Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

„Samsung“ vožė „Apple“ jos pačios ginklu


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jeigu pasidomėtum, sužinotum tai, kad Nexusai yra Google telefonai aka Android širdies telefonai... Welcome to 2016, 1-2 sec skirtumas čia būtų jau super didelis skirtumas, net senuose telefonuose tokių skirtumų nebūdavo, čia 0.5 sec yra nemažas skirtumas, o apie 1-2 sec tai nežinau, čia super laginantis device būtų jau... O pasakyk ar tavo turimas Z3 turi jau 6.0 Android, nes spėju, kad dar neturi ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jeigu pasidomėtum, sužinotum tai, kad Nexusai yra Google telefonai aka Android širdies telefonai... Welcome to 2016, 1-2 sec skirtumas čia būtų jau super didelis skirtumas, net senuose telefonuose tokių skirtumų nebūdavo, čia 0.5 sec yra nemažas skirtumas, o apie 1-2 sec tai nežinau, čia super laginantis device būtų jau... O pasakyk ar tavo turimas Z3 turi jau 6.0 Android, nes spėju, kad dar neturi ??

Sony nei vienas dar neturi. Dėl manęs 1-2 sec čia niekas, jeigu tau čia visas gyvenimas tai nežinau ką sakyt..

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Antro video net nežiūrėjai kadangi ten lygina su naujausia iOS sistema vs kiek pasenusia Android sistema.. O šiaip jūs vis nusišnekat kad lagina bet kad programos lečiau kraunasi tai nereiškia kad jis lagina.. Tipo ta pati pasakytumet jeigu ant kai kurių PC žaidimai greičiau kraunasi ant kitų lečiau tai jau viskas PC lagina?

 

O tu jauti, kad vėl sau prieštarauji? Pateikei mums video, kuris tavo manymu parodo, kad android nelag'ina lyginant su iOS, o dabar sakai, kad ne nuo programų lėtesnio užsikrovimo priklauso. 

 

 

Sony nei vienas dar neturi. Dėl manęs 1-2 sec čia niekas, jeigu tau čia visas gyvenimas tai nežinau ką sakyt..

 

Bet tu turbūt juokauji? Kelis puslapius šioje temoje mes diskutuojam apie tai ir pagaliau pripažinai, kad iOS yra spartesnis. Ar pusė, ar dvi sekundės, jis vistiek yra spartesnis. Jei tu telefonu naudojiesi tik skambinimui, SMS rašymui, FB, dar koks instagram tai aišku jokio tau skirtumo ar programėlė užsikrauna per 1 ar per 5 sekundes... 

Redaguota , nario Jimmy.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu jauti, kad vėl sau prieštarauji? Pateikei mums video, kuris tavo manymu parodo, kad android nelag'ina lyginant su iOS, o dabar sakai, kad ne nuo programų lėtesnio užsikrovimo priklauso. 

 

Bet tu turbūt juokauji? Kelis puslapius šioje temoje mes diskutuojam apie tai ir pagaliau pripažinai, kad iOS yra spartesnis. Ar pusė, ar dvi sekundės, jis vistiek yra spartesnis. Jei tu telefonu naudojiesi tik skambinimui, SMS rašymui, FB, dar koks instagram tai aišku jokio tau skirtumo ar programėlė užsikrauna per 1 ar per 5 sekundes... 

Aš per jį ir žaidžiu.. Tai taip, kad programos lėčiau kraunasi tai nereiškia kad jis lagina. Čia tas pats kas ir lyginti ir PC žaidimų boot laiką. Ant vienų kraunasi greičiau nes turi SSD o ant kitų lečiau nes krauna iš paprasto HDD.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jimmy, galima aiskintis su juo, bet zmogui niekaip nepaaiskinsi, kad ir kaip besistengtumei, nezinau ar jo profilis tiesa sako ar ne, jam 12 metu, savo tiek varys, ikyres visiems, o beto darrel.'ai, prakalbai jau apie zaidimus, va kur tavo Z3 tikrai nepasisakos net pries pasenusi 5S, kur kokio GTA:SA bei Asphalt 3 veikimas yra visiskai smooth, jokiu lag spike nebuna, grafikos max, o pas tave tikrai ant max nepazaisi siu zaidimu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jimmy, galima aiskintis su juo, bet zmogui niekaip nepaaiskinsi, kad ir kaip besistengtumei, nezinau ar jo profilis tiesa sako ar ne, jam 12 metu, savo tiek varys, ikyres visiems, o beto darrel.'ai, prakalbai jau apie zaidimus, va kur tavo Z3 tikrai nepasisakos net pries pasenusi 5S, kur kokio GTA:SA bei Asphalt 3 veikimas yra visiskai smooth, jokiu lag spike nebuna, grafikos max, o pas tave tikrai ant max nepazaisi siu zaidimu :)

