Peršokti į turinį

„Samsung“ vožė „Apple“ jos pačios ginklu


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai tu nesuvoki ką skaitei. Jau rašiau, kad esu naudojęs Samsung, HTC, LG, Huawei telefonus, o nuosavą iš Apple produkcijos turiu tik VIENĄ iPhone 6. Tai, kurios visgi pusės telefonų daugiau esu naudojęs? Kokių tu įrodymų nori? Dėl spartos jau tau įrodžiau ankščiau, kai pateikei video ten kažkieno darytą, o nuo spartos ir priklauso ar programos gali lag'inti, ar ne.

Bet esi naudojas Sony, Xiaomi, Oneplus, Nexus? Pats aišku esu naudojas tik Sony iš mano paminetų. Tu nieko neįrodei, kad programos vos liečiau užsikrauna nereiškia kad telefonas lagina nes iPhone kai programos irgi kai kurios liečiau užsikrauna ir aš irgi tada galiu teigi kad jis lagina bet taip nėra tas pats ir su Android. Bei įdomu kiek tu tuos telefonus naudojai, 10 minučių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Bet esi naudojas Sony, Xiaomi, Oneplus, Nexus? Pats aišku esu naudojas tik Sony iš mano paminetų. Tu nieko neįrodei, kad programos vos liečiau užsikrauna nereiškia kad telefonas lagina nes iPhone kai programos irgi kai kurios liečiau užsikrauna ir aš irgi tada galiu teigi kad jis lagina bet taip nėra tas pats ir su Android. Bei įdomu kiek tu tuos telefonus naudojai, 10 minučių?

 

LG - metus, HTC - 2 metus, HUAWEI - 4 metus, Samsung - metus, iPhone - 11  mėnesis. Kad tavo tas vos lėčiau keistai skamba. Juk jau minėjai, kad tau ir 2 sekundes lėčiau pasikraunanti programa nereiškia, kad telefonas nusileidžia sparta. Tu neturi suvokimo, kas yra sparta... Iš to video iPhone nusileido tik App Store programėle. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

LG - metus, HTC - 2 metus, HUAWEI - 4 metus, Samsung - metus, iPhone - 11  mėnesis. Kad tavo tas vos lėčiau keistai skamba. Juk jau minėjai, kad tau ir 2 sekundes lėčiau pasikraunanti programa nereiškia, kad telefonas nusileidžia sparta. Tu neturi suvokimo, kas yra sparta... Iš to video iPhone nusileido tik App Store programėle. 

 

Reik nepamiršti kad iPhone 6 dar turi galingesnį procesorių negu tas Nexus 5. Bet Nexus 5 nenusileidžia iPhone tai ką dar šnekėt kad Android'ai lagina nors tai nėra tiesa. Taip, dėl senesnių versijų jūs  gal ir teisus ( žinau kad rašiau dėl to kažką bet ) esu internete skaitęs kad tikrai nuo Android 5 visiems būdavo problemų su lag'ų bet dabar kai jau dauguma telefonų turi Android 6.0 spartos skirtumas yra tikrai nemažas sakyčiau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jimmy., vis dar ginčijiesi su juo ? Aš tiesiog nebematau prasmės su juo ginčytis, matau, kad varo savo ir jam įrodyti tiesos yra neįmanoma...

Dar vis bandau įrodyti teisybę, nes paskui tokių prisiklauso kiti ir paisto visokias nesąmones apie spartumą ir overpriced.

Čia gal ne į temą, bet jei, kas dar mano, kad Apple produkcija overpriced tai reiktų prisiminti ir jų garantinį (90 proc. produkcijos nėra taisoma, o atradus gedimą iš karto keičiami nauju produktu).

Reik nepamiršti kad iPhone 6 dar turi galingesnį procesorių negu tas Nexus 5. Bet Nexus 5 nenusileidžia iPhone tai ką dar šnekėt kad Android'ai lagina nors tai nėra tiesa. Taip, dėl senesnių versijų jūs  gal ir teisus ( žinau kad rašiau dėl to kažką bet ) esu internete skaitęs kad tikrai nuo Android 5 visiems būdavo problemų su lag'ų bet dabar kai jau dauguma telefonų turi Android 6.0 spartos skirtumas yra tikrai nemažas sakyčiau..

Tu tą video žiūrėjai? Nes viskuo iPhone jame lenkia :D

Redaguota , nario Jimmy.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Dar vis bandau įrodyti teisybę, nes paskui tokių prisiklauso kiti ir paisto visokias nesąmones apie spartumą ir overpriced.

Čia gal ne į temą, bet jei, kas dar mano, kad Apple produkcija overpriced tai reiktų prisiminti ir jų garantinį (90 proc. produkcijos nėra taisoma, o atradus gedimą iš karto keičiami nauju produktu).

