Peršokti į turinį

Dizaino progresas [NE FLAT!!] sidepanels,paieška,bg done


DesignFlow

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ačiū exyno. už nuomone manau tu teisingai sakai old-school o taigi kodėl?


Pastaruoju metu Flat'as laikomas moderniausiu būdu kurti dizainus, bet tai viena spalva ir tiesiog nėra žaismo aišku šitokiu stiliumi firmai dizaino nenupieši bet man pabodo kaip kiti piešia samp'ui flat stiliumi, nes tai visai neatitinka žaidimui. Ačiū tau už nuomonę :)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Ačiū exyno. už nuomone manau tu teisingai sakai old-school o taigi kodėl?

Pastaruoju metu Flat'as laikomas moderniausiu būdu kurti dizainus, bet tai viena spalva ir tiesiog nėra žaismo aišku šitokiu stiliumi firmai dizaino nenupieši bet man pabodo kaip kiti piešia samp'ui flat stiliumi, nes tai visai neatitinka žaidimui. Ačiū tau už nuomonę :)

 

Man asmeniškai kai kurie ir flatiniai tinka. Tiesiog reikia labai suderinti spalvas ir visą kitą. Jei to nebus - dizainas bus nevykęs ir netrauks akies. Tavo kol kas traukia, laukiu daugiau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Ačiū exyno. už nuomone manau tu teisingai sakai old-school o taigi kodėl?

Pastaruoju metu Flat'as laikomas moderniausiu būdu kurti dizainus, bet tai viena spalva ir tiesiog nėra žaismo aišku šitokiu stiliumi firmai dizaino nenupieši bet man pabodo kaip kiti piešia samp'ui flat stiliumi, nes tai visai neatitinka žaidimui. Ačiū tau už nuomonę :)

 

Flatas turi daugiau nei vieną spalvą tereikia jas mokėt suderinti (jas gali rasti  ČIA ). O flat stilium firmai dizainą gali nupiešti , gan gražu , bet reikia mokėti , bet jei firmai piešt tai UI/UX stilius geriau nei flatas ( Lietuvio UX/UI dizainerio darbu gali rasti  ČIA ) . Bei pilnai sutinku su tavo pasakymu jog SA-MP reiktu piešti tokius dizainus , nes tai juk visgi žaidimas.

Redaguota , nario HeiC
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

HeiC, ne tą norėjau pasakyt norėjau pasakyt kad navigacijoje ar kur yra kategorijos gali naudoti tik 1-2 spalvas negali sukurti 3d išreiškimų o vat žaidimam to ir reikia spalvas tai jo suprantu ne 1 tegalima naudot :D derintis jas galima, bet su šituo stiliumi kuriuo aš darau tai yra totalus žaismas


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...