Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5140 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 57
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Kai pritrūksta RAM atminties visi kompiuteriai be papildomų patobulinimų naudoja atmintį iš hardo, todėl ir rekomenduojama C diske (arba ten kur OS yra) visada palikti laisvos vietos.

Nežiūrėjau šito klipo, nes absurdiškai nuskambėjo, bet manau idėja tame, kad jeigu turim 1 GB galima padaryti, kad rodytų 2 GB. Ir tas papildomas 1GB iš hardo bus visada išskirtas RAM'ams, bet tai daryti nematau prasmės, nes ir taip kai pritrūks to 1 GB tikrųjų RAM bus paimta trūkstamos atminties iš hardo.

Todėl ir yra rekomenduojama pirkti greitus hardus jei turima mažai RAM. :)

Svečias
Kai pritrūksta RAM atminties visi kompiuteriai be papildomų patobulinimų naudoja atmintį iš hardo, todėl ir rekomenduojama C diske (arba ten kur OS yra) visada palikti laisvos vietos.

Nežiūrėjau šito klipo, nes absurdiškai nuskambėjo, bet manau idėja tame, kad jeigu turim 1 GB galima padaryti, kad rodytų 2 GB. Ir tas papildomas 1GB iš hardo bus visada išskirtas RAM'ams, bet tai daryti nematau prasmės, nes ir taip kai pritrūks to 1 GB tikrųjų RAM bus paimta trūkstamos atminties iš hardo.

Todėl ir yra rekomenduojama pirkti greitus hardus jei turima mažai RAM. :)

Admin, man patinka tavo protingi komentarai.

Kai pritrūksta RAM atminties visi kompiuteriai be papildomų patobulinimų naudoja atmintį iš hardo, todėl ir rekomenduojama C diske (arba ten kur OS yra) visada palikti laisvos vietos.

Nežiūrėjau šito klipo, nes absurdiškai nuskambėjo, bet manau idėja tame, kad jeigu turim 1 GB galima padaryti, kad rodytų 2 GB. Ir tas papildomas 1GB iš hardo bus visada išskirtas RAM'ams, bet tai daryti nematau prasmės, nes ir taip kai pritrūks to 1 GB tikrųjų RAM bus paimta trūkstamos atminties iš hardo.

Todėl ir yra rekomenduojama pirkti greitus hardus jei turima mažai RAM. :)

Admin, man patinka tavo protingi komentarai.

O man tavo durni komentarai ne.

You can't run.. You can't hide.. You can't survive.. You just must sit here and wait for the dead.

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Tiesiog juokinga...

Ar Jums trūksta ramo ? Ar metė pranešimus "nėra ram" ? Ar žinot kad yra SWAP (RAM'as iš HDD) ?

WinXP - gali nusistatyti limitus swap

Win7 - nelabai supratau ten šį reikalą

Esmė tame, kad visa tai jau yra sena, ir ramų netrūksta..

Tas pats, kaip turbinti cpu, nors cpu sąnaudos ne didesnės kaip 50% ir sako jog lėtai veikia... Įsigykit HDD padorius ne po 50 lt

Pažiūrėjau tarpus video, tai ant galo nustatymai swap, šeip automatiškai yra, tai nustatė ribas... Kam to reikia? Kaip tik apribojo :D

  • Parašė po 4 savaičių...

Bijau net ijungt video :D:shok:

-- 19 Lap 2011, 21:30 --

Pzd* Kr* Tik naujas kompas ir sup*** *Myliu SuperGames.lt** ant tokių pamokų kr* dar video dariau , kaip viską darau tai kompas suėjo nesupratau nieko bom neina iįjunk arba iįjungi ir nieko nėra. Pzd* Nu tu Kr* Kr* , kad užsipis** tokios pamokos ** ... :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba:

Uzuojauta o cia tiesa? :D

Pzd* Kr* Tik naujas kompas ir sup*** *Myliu SuperGames.lt** ant tokių pamokų kr* dar video dariau , kaip viską darau tai kompas suėjo nesupratau nieko bom neina iįjunk arba iįjungi ir nieko nėra. Pzd* Nu tu Kr* Kr* , kad užsipis** tokios pamokos ** ... :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba:

Pats kaltas, kad bandei darytis.

v1.png

Pzd* Kr* Tik naujas kompas ir sup*** *Myliu SuperGames.lt** ant tokių pamokų kr* dar video dariau , kaip viską darau tai kompas suėjo nesupratau nieko bom neina iįjunk arba iįjungi ir nieko nėra. Pzd* Nu tu Kr* Kr* , kad užsipis** tokios pamokos ** ... :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba: :bumba:

Juk visi sakė nesidaryti, o aš tik norėjau paklausti ar verta :). O be to kam tau papildomi RAM jeigu naują PC turi? Perkant naują PC reikia žiūrėti ar jo užteks dar bent keliems metams ;)

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5140 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...