Tu tą video žiūrėjai? Nes viskuo iPhone jame lenkia :D

Prastai žiūrėjai.. Adresynas greičiau užsikrovė taip pat kaip ir Viber, Twitter, WhatsApp. Dauguma programų išviso 0.2 sec skirtumas ir to jau tikrai lagų nepavadinčiau ir dar karta kartoju nepamirškim kad iPhone 6 turi galingesnį procesorių negu Nexus 5.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

darrel.'ai, pasikartosiu, kad Nexusai greitesni už visus kitus Android telefonus yra tik dėl to, kad ant jų yra pati geriausia Android optimizacija, ten yra Androidas be jokių temų, nes kaip žinome Android visas tas reikalas priklauso Google, o Nexus telefonai taip pat Google.

Nu tai va, ką tik pats prisipažinai kad oficialus Android turi tikrai gera optimizacija. Dėl Samsung'ų aš ir pats gerai žinau kad jie nekokie, namie taip pat turiu Samsung'ą kurio niekad nenaudojau bet viena karta įsijungiau jis lagina nesveikai ( Android ). Dabar taip prisipažinsiu ne visi Android'ai geri ir nevisi jie veikia stabiliai. Bet jeigu jau taip stumat ant tų Android tai pirkit normalius Android'us o ne biudžetinius ir nebus jūsų tu visų išvardintų problemų.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apple man laaabai traukia akį, tiesiog jų įpirkti negaliu, todėl ieškau kažko kito. Pastaruoju metu, pradėjau žiūrėt į Note 4 (laukiau kol išeis note 5, galvojau bus LT), ir žiūriu, kad jau man tas Apple nebelimpa. Taip, kad nežinau. Lauksim tolimesnių veiksmų. O dėl lago, nusišnekat žiauriai, skirkit low-end ir high-end telefonus. Jeigu nusipirksi šūduką už 100€, tai nieko gero ir neturėsi, jeigu nusipirksi galingesnį (S6 Edge+, Note 4, S6 ir t.t.) nebus jokio lago. Sesė turi S5 ir veikia kaip bitutė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Didžiają savo gyvenimo dalį naudojau iPhone. Turėjau du iphonus, iphone trečia ir dabar - ketvirta, iphone trečia pirkau labai labai senai ir jis iki šiol veikia. :) Abudu iPhone veikia šiuo metu, aš pasilaikysiu prie iphone šį kartą ;)

Tai 2 Huawei U8650 manau irgi man dar iki šiol veiktu jeigu brolis sudaužęs ekraną jų nebūtų ardes ir taip palikęs. Dar turiu 1 Tunex vat ten tai tikrai hujne kokybė, kištukas sugėdo o paskui dar ir įjungimo mygtukas nors panašių problemų su kitais telefonais niekad nebūdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Palauk kol praeis pora metų, galėsi mest lauk ta savo metalo gabala..

Windows phone geresnis nei tas tavo Obalis :D Tas WP nifiga nelagina :) Tik viena problema kad kaikurių apps'u ir game's nėra. O šeip pilnai išnaudot WP telefoną galima :) Vien rašynėdamas ir db sedėdamas sugebėjau bateriją iškraut per 4dienas ;) O tavo abaliukas dvėstu ta pačią dieną

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Windows phone geresnis nei tas tavo Obalis :D Tas WP nifiga nelagina :) Tik viena problema kad kaikurių apps'u ir game's nėra. O šeip pilnai išnaudot WP telefoną galima :) Vien rašynėdamas ir db sedėdamas sugebėjau bateriją iškraut per 4dienas ;) O tavo abaliukas dvėstu ta pačią dieną

To tavo gėrio "w phone" jau nebegamina, nes nebeapsimoka, kai iphone paturėsi rankoj normaliai - parašyk.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://ekonomika.tv3.lt/m/naujiena/suomija-gedi-nokia-netekties-42504.html Nokia jau nebe ta "nokia" senai..

 

Kad Nokia nebėra tai Windows Phone išvis nebegaminami? Nu tu duodi.. Nokia Lumia dabar Microsoft Lumia o dar kur HTC Windows Phone telefonai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://ekonomika.tv3.lt/m/naujiena/suomija-gedi-nokia-netekties-42504.html Nokia jau nebe ta "nokia" senai..

 

Kad Nokia nebėra tai Windows Phone išvis nebegaminami? Nu tu duodi.. Nokia Lumia dabar Microsoft Lumia o dar kur HTC Windows Phone telefonai.

Atsibodo ginčytis su tavim dėl ios ir android, seniau ir aš maniau "koks zjbs android yra" ateis ir tau laikas kai suprasi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...