Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Visa tiesa apie vlrg (naujajį sa-mp projektą)


euLukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2682 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tu tik dabar kažką sugebi asile parašyti? Nedomini iš vis ir tavo komentarai. Aš su taivm kita kalbą iš vis turiu, dėl kurios pakalbėsime Palangoje, nes NEpagailėsiu, dėl tokio velnio nuvažiuoti, pasipuikuoti Palagelėje. Neįdomu, ką tu pasiekei, čia tik Renaldas ir R-L vardas tai leido Jums pasiekti, nesekmės. Tu nieko šitam projektui nepadarei, nieko, tik nupirkai asilo galva... Neprisidėjai prie bendruomenės atgaivinimo, nes aš tai padariau, o ne kažkas kitas.

Real samper. Atvažiuosiu su 4 bemsais ir sumušiu. Laukiu ir aš dar kelių žmonių niekaip neatvažiavo. Man atrodo būsi ir tu tas, kuris man čia rėkavo kad sudaužys galvą. Su dviračiu iki palangos mynsi?

Redaguota , nario Jonas K.
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas vLRG vardas seniausiai sužlugdytas. Visi bandė atgaivinti tą vLRG, bet nepaeidavo. Nebent Mariui tikram šio domeno savininkui. Kaip sakė kažkas, neturit vizijos sugalvoti sąvajį pavadinimą, norit kažką atkurti iškarto sakau nepavyks. Uždarykit, nes jau graudu žiet, kaip projektas leidžiasi žemyn. :(
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu tik dabar kažką sugebi asile parašyti? Nedomini iš vis ir tavo komentarai. Aš su taivm kita kalbą iš vis turiu, dėl kurios pakalbėsime Palangoje, nes NEpagailėsiu, dėl tokio velnio nuvažiuoti, pasipuikuoti Palagelėje. Neįdomu, ką tu pasiekei, čia tik Renaldas ir R-L vardas tai leido Jums pasiekti, nesekmės. Tu nieko šitam projektui nepadarei, nieko, tik nupirkai asilo galva... Neprisidėjai prie bendruomenės atgaivinimo, nes aš tai padariau, o ne kažkas kitas.

Taigi turėjai pareigas Vyr.Prižiūrėtojas, turbūt turėjai žinoti iš anksto, ką Jis turi atlikti.]

 

 

-20 reputacijos, visiems nuperku ledų

Ką tu čia indivine nusišneki, kad turėjau jau pareigas vapshe idijotas, kas tau tokias nesamones sake, galvoji bučiau turėjes bučiau nekurės temu? Susitariau su Dexinozu šituo nevykeliu, kad man duos vyr.priž na gerai pažadėjo, atėjo toks laikas kaip jis pasake, kad tu nieko nebe atlieki, tai kad man nieko nebuvo liepta, o poto kažkoks Edvinas įsiterpe ir pradėjo priekaištauti, kad esu ten vyr.priž nors toks neesu, tada vapshe pažemino iki modo, o poto jau užbanino mane, nu okey normalei viskas čia. Norėjau temas kurti, paklausiau šito dexinozo ar kaip ten jis vadinasi, atsake kreipkis dėl temų kurimo Juano, na gerai nuejau paklausiau ka kurti, pasake gali ten kažkokias taisyklės, na okey sutikau pradėjau kurti, bet nesuprantu dėl ko kuriau jeigu jau pažemintas buvau, nevykeliai čia gyvena toje vlrg.lt eikit pamiegot, arba gražinkit bet jam pinigus:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Situacija tokia. Tas Juan buvo real-life.lt projekto komandoje (buvo atsakingas už skilčių šablonų, taisyklių kūrimą) ir jiems dirbo už pinigus, galiausiai jį apgavo ir jis bėgo ieškotis kito projekto. Susisiekė su manimi ir norėjo jungtis prie manęs su Mariumi, mes jo paslaugų atsisakėme ir jis pabėgo ten, kur į komandą pakliūti gali kiekvienas, net eilinis nesubrendęs beraštis - vLRG. Tiesa, viskas nebuvo taip gražiai kaip papasakojau. Jis bandydamas prasimušti pas mus pasinaudojo purvų drabstymo strategija ir kiek galėdamas tą purvą drabstė ant real-life.lt ir vLRG.lt, anot jo dabartiniai projektų savininkai yra nesubrendėliai ir tik gadina gerus projektų vardus. Taip pat pridūrė, kad jeigu mes jį priimsime į savo komandą jis sužlugdys tiek real-life, tiek vLRG.

Ir ką jūs manote? Įsijungiu SKYPE kitą dieną, o ten vietoj vardo Juan prisidėjo prierašas "Juan - vLRG pagalba" :D

http://www.part.lt/perziura/6659a1360823511f96fbb6049e79d50446.png

http://www.part.lt/perziura/a6eb3dcfda59b1661a352586fd28557c112.png

 

Tu nesidomi ir kalbi tokias nesąmones. Neseki naujienų ir skleidi šūdą. Buvo susitarta, kad pinigus man mokės. Nesumokėjo net 10 eurų, kuriuos sakė, kad išsiuntė. Melavo priežastimį visiems, kurios aš net nepadariau. Mane palaikė dauguma žmonių, palaikė mane, užjautė, kad taip negalima elgtis su žmonėmis, aš tikrai taip pasielgti negalėjau ir net nenorėjau, kaip diktavo dar vienas klounas prie jų prisidėjas ir pinigų auka tapės Renaldas. Nebuvo aiškiai paaiškinta, su įrodymais, dėl ko mane nušalino, kas nutiko. Atsisakyti lengva, o paaiškinti sunku. Kurie stengiesi, o tie, kurie nieko nedaro, bando tik pasipelnyti. Tokie dalykai nėra priimtini mano gyvenime, todėl aš elgsiuosi kitiap.

