Peršokti į turinį

Peikiamas moderatorius Reklameris1


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2796 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš dar kartą paklausiu, ar esi buvęs moderatoriumi ? Matau jog ne. Žodžiu šiek tiek paaiškinsiu apie mūsų sistemą. Mes kaskart už nemažo mąsto veiksmų kiekį gauname tokius lyg bonusus kurios mes vadinam "Pliusais" O norint išskirti vos 2 savaitėms kainuoja tau darbas forume ištisas 4 savaites. t.y Dirbi 4 savaites tam, kad išskirtum pasirinktinai kur nori temą už tos pliusus. Kitaip tariant aš savo "prakaitu" uždirbtus pliusus padedu kur aš noriu :) Ar darbdavys kišasi kur padeda darbininkas algą ?

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš dar kartą paklausiu, ar esi buvęs moderatoriumi ? Matau jog ne. Žodžiu šiek tiek paaiškinsiu apie mūsų sistemą. Mes kaskart už nemažo mąsto veiksmų kiekį gauname tokius lyg bonusus kurios mes vadinam "Pliusais" O norint išskirti vos 2 savaitėms kainuoja tau darbas forume ištisas 4 savaites. t.y Dirbi 4 savaites tam, kad išskirtum pasirinktinai kur nori temą už tos pliusus. Kitaip tariant aš savo "prakaitu" uždirbtus pliusus padedu kur aš noriu :) Ar darbdavys kišasi kur padeda darbininkas algą ?

Na kiek matau tu toks pirmasis moderatorius taip darantis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš dar kartą paklausiu, ar esi buvęs moderatoriumi ? Matau jog ne. Žodžiu šiek tiek paaiškinsiu apie mūsų sistemą. Mes kaskart už nemažo mąsto veiksmų kiekį gauname tokius lyg bonusus kurios mes vadinam "Pliusais" O norint išskirti vos 2 savaitėms kainuoja tau darbas forume ištisas 4 savaites. t.y Dirbi 4 savaites tam, kad išskirtum pasirinktinai kur nori temą už tos pliusus. Kitaip tariant aš savo "prakaitu" uždirbtus pliusus padedu kur aš noriu :) Ar darbdavys kišasi kur padeda darbininkas algą ?

Tai as nesuprantu tu i moderatoriu pareigas eini tam kad pasipelnyti o ne daryti tvarka?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai as nesuprantu tu i moderatoriu pareigas eini tam kad pasipelnyti o ne daryti tvarka?

 

Būtu didesnis pasirinkimas kur panaudoti "Pliusus" su malonumu naudočiau kur kitur. Tačiau belieką tik vienas pasirinkimas toks kokį aš dabar darau. Koks čia ir pasipelnymas ? Kebabą nusipirkti vieną kartą į mėnesį ? Šaunuolis... Jeigu gauni pliusus vadinasi gali jos kažkur panaudoti, o jeigu aš jos naudoju tai nereiškia jog aš nieko forume nedarau... Aš darydamas tvarką užsidirbu tuos pliusus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažin, kiek tu laiko dirbtum už ačiū :}??? Jeigu jiems taip leidžiama, tegul daro, kodėl tu verki? Eik tu pabūk tuom moderatorium, spėju net nepriimtų tavęs, o jeigu priimtas būtum, tai ilgai nebūtum.

Nematau problemos prie kompiuterio prisest keletai valandu ir uzmest ispejimu tokiems kaip tu :) Ir uz aciu galiu padirbet jei forumas normalus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nematau problemos prie kompiuterio prisest keletai valandu ir uzmest ispejimu tokiems kaip tu :) Ir uz aciu galiu padirbet jei forumas normalus.

Prie ko čia aš? :D Žinai, ne visi žmonės neturi gyvenimo, supranti gi.. Dabar jau forumas normalus turi būt :D Ta prasme, kad nieko neveiktum :DD Aš manau, kad tu esi juokdarys, iš nieko burbulą puti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie ko čia aš? :D Žinai, ne visi žmonės neturi gyvenimo, supranti gi.. Dabar jau forumas normalus turi būt :D Ta prasme, kad nieko neveiktum :DD Aš manau, kad tu esi juokdarys, iš nieko burbulą puti..

Tai tame esme kad sitas forumas normalus yra bet tokie modai kaip reklameris viska gadina. O kad as turiu laisvo laiko tai nereiskia kad neturiu gyvenimo :)
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavydo nėra, nes mažai čia lankausi. Jei eini į moderatorius, tai nemanau, kad turėtum eiti dėlto, kad dar ir pasipelnyti, dirbk moderatoriaus darbą supergames naudai, o ne sau.

 

O aš ne supergames naudai dirbu ? :D Aš prieš supergames dirbu ? Jeigu aš dirbčiau ne supergames naudai mane jau būtu senai išmetę iš šių pareigų. Tiek Pranas tiek lukonic žino, kad aš tuo užsiimu ir jie tai kuo puikiausiai supranta kadangi jie patys sukūrė šią sistemą :)

Redaguota , nario Reklameris1
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O aš ne supergames naudai dirbu ? :D Aš prieš supergames dirbu ? Jeigu aš dirbčiau ne supergames naudai mane jau būtu senai išmetę iš šių pareigų. Tiek Pranas tiek lukonic žino, kad aš tuo užsiimu ir jie tai kuo puikiausiai supranta kadangi jie patys sukūrė šią sistemą :)

Blyn šitas prajuokino :DDD +rep seni :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2796 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...