Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Visa tiesa apie vlrg (naujajį sa-mp projektą)


euLukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2682 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šetonai tavo darbu net nereikia vpš ;)

Tai kam užsisakai? Kiekviena diena vis pinigus didinai :D Pirma diena 40€, antra diena jau 50€, trečia diena jau 100€ tada pervedei 20€ tipo( kuriu negavau)

tada sakai tai 200€ galiu tau pervesti, nes tėvas 1k pervedė, ir gali investuoti į projektą  :lol:

Daviau logo(textdraw) padaryta, net įsidėti nemokėjai tai ką žinau..  :mucha: Geriausias skripteris esi :funny:

Redaguota , nario Šetonas
  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oho kiek demėsio susilaukė išpusta tema .. :D jo parašysiu ir aš nes parašysiu savo nuomonė . Rašyti temas kad buvo žmogus ten tas redaguotojas ir jam numažintos pareigos ? jo , nes jisai nieko nedare tik visiem piso prota skypeje , ir dar pats parašes man kad jisai nebuvo vertas tu pareigu nes nieko neatliko dėl projekto . o kažkaip vakar iš kažkur atejo parašė , gal gali vėl atgal priimt į projekta nesk itaip parašysiu tema , tai *Myliu SuperGames.lt* .. Už ką kažkoks redaguotojas turi but , PROJEKTO VYR.PRIŽIŪRĖTOJAS . Ojezau nebuvo atrankos į DPI jo nebuvo , nes aš pasiemiau sau pažįstama žmogu kuriuom pasitikiu o nekuris ateitu ir puse forumo ištrintu , dėl pareigu verkti tai nežinau . Jau būt reik degradave dėl to SAMP , man ph čia rašot tas temas nerašod :D projektas bus paleistas sausio 6 ir man vienodai . O kas čia rašo pinigu neatsiunčiau , eligijau galiu duot tuos kelius eurus už tuos logo . Šetonai tavo darbu net nereikia vpš ;)

O čia galit toliau rašinėtis , geros dienos prie sampo :D

 

Sekmės kuriant tuos didžiausius burbulus , man jie visiškai neidomus , kas norės tas žais , kad ir 20 man užteks , o tokie kuriem galvoj tik pareigos tai eikit ir žaiskit kituose projektuose ir pažiūrėsiu kaip duos už redagavima kažkokias pareigas . Tau aiškiai lukai buvo parašyta nori grįšk , bet zeho niekas neiims nes jis dėl projekto nieko nedarė.

Tai tau kas yra nesuprantu? Kaip aš galiu dirbti darbus, kuriu man nėra, pasisiūlau pakurt temų, neleidžia **** tipo Juan'as kurs ir viskas, pareklamavau viskas normaliai, ne b***, tai tu dalb**** ar kas tau, ar aš kaltas, kad neliko įgarsintojo ir man darbo nėra, aš ne savininkas tu turėjai man duoti darbo, imsiu be tavo nurodymu chujnes darysiu, nusišnėki tu ant tiek..

Redaguota , nario Zeho
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oho kiek demėsio susilaukė išpusta tema .. :D jo parašysiu ir aš nes parašysiu savo nuomonė . Rašyti temas kad buvo žmogus ten tas redaguotojas ir jam numažintos pareigos ? jo , nes jisai nieko nedare tik visiem piso prota skypeje , ir dar pats parašes man kad jisai nebuvo vertas tu pareigu nes nieko neatliko dėl projekto . o kažkaip vakar iš kažkur atejo parašė , gal gali vėl atgal priimt į projekta nesk itaip parašysiu tema , tai *Myliu SuperGames.lt* .. Už ką kažkoks redaguotojas turi but , PROJEKTO VYR.PRIŽIŪRĖTOJAS . Ojezau nebuvo atrankos į DPI jo nebuvo , nes aš pasiemiau sau pažįstama žmogu kuriuom pasitikiu o nekuris ateitu ir puse forumo ištrintu , dėl pareigu verkti tai nežinau . Jau būt reik degradave dėl to SAMP , man ph čia rašot tas temas nerašod :D projektas bus paleistas sausio 6 ir man vienodai . O kas čia rašo pinigu neatsiunčiau , eligijau galiu duot tuos kelius eurus už tuos logo . Šetonai tavo darbu net nereikia vpš ;)

O čia galit toliau rašinėtis , geros dienos prie sampo :D

 

Sekmės kuriant tuos didžiausius burbulus , man jie visiškai neidomus , kas norės tas žais , kad ir 20 man užteks , o tokie kuriem galvoj tik pareigos tai eikit ir žaiskit kituose projektuose ir pažiūrėsiu kaip duos už redagavima kažkokias pareigas . Tau aiškiai lukai buvo parašyta nori grįšk , bet zeho niekas neiims nes jis dėl projekto nieko nedarė.