 

Visiems Jūsų suknistiems komentarams turiu atsakymus, nes aš skaitau, žinau, kas kaip vyksta, advokatas busiu, p* man, visus moku pi*ti pro „šiknas", man nėra problemas, ir prieš save, ir prieš kitus galiu stovėti, nes aš galiu ir neturiu jokių abejonių, kad kažkas man bandys prieštarauti ar pakenkti.

Redaguota , nario JArroYo /\ R-L
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu nesidomi ir kalbi tokias nesąmones. Neseki naujienų ir skleidi šūdą. Buvo susitarta, kad pinigus man mokės. Nesumokėjo net 10 eurų, kuriuos sakė, kad išsiuntė. Melavo priežastimį visiems, kurios aš net nepadariau. Mane palaikė dauguma žmonių, palaikė mane, užjautė, kad taip negalima elgtis su žmonėmis, aš tikrai taip pasielgti negalėjau ir net nenorėjau, kaip diktavo dar vienas klounas prie jų prisidėjas ir pinigų auka tapės Renaldas. Nebuvo aiškiai paaiškinta, su įrodymais, dėl ko mane nušalino, kas nutiko. Atsisakyti lengva, o paaiškinti sunku. Kurie stengiesi, o tie, kurie nieko nedaro, bando tik pasipelnyti. Tokie dalykai nėra priimtini mano gyvenime, todėl aš elgsiuosi kitiap.

 

Visiems Jūsų suknistiems komentarams turiu atsakymus, nes aš skaitau, žinau, kas kaip vyksta, advokatas busiu, p* man, visus moku pi*ti pro „šiknas", man nėra problemas, ir prieš save, ir prieš kitus galiu stovėti, nes aš galiu ir neturiu jokių abejonių, kad kažkas man bandys prieštarauti ar pakenkti.

Paklausus žaidėjų - gautum nuomonę. Net dabar serveryje labai plačiai apie tave šneka. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paklausus žaidėjų - gautum nuomonę. Net dabar serveryje labai plačiai apie tave šneka. :)

Tegul šneka, lauksiu, kas norite pašnekėti plačiau Teamspeak, įdomu, ką pakalbės man kiti ir TU. Susirasi ts, jeigu reikia, nes ir taip visi žino.

Redaguota , nario JArroYo /\ R-L
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tegul šneka, lauksiu, kas norite pašnekėti plačiau Teamspeak, įdomu, ką pakalbės man kiti ir TU. Susirasi ts, jeigu reikia, nes ir taip visi žino.

Tu čia neprimesk vierho, duok ts adresą, ateisiu aš. 

Ir vėl gavau baną, taigi reikia atskleisti dar vieną paslaptį, projekto savininkas Mindeika t.y Gun_Kelly, tik pasikeites nicką.

Redaguota , nario .Schωartzas`
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu tik dabar kažką sugebi asile parašyti? Nedomini iš vis ir tavo komentarai. Aš su taivm kita kalbą iš vis turiu, dėl kurios pakalbėsime Palangoje, nes NEpagailėsiu, dėl tokio velnio nuvažiuoti, pasipuikuoti Palagelėje. Neįdomu, ką tu pasiekei, čia tik Renaldas ir R-L vardas tai leido Jums pasiekti, nesekmės. Tu nieko šitam projektui nepadarei, nieko, tik nupirkai asilo galva... Neprisidėjai prie bendruomenės atgaivinimo, nes aš tai padariau, o ne kažkas kitas.

Taigi turėjai pareigas Vyr.Prižiūrėtojas, turbūt turėjai žinoti iš anksto, ką Jis turi atlikti.]

 

 

-20 reputacijos, visiems nuperku ledų

Ledus paštu prasiūsi?
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Real samper. Atvažiuosiu su 4 bemsais ir sumušiu. Laukiu ir aš dar kelių žmonių niekaip neatvažiavo. Man atrodo būsi ir tu tas, kuris man čia rėkavo kad sudaužys galvą. Su dviračiu iki palangos mynsi?

 

Čia kaip man, prieš penkerius metus kažkokie pribazarino per skype'ą, kad ORE pasigaus, penki metai gaudo.. :DD

Galvojau kaip nors prisidėt ir pabaigt tą vLRG vardo vargą.

 

 

[21:53:56 | Pakeitė 21:54:05] -Džeremis.: Gal kaip padėt su projektu?
[21:54:17] vLRG Pagalbos tarnyba [FORUMAS ĮJUNGTAS]: ?
[21:54:26] -Džeremis.: Nereik pagalbos prie gm? Map?
[21:54:29] -Džeremis.: Forumo?
[21:54:35] vLRG Pagalbos tarnyba [FORUMAS ĮJUNGTAS]: :ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
Redaguota , nario » Džeremis.
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2682 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...