Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Visa tiesa apie vlrg (naujajį sa-mp projektą)


euLukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2683 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Sutinku su tavim del Direktoriaus prižiūretojo pareigų. Tiesiog esame visi vienodi žmones, o pastangas visi gali įrodyti. O šiaip kalbant palikai gi http://www.vlrg.lt  o dabar kuri temas. Na gaila asmeniškai kad nesąmones padaro, bet yra kaip yra nieko nepakeisi šiais laikais.  :kiets:

 

Perskaityk viską ką parašiau ir suprasi kodėl kuriu temą, taip palikes aš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gaial kad taip su mano draugu gavos tikrai geras žmogutis dar krtą sakau kad Svarcas puikus žmogus.O dėl to projekto nežinau net ką ir sakyti iš vienos pusės jei jau apgavo tai neiko nepakeisi su tokio temom ,Nors ir kaip skaudžiai beskambėtų nors labai geri draugai su Lawles esam jis man nieko blogo nėra padaręs atvirkščiai tik gero nori bet toks tas gyvenimas.Visiems geras nebūsi.Dabar jie nebūs jau draugai ir nebepasitikės vienas kitu pasaka baigta.Kas norės tas ir žais projekte kas norės tas ir toliau  varys blogais žodžiais apie jį ir projektą visokių yra visokių reikia

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ir taip aišku jau . Atlikau LawLess kelis gfx darbus, dar nesumokėjo. Ale "Pervedė jis man pinigus , bet jam visada atgal gražina kažkaip tai" . arba kitokie atmazai . Viskas aišku jau . Žlugs greit kaip ir aną kartą . 

Man už atliktus darbus sakė, jog pinigai jau pervesti, bet iki dabar negaunu :D

Nes jam tipo užsibugine :DDDD

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man už atliktus darbus sakė, jog pinigai jau pervesti, bet iki dabar negaunu :D

Nes jam tipo užsibugine :DDDD

Ne tu vienas lauki tų pinigų.

 

P.S: Antradienį sakė bent man perves :D

Moralas būtų toks: Nedaryk darbo, jei žmogus paysera užbuginta  :mucha:  :funny:

Redaguota , nario ♔jackwhite♔
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2683 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...