Iš jūsų pusės gal Zeho nieko ir nepadarė bet jis Svarcui padėjo nemažai.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dexinozai, atidaryk balkoną, išleisk dujas, nes sampo šūdai užstrigę

 

Kam ir užstrige tai jum :D nes prie to kompo praleidžiat per daug laikoo ir verkiat visi tiktai :D o man giliai ph :D rašykit kad ir tukstančius temu parašysiu kad man ph :D nes jūsų nuomonė verta 0 atvažiuok realiai duosiu adresa man i akys galėsit kažka padėliot o dabar tai čia vpš storuliu nuomonės neidomios :D dabar jau tiksliai nebesirodysiu reiks rašykit i ąž numėsiu fb galėsit pabahuraut bahureliai :D viso

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nusiraminkit, paies jiems su vLRG, nes Juan geriausias pasaulyje reklamuotojas, kitaip inteligentas ''Gerbiamieji, Miela publika''. Jeigu ne jis, mes nebūtume pasieke tokio rekordo ( pagal jį, jis taip sakė ), tiek penktadienį ( kada jis dar buvo pas mūsų, prieš savaite ), tiek vakar, kur pasiekėmė dar didesnį rekordą !. 

 

Juan, greičiau vLRG sužlugdysi, nei mūsų projektą :)

 

P.S Juan nesiskelbk forume, kad mes sužlugdėm vLRG, mes jį pardavėm Mindaugui, kur pi*osi daug mėnesių ir nieko nedarė :)

Redaguota , nario Dovydas B.
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam ir užstrige tai jum :D nes prie to kompo praleidžiat per daug laikoo ir verkiat visi tiktai :D o man giliai ph :D rašykit kad ir tukstančius temu parašysiu kad man ph :D nes jūsų nuomonė verta 0 atvažiuok realiai duosiu adresa man i akys galėsit kažka padėliot o dabar tai čia vpš storuliu nuomonės neidomios :D dabar jau tiksliai nebesirodysiu reiks rašykit i ąž numėsiu fb galėsit pabahuraut bahureliai :D viso

 

Mes tipo prie pc daug laiko praleidžiam? Kad tu čia kuri šūdą, vien tai įrodo, jog visą dieną kirmiji , dykaduoni

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam ir užstrige tai jum :D nes prie to kompo praleidžiat per daug laikoo ir verkiat visi tiktai :D o man giliai ph :D rašykit kad ir tukstančius temu parašysiu kad man ph :D nes jūsų nuomonė verta 0 atvažiuok realiai duosiu adresa man i akys galėsit kažka padėliot o dabar tai čia vpš storuliu nuomonės neidomios :D dabar jau tiksliai nebesirodysiu reiks rašykit i ąž numėsiu fb galėsit pabahuraut bahureliai :D viso

Tau gal ir ph, bet žmonėm kurie kažkada buvo susidomėje tavo projektu, tikrai ne ph ;).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau gal ir ph, bet žmonėm kurie kažkada buvo susidomėje tavo projektu, tikrai ne ph ;).

Jeigu tu čia apie vLRG rašai: ''buvo susidomėję tavo projektu'', tai čia buvo susidomėta ne jo projektu, o vLRG pačiu pavadinimu, kurio populiarumą sukūrė pats Marius ir dar liko šioks toks srautas naivuolių, kurie to nesupranta ir dar kažko tikisi. Pamirškit, vLRG niekada nebebus toks koks buvo, liko tik pažadai ir vaikų susidaryta ''svajonių'' projekto vizija.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D man įdomu ko neinat apie kitu projektu temu kurti , kurie irgi nedaro atranku į prž o ima žmonės kurie nusipelnė , o čia negavus kažkiu pareigu temas kurt vndž nh juokdariai verkit toliau man tai patinka :D

 

dabar jau tiksliai nebesirodysiu reiks rašykit i ąž numėsiu fb galėsit pabahuraut bahureliai :D viso

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juanas atsako

 

Šauni istorija, prajuokino mane labai. Swarchai, jeigu jau palikai SA:MP, tai tegul Zeho ieško kaltų ir rašinėja skundus.

Pakvietimo sulaukiau iš Lawlesso, ar norėčiau prisijungti prie jo komandos.

