arnius

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  1.459
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

2 Bus matyti ko vertas

4 sekėjų

Apie arnius

 • Nario rangas
  Anderbosas (-ė)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. arnius

  Bėda dėl minecraft serverio

  Kaip sužinoti tą static IP be programų?
 2. arnius

  Bėda dėl minecraft serverio

  O ten kai pasirinkau tai supratau,kad mokėt reikia už tą paslaugą ar ne?
 3. arnius

  Bėda dėl minecraft serverio

  Taip,man tik su draugais keliais čia reikia,o ne,kad projektą kažkokį.
 4. arnius

  Bėda dėl minecraft serverio

  Būtent,kad nemoku,nes nesigaudau su portais visai,kaip jį nustatyt iš kur gaut.
 5. arnius

  Bėda dėl minecraft serverio

  Na čia esmė portuose kiek žinau,ne pluginuose,reikia kas žino apie portus šiek tiek,kaip juos nustatyti ir visą kitą.
 6. Turiu bėdą,sukuriu servą ir niekas negali įeiti,rašo jiem not responding,viską pakeičiu,kad galėtų įeitį nelegalai,Gal kas susidūrė su tokia bėda ir ką reikia daryti,be to gal kas žino kaip forwardinti portus?
 7. Turiu Acer Aspire E1-572P. Function key neveikia,tarkim pagarsint garsą galiu,bet negaliu pašviesinti ekrano. Gal trūksta kokio driver'io,gal kam buvo taip,kaip išsprendėt problemą?
 8. Parduodu savo SHK acc,Prince 22 degree,virš 40k fp,house ir faction'a patys galit pasirinkti,122 kortos. Jei ką sudomino,rašykit į pm.
 9. arnius

  Driveriai

  Žodžiu persirašiau windowsus ir susirašau driverius,ten wlano,vaizdo.Parsisiunčiu naršyklę ir pakimba internetas,neina naršyt,siunčiuosi ką nors ir nesiunčia,perkraunu pc vėl veikia,įsijungiu naršyt ką nors ir vėl neveikia,kame bėdos gali būt?
 10. arnius

  Procesorius

  Jau išsiaiškinau viską
 11. Noriu pirkt galingesnį procesorių socket am2 motininei plokštei,tik va bėda nelabai supratau kurie tinka iš tų amd procesorių,AMD Athlon™,AMD Athlon™ X2,AMD Athlon™ II X2,norėčiau sužinot kurie tiktu pas mane ir į kuriuos žiūrėt reiktu:|
 12. Reikia šito laptop'o lan'o driver'ių,jei kas turi tokį patį ae žinot kur rast juos,numeskit link'ą,tik nereik ten iš Asus puslapio,nes ten pieva siunčia,OS Win 7 32bit:|
 13. arnius

  Internetas

  Persirašiau windows'us ir dabar nežinau kaip internet'a pasijungt,persirašiau Xp intikas zebra,reikia ten disko kokio nors modemui ar per create connection kurt?
 14. arnius

  Camtasia

  Gal kas naudoja Camtasia studio recorder?Turiu problemą,kad kai turi išsisaugot tai būna pasirinkt avi arba camrec format'u išsisaugot,kai išsisaugai avi aišku nereik convert'uot man,o kam rek reikia ir negaliu pasileist per kokį player'į arba kitaip edit'int,bet kai išsisaugau į avi prarandu kompo garsą,tarkim kai šneku per skype arba žaidimo garsą.Gal kas žino kaip išsisaugot į avi neprarandant garso?
 15. arnius

  Dėl Windows'ų

  Hmmmmm,nu pas mane stacionarus jis,seniau kiek pamenu irgi rašiausi taip ir jokių ten driver'ių nesirašiau,tik nenoriu visko sugadint nes paskui neturėsiu kaip parsisiųst jų