Peršokti į turinį

„Samsung“ vožė „Apple“ jos pačios ginklu


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Iš tikrųjų „Apple“ šie metai patys prasčiausi ir bus tik prasčiau. „Apple“ kompanija pirmą kartą patyrė pardavimų kritimą per 8 metus. :)

Nėra Apple šiuo metu tokiam lygiam spartesni už kitus, tačiau nėra visdar žemesni. Kritimo priežastį visi puikiai žinome.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne ne turiu omeny apie tuos kur seniau šiek tiek pvž samsung galaxy mini nu tie šudukai tai strigo. O apie šiuos nekalbu nes nesu bandęs ir ką pasiulytumėt pirkti iphona 5s ar samsungą koki nors?

 

Jei turi pinigu tai samsung galaxy s7, draugas nusicardino davė pabandyti, tooks gerulis :3 Pats imsiu greitu metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesamonė yra įrodynėti kuris telefonas geresnis, nes jei aš Sony Xperia savininkas tai man jis atrodys geresnis, stabilesnis už kitus, minusus neigsiu, arba nerimtai žiurėsiu į juos... Taip pat apie atparumą tai - Iphone jo neturi, taip? Iphone savininkas sakys kam jisai reikalingas? :D Psichologija. Įrodyti kuris telefonas yra sunku nes kiekvienas jų turi savo pliusų ir minusų, man pvž iphonas nepatinka ir nepatiks - kodėl? Jie labai brangūs, gal jie ir nera blogi bet labai brangūs ir aš gyvenime neleisčiau tiek pinigų and tokio netgi palyginus su kaina lievo telefono... Sony? Atsparus vandeniui, (Z2) daugiau ram turi kaip tų metų telefonas, greitas procesorius ir išvis lygius tam pačiam S5 o, kaina skiriasi vos ne ant 150eur. (Bent jau tada).

 

Aš naudojau:

HTC ONE M8 ( labai geras įpatingai kamera ).

IPHONE 6 ( labai nestabilus, plonas, trapus. Bet greitas, gera kamera, tačiau niekam jo nerekomenduoju.)

Samsung S5 ( Labai geras, tiesiog puikus, man jis būvo žymiai geresnis už tą iphoną, o su HTC beveik vienodi.)

Sony Z3 ( Atrodo geriausias iš čia esančiu. Lagas? Tik ne šiam telefonui. Apsauga nuo dulkių ir vandens, patvarus neskaitant to kad iš galo stiklas, Daug ram, krč puikus.)

 

Kaip supratot, norėjau pasakyti kad Iphone yra puikus telefonas, bet jis labai brangus, ir mano nuomone jis to nevertas, nes tiek samsung tiek sony už jį yra geresnis ( nu gal ne, be 2x pigesni - čia tai tikrai. )

 

samsung s5 palyginus su samsung s6 ar s6 edge sudu sudas, pana turejo s5 grybavo biskiuka, del to kad buvo ir nudrebtas ne karta ir pilnas sudu, nupirkau jai s6 ir sau s6 edge, o dieve... nepalyginsi telefonu, tik gaila pas juos waterproof'o nera...  P.s kaip as pirkau iphone's net pigesnis buvo uz samsung'a berots, nesidomejau, esme tame kad niekados nepirkciau jo net jei perpus pigesnis uz samsunga butu :D Bet kiek zmoniu tiek nuomoniu.

 

Nemanau, kad galėjo giliai panerti kai baseinai būna 1.5-1.8m gylio :D

 

