Peršokti į turinį

Peikiamas moderatorius Reklameris1


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2796 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai tame esme kad sitas forumas normalus yra bet tokie modai kaip reklameris viska gadina. O kad as turiu laisvo laiko tai nereiskia kad neturiu gyvenimo :)

Blem... Visiškai ne į temą, bet apie tą tavo laisvą laiką, žinai kaip vienas žmogus pasakė ką daro savam laisve laike.. JIS TOKIO NETURI, turi 24h per parą iš kur čia rasi jas? Pridės kas nors? TU turi daryti tiek, kol tau 24h būtų maža iki tol kol tavo banko sąskaita atrodys kaip telefono numeris, va tada keliauk, žaisk, pi*kis, smaukyk daryk ką nori. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Moderatoriai atlikdami savo darbą gerai kas savaitę gali užsidirbt po pliusą. Tam tikras skaičius surinktų pliusų leidžia išskirti temą tam tikram laikui. Čia jau moderatorių reikalas, kaip jie tai panaudos. Ar tu išsiskirsi savo temą savo naudai, ar išskirsi kieno nors naudingą temą, ar parduosi. Nors aš pats nesu pardavęs tokio dalyko pats niekada, aš esu už. Kad ir kelis eurus per mėnesį, bet už tą darbą bent kažką gauni. Kadangi nei aš algos negaunu, nei moderatoriai, manau yra pateisinama, kad už gerą darbą moderatoriai gali per mėnesį ar kitą užsidirbt porą eurų. Temos išskyrimas, tai ne spaminimas, ne kažko buginimas. Niekam ta viena tema išskirta kažkur labai nekliūna. Taip, kad viskas čia gerai. 

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar aš tavęs nuoširdžiai prašau paaiškinti ką aš viską gadinu ?

Nuo tavo to isskirinejimo reikias praeit pro sudserverius kaskart norint surasti normalu serveri...

Blem... Visiškai ne į temą, bet apie tą tavo laisvą laiką, žinai kaip vienas žmogus pasakė ką daro savam laisve laike.. JIS TOKIO NETURI, turi 24h per parą iš kur čia rasi jas? Pridės kas nors? TU turi daryti tiek, kol tau 24h būtų maža iki tol kol tavo banko sąskaita atrodys kaip telefono numeris, va tada keliauk, žaisk, pi*kis, smaukyk daryk ką nori. ;)

Man psichologo konsultaciju nereikia :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Moderatorius turi prižiūrėti forumą o ne pelnytis iš jo, jei nori pinigų eik dirbti o jei norėjai būti moderatorius turi savo širdį atiduoti tam ir už tai  nieko neprašyti.  ;)

Jis ir neprašo, o gauna. Tokia sistema. O su tuo, ką gauna, gali daryti ką nori.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Moderatorius turi prižiūrėti forumą o ne pelnytis iš jo, jei nori pinigų eik dirbti o jei norėjai būti moderatorius turi savo širdį atiduoti tam ir už tai  nieko neprašyti.  ;)

 

Aš atiduodu visą širdį forumui, kaip ir sakai :D Ir neprašau už forumo priežiūrą atlygio, prašau už temos išskyrimą, o temos išskyrimas susideda iš man suteikto pliusais paskatinimo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuo tavo to isskirinejimo reikias praeit pro sudserverius kaskart norint surasti normalu serveri...

Man psichologo konsultaciju nereikia :)

O NE, viena ar dvi temos bus išskirtos, kiek daug tau darbo bus papildomo scrollinant ir ieškant normalaus serverio!

Tragedija, ar kas nors pagalvojot apie jo kompiuterio pelės būseną? Taigi jis gadina savo pelės "gyvenimo" laiką scrollindamas daugiau, kad veiktų normaliai, tiek daug scrollinant, ją reikės keisti greit!

 

Administracijai siūlau išimti temos išskyrimo funkciją, kadangi daug narių gadins savo peles papildomai scrollindami pusę sekundės ir jie turės pirkti naują pelę.

 

Tai as nesuprantu tu i moderatoriu pareigas eini tam kad pasipelnyti o ne daryti tvarka?

O kodėl jis negali daryti abiejų? Daryti tvarką ir už savo padarytą darbą iš to gauti eurą ar du per savaitę ar per mėnesį? Tokius freeposterius kaip tu valydamas susirenka daugiau veiksmų negu jam reikia gauti per tam tikrą laiką ir už tai gauna atlygį. Kame bėda?  :mucha:
Redaguota , nario ZOLY
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2796 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...