Įsitikines? :D Galėsiu ryt, poryt video susukt jei netiki. Man įdomu ar tas pasenęs 5S pavežtu Real Boxing 2 : Creed kadangi Tab 3 nesugebėjo paimt o mano Z3 su lag'ais tik žaidimo pradžioje.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jimmy, galima aiskintis su juo, bet zmogui niekaip nepaaiskinsi, kad ir kaip besistengtumei, nezinau ar jo profilis tiesa sako ar ne, jam 12 metu, savo tiek varys, ikyres visiems, o beto darrel.'ai, prakalbai jau apie zaidimus, va kur tavo Z3 tikrai nepasisakos net pries pasenusi 5S, kur kokio GTA:SA bei Asphalt 3 veikimas yra visiskai smooth, jokiu lag spike nebuna, grafikos max, o pas tave tikrai ant max nepazaisi siu zaidimu :)

Tai va, yra posakis duok durniui kelią, tai taip ir padarysiu, nes ginčytis su žmogumi, kuris neturėjęs net iPhone beprasmiška. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Durnas esi tai tik tu, sugėbi tik žodžiais svaidytis bet jokių įrodymų nepateikiai.

 

Paskaityk savo pranešimus. Iš kur pas tave gali būti įrodymai jei tu neturėjęs Apple produkcijos? Tačiau čia jau visiškai ne į temą diskusija, jei nori šia tema dar padiskutuoti mielai lauksiu AŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskaityk savo pranešimus. Iš kur pas tave gali būti įrodymai jei tu neturėjęs Apple produkcijos? Tačiau čia jau visiškai ne į temą diskusija, jei nori šia tema dar padiskutuoti mielai lauksiu AŽ.

Bet ir pas tavę jų nėra.. O vis metais teiginiais kad Android'ais lagina bet ĮRODYMŲ nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, kad ir kaip ten būtų Vieni už iPhone kiti už Samsung'us, Treti už LG ir pan. Pirma, Su kuo visi turim sutikti kas kam "prie širdies" tas tą ir renkasi :) Visa laiką kiek turėjau "smart phone'us" draugauju su Samsung produkcija ir Android operacine sistema, nesiruošiu sakyti kad iPhone blogesni nes jų nenaudojau :) Tai pasakysiu savo patirti su samsung produkcija ir android sistema,

 

Pirma,

Andoroid'as labai lengvas naudoti ir greitai išmokstama manau bent taip.

 

Antra.

Labai keistai gal skambės, bet visi mano naudoti samsung įrenginiai pradeda laginti po puse metu, rimtai, NO SHIT :D Aišku kai nusiperki iškart tai nelagina, nes naujas, dabar turiu visai nauja telefona samsung. Taipat, samsung plančetę Galaxy TAB A tai žiūrėsim kas bus po pusė metų  :D

 

Tai viskas ka norėjau pasakyti :)

 

P.S Buvau pamiršes sesė turi LG gal ~2 Metų senumo, Tai jokio lago.

Redaguota , nario .MeLoveStuff.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Turi brolis LG G3, dar pilnai metai nepraejo kaip nusipirko, lagai atsiranda tarpais ir tokie stiprus, kad telefonas visiskai nebeveikia.. Nebesukauk su savo "lauzu niekas neturi", nes telefonas pirktas dar vasaros pradzioje, todel dabar jis turi dar kaip naujas beveik buti...

Dėl LG G3 žinau kad jis nelaužas bet reiškias tavo brolis nesugeba jo naudotis.. Mano Z3 dar buvo pirktas praita pavasarį, pradžiai juo naudojosi mama paskui brolis ir dabar aš. Ir dar iki šiol jokių lag'ų nebuvo. Tab 3 kuri aš turiu taip pat nėra naujas, pirktas buvo iš lombardo ir lag'as tik kartais toks žiauresnis pasijaučia.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu paskambinimas, zinuciu parasymas ir narsymas internete yra nemokejimas naudotis tai nezinau tada... Tiesa tokia, kad tie Androidai yra ne dievo kurinys, o laginti pradedantys sudo gabalai, kokio b*bio tu turi aiskint mums, kad tau Apple produktai yra overpriced nors nesi laikes net rankoje, varyti apie savo Z3, kad jis achuenas daiktas nors jis visdar yra su neatnaujinta tavo jau "pasenusia" kaip sakei 5.1 versija, taip tu sakei, kad ji pasenusi... Net nezinai ar bus gera Android 6.0 optimizacija tam tavo Z3 ir p*si prota visiems, kad nieko nera geriau uz Android telefonus... Sitas pranesimas paskutinis, pabodo man aiskintis su tavimi, varai savo nesuprasdamas, kad Android telefonai super greitai nuverteja, po 2 metu didzioji dalis pradeda laginti, o pats ju optimizavimas ne pas visus yra geras... Btw, manau mano brolis budamas dvidesimties metu jau zino kaip naudotis telefonais... Bent jau .MeLoveStuff. pripazino, kad tie Samsungai naudok juos kaip nori, pradeda strigti, kas reiskia jog optimizacija androido chujova. Viskas, viso gero, pabodo man aiskintis su zmogum kuris tera turejes viena telefona, kito net nera laikes ir p*sa prota, kad jie yra overpriced ir sudo verti. PEACE

