fd28557c112.png

Tu man patinki  :P  :P

 

Juokingiausia, kad apie mane kuriamos temos, jog esu apgavikas, nors pats ne ką kitoks, juokdariai  :crazy:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Oho kiek demėsio susilaukė išpusta tema .. :D jo parašysiu ir aš nes parašysiu savo nuomonė . Rašyti temas kad buvo žmogus ten tas redaguotojas ir jam numažintos pareigos ? jo , nes jisai nieko nedare tik visiem piso prota skypeje , ir dar pats parašes man kad jisai nebuvo vertas tu pareigu nes nieko neatliko dėl projekto . o kažkaip vakar iš kažkur atejo parašė , gal gali vėl atgal priimt į projekta nesk itaip parašysiu tema , tai *Myliu SuperGames.lt* .. Už ką kažkoks redaguotojas turi but , PROJEKTO VYR.PRIŽIŪRĖTOJAS . Ojezau nebuvo atrankos į DPI jo nebuvo , nes aš pasiemiau sau pažįstama žmogu kuriuom pasitikiu o nekuris ateitu ir puse forumo ištrintu , dėl pareigu verkti tai nežinau . Jau būt reik degradave dėl to SAMP , man ph čia rašot tas temas nerašod :D projektas bus paleistas sausio 6 ir man vienodai . O kas čia rašo pinigu neatsiunčiau , eligijau galiu duot tuos kelius eurus už tuos logo . Šetonai tavo darbu net nereikia vpš ;)

O čia galit toliau rašinėtis , geros dienos prie sampo :D

Isikišiu biški, nebutu burbulo jei nebutum tokios nesamones padares, pats Gun_Kelly man jau rašė, kad jau pradės kyštis į projektą, aš nepagaunu kampo, sakai, kad bankas užlužes, o dabar jau sakai, kad persiusi jiems eurus? wat?

Taip, rašiau gryšiu jei išmeti tuos du, bet tu atsakei ne :)

Redaguota , nario .Schωartzas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oho kiek demėsio susilaukė išpusta tema .. :D jo parašysiu ir aš nes parašysiu savo nuomonė . Rašyti temas kad buvo žmogus ten tas redaguotojas ir jam numažintos pareigos ? jo , nes jisai nieko nedare tik visiem piso prota skypeje , ir dar pats parašes man kad jisai nebuvo vertas tu pareigu nes nieko neatliko dėl projekto . o kažkaip vakar iš kažkur atejo parašė , gal gali vėl atgal priimt į projekta nesk itaip parašysiu tema , tai *Myliu SuperGames.lt* .. Už ką kažkoks redaguotojas turi but , PROJEKTO VYR.PRIŽIŪRĖTOJAS . Ojezau nebuvo atrankos į DPI jo nebuvo , nes aš pasiemiau sau pažįstama žmogu kuriuom pasitikiu o nekuris ateitu ir puse forumo ištrintu , dėl pareigu verkti tai nežinau . Jau būt reik degradave dėl to SAMP , man ph čia rašot tas temas nerašod :D projektas bus paleistas sausio 6 ir man vienodai . O kas čia rašo pinigu neatsiunčiau , eligijau galiu duot tuos kelius eurus už tuos logo . Šetonai tavo darbu net nereikia vpš ;)

O čia galit toliau rašinėtis , geros dienos prie sampo :D

 

Sekmės kuriant tuos didžiausius burbulus , man jie visiškai neidomus , kas norės tas žais , kad ir 20 man užteks , o tokie kuriem galvoj tik pareigos tai eikit ir žaiskit kituose projektuose ir pažiūrėsiu kaip duos už redagavima kažkokias pareigas . Tau aiškiai lukai buvo parašyta nori grįšk , bet zeho niekas neiims nes jis dėl projekto nieko nedarė.

 

 

Baisiau nei baisu, žmonės gaišta laika, daro užsakymus, o ant galo parašo kad nebereikia darbų. ;D 

Redaguota , nario Šarūnas.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Isikišiu biški, nebutu burbulo jei nebutum tokios nesamones padares, pats Gun_Kelly man jau rašė, kad jau pradės kyštis į projektą, aš nepagaunu kampo, sakai, kad bankas užlužes, o dabar jau sakai, kad persiusi jiems eurus? wat?

Taip, rašiau gryšiu jei išmeti tuos du, bet tu atsakei ne :)

 

Kuriem reikėjo sumokėt buvo sumokėta , Mindeika sakė gavęs alga irgi investuos ;)

 

Baisiau nei baisu, žmonės gaišta laika, daro užsakymus, o ant galo parašo kad nebereikia darbų. ;D 

 

Jo , nes man darbai kam reikalingi kurie buvo perdaryti , kur každa naudoti ir man net jie neatitiko ir kitiem . susiradau kas geriau atlieka ir jam iškart sumokami pinigai :)

 

Daugiau net nesiruošiu čia kažka komentuot parašiau ką norėjau , o toliau sekmės rašinėt. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu man patinki  :P  :P

 

Juokingiausia, kad apie mane kuriamos temos, jog esu apgavikas, nors pats ne ką kitoks, juokdariai  :crazy:

Ką padarysi. Kiekvienas išmestas iš komandos žmogus, ypač nesubrendęs kels bangas. Visų pirma išmesti jie bando parodyti kokie yra svarbūs ir kaip su jais blogai pasielgė, o kai nepavyksta sulaukti palankaus dėmesio tiesiog nueina ten, kur lengviausia patekti. Kitaip sakant vLRG - pabėgėlių kraštas.  