Daviau tau įspėjimą, nes taisyklės galioja visiems, dėl šito gali irgi neverkti. Nežinojau kas Tu, nes mačiau, kad užsivardinai Tores, kai aš tau b* sužinosiu, kas tu per vienas

Dėl Carbono galit irgi nezisti, nes geriau į tokias pareigas žmogų paimti pažįstama ir žinantį savo darbą, kuris tikrai šūdo nesumaltu. 

Zeho mes neišmetėm, jis pats išėjo, parašė žinutė, kad išeina. Jam numažinome pareigas, nes Jis tik suredagavo įgarsinimą, tokios paslaugos nereikalauja pareigų, nes yra žmonių, kurie atliko svarbesnius darbus projektui.

 

Šitas asmuo per daug lenda, aiškina, vadovauja, įkyriai bando visada kažką įkyšti... Mes jam siūlėmė likti, bet Ne, jis nenorėjo, o poto pradėjo grąsinti, įžeidinėti...


Dažniausiai žmogus perkantis tokį populiarų domeną nesukuria gero projekto. Kodėl? Nes neturi idėjų susikurti savo projekto pavadinimo, kuris galbūt atskleistų projekto viziją. O tai ir rodo, koks projekto savininkas yra... 

Mes jo nepirkome, Jį turėjo senasis savininkas Mindaugas - ne Lawas. Kas uždraudžia kurti projektą su senų pavadinimų? Vizija? Jinai tokia patį bus, kaip senam vLRG, tik žymiai įspūdingiau.,

Redaguota , nario Houtarou Oreki
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Juanas atsako

 

Šauni istorija, prajuokino mane labai. Swarchai, jeigu jau palikai SA:MP, tai tegul Zeho ieško kaltų ir rašinėja skundus.

Pakvietimo sulaukiau iš Lawlesso, ar norėčiau prisijungti prie jo komandos.

Daviau tau įspėjimą, nes taisyklės galioja visiems, dėl šito gali irgi neverkti. Nežinojau kas Tu, nes mačiau, kad užsivardinai Tores, kai aš tau b* sužinosiu, kas tu per vienas

Dėl Carbono galit irgi nezisti, nes geriau į tokias pareigas žmogų paimti pažįstama ir žinantį savo darbą, kuris tikrai šūdo nesumaltu. 

Zeho mes neišmetėm, jis pats išėjo, parašė žinutė, kad išeina. Jam numažinome pareigas, nes Jis tik suredagavo įgarsinimą, tokios paslaugos nereikalauja pareigų, nes yra žmonių, kurie atliko svarbesnius darbus projektui.

 

Šitas asmuo per daug lenda, aiškina, vadovauja, įkyriai bando visada kažką įkyšti... Mes jam siūlėmė likti, bet Ne, jis nenorėjo, o poto pradėjo grąsinti, įžeidinėti...

Mes jo nepirkome, Jį turėjo senasis savininkas Mindaugas - ne Lawas. Kas uždraudžia kurti projektą su senų pavadinimų? Vizija? Jinai tokia patį bus, kaip senam vLRG, tik žymiai įspūdingiau.,

 

Aš daugiau nieko ne atlikau, nes man daugiau nieko nebuvo liepta, ar aš kaltas, kad man pažemino pareigas, nes nedavėt darbo? 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Mes jo nepirkome, Jį turėjo senasis savininkas Mindaugas - ne Lawas. Kas uždraudžia kurti projektą su senų pavadinimų? Vizija? Jinai tokia patį bus, kaip senam vLRG, tik žymiai įspūdingiau.,

 

 

Žymiai įspūdingiau? Tu turbūt juokauji. Vien tavo pranešimą paskaičius rašyba daro didelį įspūdį, ką jau kalbėti apie projekto tikslus ir siekius. Tik laiko klausimas kada įsitaisysite SA:MP žaidimo lentelės viršūnėje. 

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žymiai įspūdingiau? Tu turbūt juokauji. Vien tavo pranešimą paskaičius rašyba daro didelį įspūdį, ką jau kalbėti apie projekto tikslus ir siekius. Tik laiko klausimas kada įsitaisysite SA:MP žaidimo lentelės viršūnėje. 

Nesvarbu, kaip aš rašau, ne tame diskusija, prie telefono sedžiu, kur aš tau normaliai rašysiu. Man svarbiausia, kad vLRG startuotu ir gyvuotu, o ne būtu užmirštas šis dydis vardas. Būtu Marius norėjas, būtu pasilikęs sau tą vLRG ir nebūtu jokių verskmų. Dar tik pradžia, įspūdingumas atsiras po mafijų sistemos ir kt.

