`Eligijus.

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  129
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  109 +Pervesti

Reputacijos taškai

135 Kartais pasakantis ką gero

Apie `Eligijus.

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Paskutiniai lankytojai

1.679 profilio peržiūros
 1. `Eligijus.

  RClife.lt | Red County Gyvenimas.

  Sveiki, Na kaip matote, startavome sėkmingai be jokių problemų. Pasiekėme 32 žaidėjus vienu metu. Aišku skaičiai nėra dideli, bet mūsų komanda yra nusiteikusi dirbti toliau ir plėstis. Atsiprašau, jeigu ne visiems suteikiau greitą pagalba, tiesiog nespėjome. Bei dėkoju kiekvienam iš jūsų, už tai, kad aplankėte / pasilikote. Gero žaidimo! RClife Administracija @ 2020
 2. `Eligijus.

  RClife.lt | Red County Gyvenimas.

  Sveiki, šiandien įvyks mūsų serverio atidarymas 20:00 Lietuvos laiku. Visus kviečiame užsukti.
 3. RClife.lt | Serverio atidarymas Å¡iandien 20:00h

 4. RClife.lt - Atsidarome 2020-06-28 20:00 h.

 5. `Eligijus.

  Pagalba dėl VPS teikėjų.

  Sveikas, dėkui už pasiūlymus. Galvojau aš apie OVH, kiek irgi skaitęs tai sudomino. O dėl priešų, tai niekados jų neplanavau įsigyti ir nežadu. Bet dėl DDoS apsaugos, tai manau reikia vien dėl to, kad būna žmonių kuriems užkliūna projektas ir bando kenkti.
 6. Sveiki, žvalgausi internete VPS, VDS hostingų ir niekaip neišsirenku. Galbūt turite kažkas parekomenduoti teikėją, kur būtu geras kokybės ir kainos santykis? Norėčiau išgirsti nuomonių iš tų, kurie ne vieną ir ne du mėnesius naudojasi tam tikru teikėju. Biudžetas iki 50 Eur / mėn.
 7. `Eligijus.

  RClife.lt | Red County Gyvenimas.

  Papildytas aprašymas, bei pridedu nuotraukų. # Uogavimo Sistema Uogauti gali kiekvienas žaidėjas, uogų rūšių yra 3 ( Raudonieji Serbentai, Braškės, Vynuogės ). Pradinis lygis - Raudonųjų Serbentų skinimas, Nuo 5 kg priskintų Uogų, atsirakina kitas lygis t.y Braškės ir t.t. Tai pat, nuskynus daugiau kaip 25 kg, padidėja šansai vienu skinimu nuskynti didesnį kiekį. Pvz. Reguliariai nuskinate 0.1 kg, surinkus daugiau 25 kg, jūs vietoje 0.1 kg, galite nuskinti max 0.4kg. Ir taip kyla šansai iki 100 kg nuskintų uogų. Taip pat, Raudonieji Serbentai reguliariai duoda tik 0.1 kg ( Nepasiekus 25 kg ar daugiau. ). Pakilus į aukštesnį lygį t.y. Braškės, gausite reguliariai 0.2 kg ( Nepasiekus 25 kg ar daugiau. ). Surinkus 1.0 kg uogų, turėsite nunešti jas ūkininkui. Už tai gausite atlygį.
 8. `Eligijus.

  RClife.lt | Red County Gyvenimas.

  Sveiki, žaidėjai. Štai ir atėjo ta diena, kai po nemažo laiko ir sunkių darbų galime skelbti serverio atidarymo datą bei laiką. Na, o dabar apie mūsų atidarymą. Suprantu, startuoti be klaidų ar kitų problemų neįmanoma, bet stengsimės tai atlikti kuo geriau, be visokių išsijunginėjimu ar panašaus. Pirmoji savaitė bus sunki ne tik jums, bet ir administracijai. Visa šia pirmąją startavimo savaite įpatinga dėmesį skirsime žaidėjams, t.y. pagalbą, nelegalių programų naudotojų kontrolė. Taip pat, norime jūsų paprašyti, jeigu pastebėsite klaidų. Visada galite mums padėti, pranešti apie rastą klaidą forume. Per pirmąją savaite visos rastos klaidos bus ištaisytos. Tai ką, žaidėjai. Laukiame 2020-06-28, 20:00 valandos! Greitai susitiksime...
 9. `Eligijus.

  RClife.lt | Red County Gyvenimas.