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jeigu paskambinimas, zinuciu parasymas ir narsymas internete yra nemokejimas naudotis tai nezinau tada... Tiesa tokia, kad tie Androidai yra ne dievo kurinys, o laginti pradedantys sudo gabalai, kokio b*bio tu turi aiskint mums, kad tau Apple produktai yra overpriced nors nesi laikes net rankoje, varyti apie savo Z3, kad jis achuenas daiktas nors jis visdar yra su neatnaujinta tavo jau "pasenusia" kaip sakei 5.1 versija, taip tu sakei, kad ji pasenusi... Net nezinai ar bus gera Android 6.0 optimizacija tam tavo Z3 ir p*si prota visiems, kad nieko nera geriau uz Android telefonus... Sitas pranesimas paskutinis, pabodo man aiskintis su tavimi, varai savo nesuprasdamas, kad Android telefonai super greitai nuverteja, po 2 metu didzioji dalis pradeda laginti, o pats ju optimizavimas ne pas visus yra geras... Btw, manau mano brolis budamas dvidesimties metu jau zino kaip naudotis telefonais... Bent jau .MeLoveStuff. pripazino, kad tie Samsungai naudok juos kaip nori, pradeda strigti, kas reiskia jog optimizacija androido chujova. Viskas, viso gero, pabodo man aiskintis su zmogum kuris tera turejes viena telefona, kito net nera laikes ir p*sa prota, kad jie yra overpriced ir sudo verti. PEACE

Esu laikęs daug telefonų o mažiausiai iPhone tai kad nepisk man proto kad kitų telefonų neesu laikęs. Tu suprask kad kiekvienas gamintojas Android OS'ą skirtingai modifikuoja ir jie skirtingai būna optimizuoti. Jeigu Samsung'ais lagina nereiškia kad kiti Android'ailagina. Pradžiai patys pasinaudokit kitais telefonais o ne žiūrėkit kaip kiti naudojasi..

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai tu *Myliu SuperGames.lt* apsispresk, ar tu *Myliu SuperGames.lt* sakei 2 -ame puslapyje, kad neesi naudojes iPhone, o dabar jau *Myliu SuperGames.lt* naudojes ???

O kur parašyta kad naudojau iPhone? O parašyta kad laikiau o nenaudojau skaityt bliat išmok..

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O kur parašyta kad naudojau iPhone? O parašyta kad laikiau o nenaudojau skaityt bliat išmok..

 

OH GOD tu rimtai toks esi ar tik apsimeti durnium? Tu nei vieno kontrargumento neparašai. Tik prie žodžių užsikabint gali...Ir dar vis niekas iš čia nesupranta kam tu rašai jei tu esi naudojęs tik vienos pusės telefonus ir bandai kažką įrodyt neturėdamas visiškai jokio supratimo?

PRAŠAU ATSAKYTI Į PARYŠKINTĄ KLAUSIMĄ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

OH GOD tu rimtai toks esi ar tik apsimeti durnium? Tu nei vieno kontrargumento neparašai. Tik prie žodžių užsikabint gali...Ir dar vis niekas iš čia nesupranta kam tu rašai jei tu esi naudojęs tik vienos pusės telefonus ir bandai kažką įrodyt neturėdamas visiškai jokio supratimo?

PRAŠAU ATSAKYTI Į PARYŠKINTĄ KLAUSIMĄ.

Tame esmė jūs patys pradėjot nors daugiausiai esat naudoje kitos pusės įrenginius daugiausiai. O ir patys jokių įrodymų pateikt negali, žodžiai yra žodžiai jie nieko neįrodo. O jeigu ir naudojot Android tai tik vieno gamintojo - Samsung bet spėju nei vieno komentaro pilnai neperskaitet ir nesuprantat kad kiekvienas gamintojas Android OS modifikuoja skirtingai ir optimizacija būna skirtinga.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tame esmė jūs patys pradėjot nors daugiausiai esat naudoje kitos pusės įrenginius daugiausiai. O ir patys jokių įrodymų pateikt negali, žodžiai yra žodžiai jie nieko neįrodo. O jeigu ir naudojot Android tai tik vieno gamintojo - Samsung bet spėju nei vieno komentaro pilnai neperskaitet ir nesuprantat kad kiekvienas gamintojas Android OS modifikuoja skirtingai ir optimizacija būna skirtinga.

 

Tai tu nesuvoki ką skaitei. Jau rašiau, kad esu naudojęs Samsung, HTC, LG, Huawei telefonus, o nuosavą iš Apple produkcijos turiu tik VIENĄ iPhone 6. Tai, kurios visgi pusės telefonų daugiau esu naudojęs? Kokių tu įrodymų nori? Dėl spartos jau tau įrodžiau ankščiau, kai pateikei video ten kažkieno darytą, o nuo spartos ir priklauso ar programos gali lag'inti, ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...