Pilnai uztenka, kad yra waterproof'as nereiskia kad gali nardyt su juo baisiai, max galima iki 1metro, kadangi giliau perdidelis slegis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sitos amzinos kovos tarp apple ir samsung ios ir android niekad nesibaigs tiek ios ir android yra geri asmeniskai visad naudojau android pradejau nuo samsung galaxy mini savo laiku tai buvo labai geras telefonas ir juo dziaugiausi ir toliau likau prie android turejau tiek s3 neo tiek s5 ir siuo metu naudoju s6 niekad neturejau lago ant android... Nesuprantu is kur jus juos istraukiat aisku jaigu prikrausim visi telefonus nereikalingom programom kurios uzima atminti ir nepravalysim telefono nuo nereikalingu uzsikaupusiu failu jis ir lagins kaip priziesi telefona taip ir veiks. Niekad niekad nesiskundziau telefonu net tuo paciu s3 neo veike sklandziai nelagindavo minusas jog kamera buvo prastoka nusipirkus s5 i iphone net neziejau ir dbr i juos net neziuriu nesakau kad jie blogi ir sudai tiesiog samsung ir android suteike visko ko man reikia spartus veikimas gera kamera ir neturiu lagu programos nesustoja kuom ios man patinka jog atnaujinimus sistemos leidzia ir senesniem modeliams o samsung s5 jau netures 6.0 android versijos tai tiek cia tie gincai kas geriau yra beprasmiski ir laiko gaisimas tiesiog esat durni jog bandot kazka vienas kitam irodyt ir bereikalo draskytis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sitos amzinos kovos tarp apple ir samsung ios ir android niekad nesibaigs tiek ios ir android yra geri asmeniskai visad naudojau android pradejau nuo samsung galaxy mini savo laiku tai buvo labai geras telefonas ir juo dziaugiausi ir toliau likau prie android turejau tiek s3 neo tiek s5 ir siuo metu naudoju s6 niekad neturejau lago ant android... Nesuprantu is kur jus juos istraukiat aisku jaigu prikrausim visi telefonus nereikalingom programom kurios uzima atminti ir nepravalysim telefono nuo nereikalingu uzsikaupusiu failu jis ir lagins kaip priziesi telefona taip ir veiks. Niekad niekad nesiskundziau telefonu net tuo paciu s3 neo veike sklandziai nelagindavo minusas jog kamera buvo prastoka nusipirkus s5 i iphone net neziejau ir dbr i juos net neziuriu nesakau kad jie blogi ir sudai tiesiog samsung ir android suteike visko ko man reikia spartus veikimas gera kamera ir neturiu lagu programos nesustoja kuom ios man patinka jog atnaujinimus sistemos leidzia ir senesniem modeliams o samsung s5 jau netures 6.0 android versijos tai tiek cia tie gincai kas geriau yra beprasmiski ir laiko gaisimas tiesiog esat durni jog bandot kazka vienas kitam irodyt ir bereikalo draskytis.

Na dėl S5 klydai, jis turės 6.0 versiją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano bedos kaltas bet esme jog ios isleidzia atnaujinima siek tiek ir senesniem modeliams ir mano atzvilgiu sitos kovos tarp iphone ir samsung tai bereiksmiai ir tesis per amziu amzius.

Kitos kompanijos kaip HTC, Google, Sony galbūt taip pat išleidžia senesniems modeliams naujausius atnaujinimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Turiu iphone 6 ir samsung 6s. Abu nusipirkau tuo paciu metu (daugiau nei pries metus) Ir aisku abu dar vis veikia puikiai nieks nelaggina ir t.t. Mano manymu samsungas vistiek yra geresnis ir planuoju pirkt S7 edge. Tie iphone jau vps didumo *Myliu SuperGames.lt* kokio o samsung bent i ranka telpa dar.. Kiek ziurejau Iphone 6s plus ir s7 edge yra galima sakyt taspats tik kad kaip minejau iphone yra per didelis.. Ir kainu skirtumas apie 100eur.. Mano balsas butu uz samsung :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu iphone 6 ir samsung 6s. Abu nusipirkau tuo paciu metu (daugiau nei pries metus) Ir aisku abu dar vis veikia puikiai nieks nelaggina ir t.t. Mano manymu samsungas vistiek yra geresnis ir planuoju pirkt S7 edge. Tie iphone jau vps didumo *Myliu SuperGames.lt* kokio o samsung bent i ranka telpa dar.. Kiek ziurejau Iphone 6s plus ir s7 edge yra galima sakyt taspats tik kad kaip minejau iphone yra per didelis.. Ir kainu skirtumas apie 100eur.. Mano balsas butu uz samsung :)

Bet tai kad prikolas yra tame kad iPhone 6 (4.7') mažesnis už Samsung S6 (5.1') :D Aš bent jau kažkaip prie mažesnių telefonų labiau pripratęs. Tikriausiai dėl to kad neesu vienas iš tu išlepintu vaikų ir nevisad gaunu to ko noriu.

Redaguota , nario darrel. antrasis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Bet tai kad prikolas yra tame kad iPhone 6 (4.7') mažesnis už Samsung S6 (5.1') :D Aš bent jau kažkaip prie mažesnių telefonų labiau pripratęs. Tikriausiai dėl to kad neesu vienas iš tu išlepintu vaikų ir nevisad gaunu to ko noriu.

 

Tai as sakau Iphone 6s plus (5,5) o Samsung S7 Edge irgi (5,5) bet iphone vistiek yra didesnis gali video ar kazka pasiziuret..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

IOS buvo ir bus populiariausias produktas is android operaciniu sistemu.

Gal tu jau baik rašyt nesamonės. iOS priklauso Apple o Android Google.. Ir iOS ir Android yra 2 skirtingos operacinės sistemos.

Redaguota , nario darrel. antrasis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...