Aš daugiau nieko ne atlikau, nes man daugiau nieko nebuvo liepta, ar aš kaltas, kad man pažemino pareigas, nes nedavėt darbo? 

Tavo atlikamas darbas nieko nesiskyrė nuo pradinio lygio prižiūrėtojo, kuris irgi gali sukurti svarbia tema su informacija, kur būtu parašytas keletas sakinukų. Apskirtai, lisdavai į konfliktus, ant manęs ten bandei kažką vartyti, bet nesigavo, o poto rašinėjo, atleisk, kad buvau susidarės blogą nuomonę, šaunus žmogus esi ir t.t.

Redaguota , nario Houtarou Oreki
  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oho kiek demėsio susilaukė išpusta tema .. :D jo parašysiu ir aš nes parašysiu savo nuomonė . Rašyti temas kad buvo žmogus ten tas redaguotojas ir jam numažintos pareigos ? jo , nes jisai nieko nedare tik visiem piso prota skypeje , ir dar pats parašes man kad jisai nebuvo vertas tu pareigu nes nieko neatliko dėl projekto . o kažkaip vakar iš kažkur atejo parašė , gal gali vėl atgal priimt į projekta nesk itaip parašysiu tema , tai *Myliu SuperGames.lt* .. Už ką kažkoks redaguotojas turi but , PROJEKTO VYR.PRIŽIŪRĖTOJAS . Ojezau nebuvo atrankos į DPI jo nebuvo , nes aš pasiemiau sau pažįstama žmogu kuriuom pasitikiu o nekuris ateitu ir puse forumo ištrintu , dėl pareigu verkti tai nežinau . Jau būt reik degradave dėl to SAMP , man ph čia rašot tas temas nerašod :D projektas bus paleistas sausio 6 ir man vienodai . O kas čia rašo pinigu neatsiunčiau , eligijau galiu duot tuos kelius eurus už tuos logo . Šetonai tavo darbu net nereikia vpš ;)

O čia galit toliau rašinėtis , geros dienos prie sampo :D

 

Sekmės kuriant tuos didžiausius burbulus , man jie visiškai neidomus , kas norės tas žais , kad ir 20 man užteks , o tokie kuriem galvoj tik pareigos tai eikit ir žaiskit kituose projektuose ir pažiūrėsiu kaip duos už redagavima kažkokias pareigas . Tau aiškiai lukai buvo parašyta nori grįšk , bet zeho niekas neiims nes jis dėl projekto nieko nedarė.

man atrodo tavo nuomonė čia niekam neįdomi. Išsižiojęs susirinkai baltos iš visų ir laikyk ją burnoj.

Laisvas maugli

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nusiraminkit, paies jiems su vLRG, nes Juan geriausias pasaulyje reklamuotojas, kitaip inteligentas ''Gerbiamieji, Miela publika''. Jeigu ne jis, mes nebūtume pasieke tokio rekordo ( pagal jį, jis taip sakė ), tiek penktadienį ( kada jis dar buvo pas mūsų, prieš savaite ), tiek vakar, kur pasiekėmė dar didesnį rekordą !. 

 

Juan, greičiau vLRG sužlugdysi, nei mūsų projektą :)

 

P.S Juan nesiskelbk forume, kad mes sužlugdėm vLRG, mes jį pardavėm Mindaugui, kur pi*osi daug mėnesių ir nieko nedarė :)

Tu tik dabar kažką sugebi asile parašyti? Nedomini iš vis ir tavo komentarai. Aš su taivm kita kalbą iš vis turiu, dėl kurios pakalbėsime Palangoje, nes NEpagailėsiu, dėl tokio velnio nuvažiuoti, pasipuikuoti Palagelėje. Neįdomu, ką tu pasiekei, čia tik Renaldas ir R-L vardas tai leido Jums pasiekti, nesekmės. Tu nieko šitam projektui nepadarei, nieko, tik nupirkai asilo galva... Neprisidėjai prie bendruomenės atgaivinimo, nes aš tai padariau, o ne kažkas kitas.

Aš daugiau nieko ne atlikau, nes man daugiau nieko nebuvo liepta, ar aš kaltas, kad man pažemino pareigas, nes nedavėt darbo? 

Taigi turėjai pareigas Vyr.Prižiūrėtojas, turbūt turėjai žinoti iš anksto, ką Jis turi atlikti.]

 

 

-20 reputacijos, visiems nuperku ledų

Redaguota , nario Houtarou Oreki
  • Neigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2682 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...