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oho kiek demėsio susilaukė išpusta tema .. :D jo parašysiu ir aš nes parašysiu savo nuomonė . Rašyti temas kad buvo žmogus ten tas redaguotojas ir jam numažintos pareigos ? jo , nes jisai nieko nedare tik visiem piso prota skypeje , ir dar pats parašes man kad jisai nebuvo vertas tu pareigu nes nieko neatliko dėl projekto . o kažkaip vakar iš kažkur atejo parašė , gal gali vėl atgal priimt į projekta nesk itaip parašysiu tema , tai *Myliu SuperGames.lt* .. Už ką kažkoks redaguotojas turi but , PROJEKTO VYR.PRIŽIŪRĖTOJAS . Ojezau nebuvo atrankos į DPI jo nebuvo , nes aš pasiemiau sau pažįstama žmogu kuriuom pasitikiu o nekuris ateitu ir puse forumo ištrintu , dėl pareigu verkti tai nežinau . Jau būt reik degradave dėl to SAMP , man ph čia rašot tas temas nerašod :D projektas bus paleistas sausio 6 ir man vienodai . O kas čia rašo pinigu neatsiunčiau , eligijau galiu duot tuos kelius eurus už tuos logo . Šetonai tavo darbu net nereikia vpš ;)

O čia galit toliau rašinėtis , geros dienos prie sampo :D

 

Sekmės kuriant tuos didžiausius burbulus , man jie visiškai neidomus , kas norės tas žais , kad ir 20 man užteks , o tokie kuriem galvoj tik pareigos tai eikit ir žaiskit kituose projektuose ir pažiūrėsiu kaip duos už redagavima kažkokias pareigas . Tau aiškiai lukai buvo parašyta nori grįšk , bet zeho niekas neiims nes jis dėl projekto nieko nedarė.

„Dėl pareigų verkti tai ką žinau“ - Žmogus stengėsi tau įgarsinti, kokybiškai padaryti o tu sakei, jam duosi pareigas ir čia verkimas? Jis tau padarė savo srityje geriausiai, o tu jam "Fak'ą" išmetei? Man rodos tu čia dabar verksnys būsi, kai galvojai, kad paeis šitas vLRG, o nors ištikrūjų niekas jame net nežais, nes žino kas per pacanas administracijoje. Redaguoji tu tik modifikacijas, jei dar ir startuosit atsakau, kad pusė tavo žaidėjų pribugins pinigų ir tiesiog išsipisinės iš tavo rimtų "Sistemų" kurių net pats nepdarytum. 

Antra, „Geros dienos prie sampo“ - Juokini, tau gal yra 18 metų, kiek žinau geri labai gi, latriokas. Ir dar primeti, kad hebrą turi, bet sėdi prie sampo? (hahahha), tai aš tavęs nesuprantu, ahujienas gi esi, tai ko sėdi prie kažkokio kompo ir dar bandai iš to pinigus pasidaryti? Galiu pasakyti visiems čia esantiems. Žinot kas čia toks?

 

Ištikrujų LawLess yra pasikeitęs nick'ą. Nes asmeniškai aš tokio net nežinau SA:MP'o pasaulyje. Ištikrųjų šis LawLess yra Dexinoz (turbūt daug kas žino.) kuris primeta, kad moka skriptinti, nors jis iš viso nieko nemoka. Eidavo per projektus, suprato, kad visi "duhina" ir nebeėjo. O tiesiog pasikeitė nick'ą ir va, pradėjo kurti kažką. Lyg aš jo kažkada nebuvau prigavęs. Seniau ant to "Dexinoz." skype'o buvo uždėtas jo tikra nuotrauka, pasakiau, kad tu apsimetinėji ar ką, paskui dar jis man pasakė, kad čia jo fakeris tas dexinoz... Aš nesuprantu, kam apsimetinėti žmogumi kuris yra sušiktas scameris kuris nieko nemoka apart nusipirkti vLRG projektą, primesti kietu ir tiesiog išmesti į balą pinigus su savo tokia reputacija. :)

 

http://www.part.lt/img/e4be148543a195d4ae26d39ce2135de3930.png Štai to dexinoz skype, ir dar užsidėjąs vLRG kaip reklamą. Aš galėčiau daug pasakot, kad jis čia tas dexinoz, bet gaila įrodymų neturiu. Papasakosiu, paskuj jis man "knis" protą, kur įrodymai.   

Redaguota , nario Aurimas.
  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Situacija tokia. Tas Juan buvo real-life.lt projekto komandoje (buvo atsakingas už skilčių šablonų, taisyklių kūrimą) ir jiems dirbo už pinigus, galiausiai jį apgavo ir jis bėgo ieškotis kito projekto. Susisiekė su manimi ir norėjo jungtis prie manęs su Mariumi, mes jo paslaugų atsisakėme ir jis pabėgo ten, kur į komandą pakliūti gali kiekvienas, net eilinis nesubrendęs beraštis - vLRG. Tiesa, viskas nebuvo taip gražiai kaip papasakojau. Jis bandydamas prasimušti pas mus pasinaudojo purvų drabstymo strategija ir kiek galėdamas tą purvą drabstė ant real-life.lt ir vLRG.lt, anot jo dabartiniai projektų savininkai yra nesubrendėliai ir tik gadina gerus projektų vardus. Taip pat pridūrė, kad jeigu mes jį priimsime į savo komandą jis sužlugdys tiek real-life, tiek vLRG.

Ir ką jūs manote? Įsijungiu SKYPE kitą dieną, o ten vietoj vardo Juan prisidėjo prierašas "Juan - vLRG pagalba" :D

http://www.part.lt/perziura/6659a1360823511f96fbb6049e79d50446.png

http://www.part.lt/perziura/a6eb3dcfda59b1661a352586fd28557c112.png

Jokių jis pinigų mums ne uždirbo, tegu nebesvaigsta, kad jis čia viską padarė.
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2682 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...