Good Beer.

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  632
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  124 +Pervesti

Reputacijos taškai

64 Kartais pasakantis ką gero

10 sekėjų

Apie Good Beer.

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

1.520 profilio peržiūros
 1. Good Beer.

  Reikia patarimo

  Garantinis dėl tavo kaltės netvarkys. Garantinis tvarko jeigu yra randamas gamyklinis brokas ar pnš. O čia jau tavo padaryta žala. Todėl garantinis nebus taikomas.
 2. Sveiki, gal žinote ar yra discordų lt/eng kurie yra aktyvus ir žaidžia among us? https://store.steampowered.com/app/945360/Among_Us/
 3. Deja, po 6 metų veikimo, sutraukiau ausinių laidą, todėl ieškau naujų. Biudžetas +- 90 eurų. Gali būti ir mažiau, kadangi už senasias mokėjau 40 litų Ausinės naudojamos būtų mainstreame muzikai, kartais ir pageiminimui. Nesiūlyti in ear ausinių ir headsetų.
 4. Good Beer.

  Menisko plyšimas. Gal turit pažystamų?

  Holyshit, nežinojau. Gerai būtų, kad priimtų kas nors :). Well problema tame, kad nelabai kas nori priimt. Ryt reiks bandyt skambint dėl to, nes kelis tai labai ištinęs.
 5. Sveiki, pastaruoju metu jaučiu kelio skausmus, įtariu menisko plyšimą, gal turit pažystamų ar patys esat su tuo susidūrę? Ką daro?
 6. Good Beer.

  Kaip rasti vieta regitroje greičiau?

  Prisijunk po 12 nakties. Būna žmonės, kurie atsako vietas ir tada jos laisvos palieka, ir tada gali užsiregistruoti jose. Nes jie sistemą restartina kažkur tokiu metu.
 7. Windowsius siūlau rašyt į ssd dėl greičio. Pakeiti diską. Biose: Žiūrėk nuo 4:47
 8. Good Beer.

  TELEFONO STIKLIUKAS

  Turiu Samsung A70. Keitė viską, nors tik stiklas buvo skilęs.
 9. Good Beer.

  Nekeicia mapo. CSGO serverio problema

  Bandyk Å¡ituos: mp_match_end_restart 0 mp_match_end_changelevel 1
 10. Visų pirmą, nedaryk custom enchantų, užtenka jau tų serverių kuriuose yra protection 10 ar dar toliau, bent man asmeniškai patyrusiam daug factions / raid serveriuose tai gadina gameplay. Siūlau serverį paleisti bent kiek galima ant naujausios versijos, nedaryti pay 2 win. Galima naudoti vote sistemą, warzone galima padaryti KOH ir ENVOYS, nedaryti per daug op shopo ir serverio neleisk lietuvos rinkai, nes neišsilaikysi.
 11. Good Beer.

  Garantija

  Taip pat manau, jog perkant produktą turi duoti garantinio lapelį, kuriam parašyta už ką jo nebetaiko.
 12. Good Beer.

  Garantija

  Sudaužyt, bandyt pačiam remontuot.
 13. Sveiki, klausiu, nes apėmė nostalgija ir norisi vėl pažaisti factions/raid. Well, 2 dienas ieškojau tokių serverių, bet radau tik pay2win serverius, ta prasme, kai yra visokie protection 7 ar 10 ir dar daugiau. Todėl turiu klausimą, gal kas žinot kokį užsilikusį serverį, kur būtų bent 50 žaidėjų online ir nebūtų pay2win ir op setų kurių neimanoma gauti paprastam žaidėjui? P.S. nesvarbu kieno serveris, ispanų, amerikiečių ir t.t.
 14. Good Beer.

  Geriausi instagram profiliai?

  stonkusmantas, lietuviskas_prikolas, memezar, naglimantas dar bet jau nelabai idomus.
 15. Good Beer.

  Desert Eagle Hypnotic Factory new.

  50-60