Peršokti į turinį

[Aurimui] Įspėjimo anuliavimas ir Mariaus nušalinimas


ES.^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3054 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

109 balsai

  1. 1. Ar pritariate, kad reikia nušalinti Marių iš administratoriaus posto?

    • Taip
      86
    • Ne
      8
    • Neturiu nuomonės / Man nesvarbu
      15


Recommended Posts

Mano kelias paskyras užblokavo už tai jog pasisakiau neigiamai prieš šio moderatoriaus veiksmus (po panašios temo į šitą sukūrimo), bent jau man taip atrodo, nes apart įžeidžiančių "stūmimų", šis administratorius jokios taisyklės pažeidimo neįvardino. Tad jei dar turi noro naudotis šia savo paskyra, patarčiau panaikinti temos turinį kol jis dar jo nepamatė, o visus nusiskundimus siųsti forumo savininkui, Aurimui - kada nors jis atkreips į mus dėmesį :D. Tai pat, negirdėjau, jog Aurimas kreiptų kokį nors dėmesį į forumo turinį, tad ši tema - beprasmė.

 

 

tačiau, to irgi kolkas nebus jokiais būdais, kadangi neturim kas galėtų duoti baną, jau mėnesis.

 
Tai pat, jei gerai suprantu, tai Mariaus dabartinis postas šiuo metu forume tik vizualinis, dėl to galima daryti išvadą, jog Aurimas ėmėsi kažkokių veiksmų ir laikui bėgant - "Pranas į prezidentus".
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

b0ss, nebijau aš jo ir ant stabdžių nepaleisiu, o jeigu užblokuos/ištrins šią temą tai parašysiu Aurimui. Šią temą sukūriau tam, kad Aurimas galėtu pats pamatyti, ką apie šią situaciją ir apskritai apie Marių galvoja forumo nariai. Be to, jeigu jis ištrins šią temą ar pakeis jos turinį, Aurimas galės atkasti ją ir jos tikrajį turinį per ACP arba iš backup'ų. O elgiasi jis (Marius) taip, todėl, kad neturi ką prarasti, jam tas post'as nesvarbus (pats apie tai ne vieną kartą man sakė) ir todėl, kad žino, kad Aurimas nelabai aktyvus ir gali tiesiog praleisti šią situaciją pro akis.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

b0ss, nebijau aš jo ir ant stabdžių nepaleisiu, o jeigu užblokuos/ištrins šią temą tai parašysiu Aurimui. Šią temą sukūriau tam, kad Aurimas galėtu pats pamatyti, ką apie šią situaciją ir apskritai apie Marių galvoja forumo nariai. Be to, jeigu jis ištrins šią temą ar pakeis jos turinį, Aurimas galės atkasti ją ir jos tikrajį turinį per ACP arba iš backup'ų. O elgiasi jis (Marius) taip, todėl, kad neturi ką prarasti, jam tas post'as nesvarbus (pats apie tai ne vieną kartą man sakė) ir todėl, kad žino, kad Aurimas nelabai aktyvus ir gali tiesiog praleisti šią situaciją pro akis.

 

Tame ir esmė, aš pats kūriau tokio tipo temas, pats tikėjau jog kažką pakeisiu, net kai kurie kiti manimi tikėjo, pats buvau įsitikinęs jog Mariui "pasišikus" viską sutvarkys Aurimas. Dar tuo metu berods šis forumas buvo didžioji dalis Mariaus gyvenimo, tad susilaukiau jo pačio atsiliepimų savo temoje, kuriuose buvau visaip beprasmiškai koliojamas (tikrai buvo gan smagu matyti, kai administratorius, kaip mažas vaikas, barstosi keiksmažodžiais ir nesugeba bent kažkaip parodyt jog jis yra teisus), na bet po viso to sekė "banas" ir nieko aš nebegalėjau padaryti. Aurimui išdėsčiau visą situaciją į abu emailus (SG ir jo asmeninį), jau beveik metai praėjo - jokio atsakymo. Vėliau dar keli nariai buvo užblokuoti, kurie pasisakė prieš Mariaus veiksmus mano atžvilgiu. Nah... Bet buvo smagu ir to verta :D... Sėkmės ir tau smaginantis ;)

Redaguota , nario b0ss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano viena paskyra pagr. yra su neigiamais atsiliepimais kuriuos uždėjo už nieką vienas vaikas ir jau apie 2-4 mėnesius jų man nenuima .....

Jeigu labai daug atsiliepimų, jų lengvai nenuimsi - reikia aukoti kelias valandas vien kelių mygtukų paspaudimui kiekvienam iš atsiliepimų. 

 

Ir taip, kaip minėjo virš manęs parašęs narys, apie tokius atvejus reikia informuoti moderatorius, geriausiai raportavus apie pažeidimą.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu labai daug atsiliepimų, jų lengvai nenuimsi - reikia aukoti kelias valandas vien kelių mygtukų paspaudimui kiekvienam iš atsiliepimų. 

 

Ir taip, kaip minėjo virš manęs parašęs narys, apie tokius atvejus reikia informuoti moderatorius, geriausiai raportavus apie pažeidimą.

Pareportinau savo profilį kur yra uždėti neigiami atsiliepimai tie nariai užblokuoti nes ten vienas narys uždėjo iš kitu paskyrų taigi laukių kol nuimsi atsiliepimus (P.S dar parašiau lukoniciui jeigu ką)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Jei neklystų jau gerą pusmeti esu pastebėjas 3 vartotojus kurie dedasi sau iš kitų paskyrų +rep (lukonič patvirtino tai),  bet moderatoriai neturi tam privilegijų, kad ištrintų tą rep, pranešiau mariui, dar ir reportavau tuos narius - bet nieko nevykstą iki šiol, aurimas nereguoja taip pat.

Kova su vėjo malūnais.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3054 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...