  Papildau aprašymą, bei pridedu nuotraukų. # Mafijos Serveryje yra 2 pagrindinės mafijos, kurios viena tarp kitos varžysis dėl teritorijų, komponentų ir kito. Mafijos turės 4 tipų teritorijas, 1 tipo bus teritorija kuri generuos ginklus. 2 tipo teritorija kuri generuos narkotikus ( Silpnuosius ). 3 tipo teritorija jūsų Mafijai generuos pelno į mafijos fondą. 4 tipo teritorija generuos komponentus kurie reikalingi pagaminti C4. Taip pat, mafijos galės bandyti sprogdinti Policijos Konfiskuotų Daiktų Sandelį su C4. Ir iš ten gauti ginklų, narkotikų. Tiesa, tai nebus lengva. Jums iš pradžių reikia pasigaminti C4, jų bus 3 lygių. 1 Lygio pats pigiausias bei silpniausias. Tai reiškia jis daugiausiai laiko užiims norint susprogdinti sandelio duris.
 10. RClife.lt - Red County Gyvenimas.

 11. `Eligijus.

  RClife.lt | Red County Gyvenimas.

  Papildau aprašymą, bei pridedu keletą nuotraukų. # Paramedikai Paramedikų pagrindinis tikslas - rūpintis žaidėjų sveikata. Žaidėjui mirus, jis nukris ant žemės ir turės galimybe laukti Paramedikų, kurie gali jį atgaivinti. Arba pasirinkti mirtį, ir nelaukti Paramedikų. Už tai žaidėjas turės susimokėti gydymo mokestį ligoninėje. # Kontrabandininkai Kontrabandininkų darbas rizikingas, kodėl? Todėl nes jie vygdo nelegalia veiklą. Kontrabandininkai pardavinėja, platina narkotines medžiagas, ginklus. Kontrabandininkai turės taip pat prižiūrėti savo sandelį, kas tam tikrą valandą į Los-Santos miestą atvyks krovinys, iš kurio turėsite susikrauti dėžęs į furgoną ir nuvežti į savo baze. Tai nebus taip paprasta, kadangi policiją gaus taip pat pranešimą apie pastebėta įtartina krovinį, bet tikslios vietos negaus. Tad kontrabandininkai turės būti atsargūs, kad nepastebėtu.
 12. `Eligijus.

  RClife.lt | Red County Gyvenimas.

  Sveikas, pritariu. Ne dėl mapp darbų ir žais žaidėjai. Įkelsiu ir iš sistemų nuotraukų.
 13. `Eligijus.

  RClife.lt | Red County Gyvenimas.

  Papildytas aprašymas, bei pridedu dar keletą nuotraukų. # Taksistai Taksistai kaip įprastai, vežioja klientus iš taško A į tašką B. Taksistai turės galimybe įjungti TOD ( Taxi On Duty ) tai reiškia, įjungus TOD žaidėjui pasikeis spalva, jis taps geltonas. Taip pat įsėdus žaidėjui automatiškai įsijungs taksometras. # Tolimųjų Reisų Vairuotojai Tolimųjų reisų vairuotojai svarbus darbas degalinių atžvilgiu, kodėl? Kadangi degalinės priklausys nuo fūristų, kadangi jie vežios iš naftos perdirbimo įmonės degalus. Į kuria degaline vežti, pasirinks pats darbuotojas. Kadangi serveryje yra 3 degalinės, kurių savininkai vieni tarp kito konkuruos degalų kainomis bei pristatymo degalų kaina. Žaidėjai aišku rinksis kur pigiau, o fūristai rinksis brangiausiai mokančia degaline. Fūristai norėdami prisipildyti degalų, privalės iš pradžių pristatyti neperdirbtos naftos į naftos perdirbimo įmone, toliau iš ten darbuotojas pirks degalų. Ir pristatys degalus į ta degaline, iš kurios atgaus savo sumokėtus pinigus bei kažkiek uždirbs. Tai nėra vieninteliai kroviniai darbuotojams, taip pat yra įvairūs kitokie kroviniai. Kaip įvairūs produktai ir kita.
 14. `Eligijus.

  RClife.lt | Red County Gyvenimas.

  Dėkoju, https://discord.gg/Zm8TETc
 15. `Eligijus.

  RClife.lt | Red County Gyvenimas.

  Papildytas aprašymas, bei pridedu keletą nuotraukų. # Policijos Departamentas Policijos darbas žaidime, vienas iš svarbiausių palaikant tvarką miesteliuose. Policijos departamentas turi tam tikrus rangus, aukščiausias darbuotojo rangas - Specialusis būrys. Kurie turi žymiai daugiau galimybių - automatiniai ginklai ir kitą. Policijos darbuotojai turės galimybe rinkti duomenis bei įsilaužti į namą atlikti kratą. Kratos orderį galės išduoti tik Policijos Departamento direktorius. # Autoservisas Autoservisas kaip įprastai, atlieka mašinų aptarnavimus, modifikacijų montavimu. Autoservisas turės tam tikrus rangus, aukščiausias darbuotojo rangas - Regitros darbuotojas. Jo tikslas bus ne tik aptarnauti techniškai tr. priemone bet ir atlikti tr. priemonei technine apžiūra, registraciją, suteikti draudimą.