Detoucher`

Narys
 • Pranešimų skaičius

  2.909
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  400 +Pervesti

Reputacijos taškai

35 Bus matyti ko vertas

Apie Detoucher`

 • Nario rangas
  • Бумер
 • Gimtadienis 1998.01.12

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 • Pomėgiai
  Krepšinis, draugai ir kita.

Paskutiniai lankytojai

870 profilio peržiūros
 1. Detoucher`

  alaus rusys

  Na tai aišku. Degtinę pradėk kaip alų gert gurkšniais, tai per 20min komą gaudysi Tamsūs man nelabai patinka, yra vienas kitas, bet šiaip neitin mėgėjas jų, o ir šiaip, šviesūs mažiau abarotų turi, tai netaip greit apgirsti nuo jų.
 2. Detoucher`

  alaus rusys

  Vienintelis alus mano nuomone, kurį verta pirkti PL, tai Desperados. Gerokai pigesnis nei Lietuvoje, didesnės talpos butelyje, skaniai lenda ir dar gerai į galvą duoda (berods 6%, bijau sumeluot).
 3. Detoucher`

  CSGO OVER 9000 SILVER I MOMENTS

  Šypseną vietomis išspaudė video Sėkmės tolimesnėje kūryboje 👍
 4. Detoucher`

  auto spec

  Dar pajamas sudarys toks kriterijus kaip patikimumas ir profesionalumas bei kainos/kokybės santykis. Svarbu, jog turėtum patirties darant kažkokius darbus ir galėtum pasiūlyti klientui aukšto lygio darbo kokybę ir tvarką. Šiaip manau autoelektriko sritis ganėtinai paklausi tarp vartotojų (kaip minėjo forumietis aukščiau). Eletronikos laidų tvarkymas, diagnostika, variantas netgi žibintų remontas.
 5. Detoucher`

  Ieškau seno CS 1.6 projekto savininko

  Tai jau radau per domreg.lt
 6. Detoucher`

  Ieškau seno CS 1.6 projekto savininko

  Ne, turėjau omenyje adminas.lt
 7. Detoucher`

  SA:MP mobile

  SARG gali kapot į valias... Tą patį energijos ims ką žaidžiant paprastą GTA:SA Mobile. Jei klasiokas dar su Samsung Galaxy S3 žaisdavo 8 ar 9 klasėj, tai su šių dienų rageliais drąsiai galėsi pliekt po porą valandų tikrai.
 8. Detoucher`

  I Dyzelini ipiltas benzinas

  Ačiū už pataisymą
 9. Detoucher`

  Ieškau seno CS 1.6 projekto savininko

  Dėkui. Mėginsiu susisiekti Pavyko! Didelis AČIŪ Tau! Galite rakinti temą.
 10. Sveiki. Ieškau seniau gyvavusio projekto "adminas.lt" savininko, slapyvardžiu "simpsas". Galbūt kas nors anksčiau su juo bendravote ir turit jo kokius nors kontaktus? Jis turi paskyrą SG forume, tačiau ja nesinaudoja, projektas prieš kelis metus užsidarė, tad neturiu galimybių su juo sukontaktuoti. Mėginau rašyti ir į jo Skype kurį atkapsčiau google, bet galimai jį naudojo kaip pagalbą projekto klausimais.
 11. Detoucher`

  RClife.lt | Red County Gyvenimas.

  Na viskas kaip ir neblogai, forumas kaip ir kiti minėjo jaukus, švelnios spalvos pasirinktos... Bet, skaitant apie nuosavos auto sistemą, tai gal kaip žaidimui ir praeis toks variantas kaip tepalas dyzeliniam/benzininiam varikliui, bet žiūrint iš realios pusės, tai visai neatitinka toks paskirstymas realybės. Siūlyčiau geriau tiesiog kelias tepalo rūšis paskirstyti per automobilius, tai jau arčiau tiesos būsit. Anyway, sėkmės!
 12. Detoucher`

  I Dyzelini ipiltas benzinas

  Į senesnes mašinas gal burdavo kažką su tepalu, bet tiksliai nežinau. Atsimenu tėvukas į benzininį dvitaktį ar tai keturtaktį sniego motociklą kai pildavo kurą, tai dar į kuro baką apie stiklinę tepalo papildomai įpildavo, kad tepimas geresnis būtų, tik vat nepaklausdavau, ar rekomenduotina taip daryt su tuo varikliu ar tiesiog kažkur yra kasekas dėl tepimo tai taip kompensuoja.
 13. Detoucher`

  I Dyzelini ipiltas benzinas

  Tepalai čia ne prie ko. Jei jau tepalus siūlai keisti, tai ir tepalo filtrą tuomet reikėtų, nes visai nelogiškas pasiūlymas gaunasi. Tepalas su kuru nesimaišo variklio darbo procese, tuo labiau degimo kameroje, na nebent variklis belekaip netvarkingas, tai tuomet visokių bairių gali būt, kad ir antifryzas su tepalu susimaišęs.
 14. Natūralu. Nevisi moka muštis, kaip ir nevisi moka žaisti krepšinį, futbolą ir t.t. Jei krumpliai niežti ir juos pasikasai ne į kriaušę, o kito žmogaus veidą, tai manau gavusiam menkas malonumas 2 savaites su patinusiu veidu vaikščiot ar už savo pinigus tvarkytis išmuštą dantį. Prašovė, gavo zajavą, susimokėjo 2-3 štukeles, tai gal kitam kartui turės patirties, kokia kaina tokio bairio
 15. Na, nesiginčysiu, kaip ten dėl pagarbos būnant 10Lv, tik tiek galiu pasakyti, kad būnant 6-7Lv, teko žaisti prieš 9-10Lv žaidėjus, tai dažniausiai eidavom koja kojon, arba jie laikydavosi arčiau savo komandos dugno. Paskui ir pačiam teko kristi iš 7Lv iki 3Lv, nors ilgai netrukau kol pasikėliau iki 6Lv. Dėl mokslų, taip, tikrai yra tokių šeimų, tačiau jei pavyksta įgauti gerą garantuotą pajamų šaltinį, manau viską įmanoma suderinti. Nors ir FaZe dabar nėra viena iš geriausių komandų, bet vistiek patenka į TOP10 reitinguose, tai betkokiu atveju yra didelė organizacija ir taip peršokti iš Lietuvos rinkos į pasaulinę komandą yra didelis šuolis bei pasiekimas. Juolabiau, CS:GO dabar yra dar didesnis burbulas nei kad buvo prieš kokius gerus 5 metus, tad, jei Aurimas tikrai turi noro ir užsispyrimo siekti aukštumų e-Sporte bei motyvuoja save tą daryti ir turi užtarimą iš artimųjų, manau tai tikrai neblogas pasirinkimas, suderinant savo pomėgį su darbu.