Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5140 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 57
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Nieko jūs nesugadinsit, sakykim jeigu pas jus hardas dirba lėtai ir yra užgrustas, tai padarius dar labiau viskas suletėtų, taigi faktiškai jūs to nepajusit,virtualioji atmintis naudojama tada kai nebeužtenka operacijos pajėgumui RAM, pavizys-paleidžiat žaidimą kuris reikalauja daugiau negu jūs turite ramų,tada windows ir įjungia tą virtualų režimą,imdama greitį iš HDD, jį sulėtindama.Tikiuosi supratot :)

:D
  • Parašė po 4 savaičių...

Kas per video, tu gal išprotėjai,negalima jungti RAM sistemos ant HARD, plius programa kuri ten kažka daro gali sunaikinti WIN, taip kad sakau nebukit kvaili ir netikekit YOUTUBE, geriau paaukoti 100-200LTL nusipirkti RAM ir turėti kompa gyva, negu čia daryt kažkokias nesamones. išvispirma karta girdžiu tokia nesamone. NEBANDYKIT NIEKS PATARIMAS CIA MANO, KAIP ŽINOVO.

Kas per video, tu gal išprotėjai,negalima jungti RAM sistemos ant HARD, plius programa kuri ten kažka daro gali sunaikinti WIN, taip kad sakau nebukit kvaili ir netikekit YOUTUBE, geriau paaukoti 100-200LTL nusipirkti RAM ir turėti kompa gyva, negu čia daryt kažkokias nesamones. išvispirma karta girdžiu tokia nesamone. NEBANDYKIT NIEKS PATARIMAS CIA MANO, KAIP ŽINOVO.

1. Mes jau supratom, kad nereikia daryti.

2. Užsitarnauk tą savo žinova šiame forume, kad mes tavimi pasitikėtume :)

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Galit daryti, nieko nesugadinsit nesijaudinkit. Tiktais pasidomėkit koks ramų greitis ir koks hdd, tai manau 10 kartų minimum hdd lėtesnis bus.

Ant win xp aplamai yra nustatyta tai ir jeigu ramų trūksta naudoja swap (ram iš hdd).

naudojant ramus kaip swap tai tikrai kompas veiks "lėčiau". Jeigu trūksta ramų, nusipirkit naują kompą, ddr3 4GB apie 70 lt kainuoja, tai tikrai nėra daug

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 5 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5140 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...