Peršokti į turinį

[Aurimui] Įspėjimo anuliavimas ir Mariaus nušalinimas


ES.^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3054 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

109 balsai

  1. 1. Ar pritariate, kad reikia nušalinti Marių iš administratoriaus posto?

    • Taip
      86
    • Ne
      8
    • Neturiu nuomonės / Man nesvarbu
      15


Recommended Posts

Manau su tokiu skundu ir tokiais užmojais tik save keli į durnesnę vietą, kad nekiltų neaiškumu, o jų turėtų ir nebūti tai... Dėl kažkokio menko pažeidimo reikia čia kažkokią temą kurti ir rodyti savo nepasotinamą pyktį? Manau galėjai apsieit ir be visų dėmesio, kažkokio pareigų rinkimo (nesigilinu kokius ten žmones surašiai), rašant šio forumo savininkui privačiai, na kadangi sudominai su savo vadinamu "skundu" mielai išdėščiau savo mintis, prašau padaryti išvadas :)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Manau su tokiu skundu ir tokiais užmojais tik save keli į durnesnę vietą, kad nekiltų neaiškumu, o jų turėtų ir nebūti tai... Dėl kažkokio menko pažeidimo reikia čia kažkokią temą kurti ir rodyti savo nepasotinamą pyktį? Manau galėjai apsieit ir be visų dėmesio, kažkokio pareigų rinkimo (nesigilinu kokius ten žmones surašiai), rašant šio forumo savininkui privačiai, na kadangi sudominai su savo vadinamu "skundu" mielai išdėščiau savo mintis, prašau padaryti išvadas :)))

Aš neklausiau tavo nuomonės apie mano temą. Nepatinka - praleisk temą, o ne freepost'ink. Tema adresuota Aurimui, į AŽ ir el. laiškus nereaguoja. Mano manimu tokių žmonių tokiuose pareigose nereikia. Dėl nušalinimo rašiau jau senai (iki įsp.), privačiai - jokios reakcijos. Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ir maniau, jog nesuprasi kad čia yra diskusiju forumas, todėl šios temos apačioje yra langas man rašyti ką noriu ir kur tik noriu :)) Kodėl žmonės rašantys temoje tikisi visa laiką gauti pozityvų atsakymą? Man paaiškink kaip tavo tokia adresuota tema gali jį sugundyti pasižiūrėti tokioje mėsmalėje? Šitas forumas yra sukurtas bendravimui, pagalbai bei paslaugų tiekimui, o ne pareigų skirstymui ir nušalinimui. Čia ne demokratine respublika. Galėjai susirasti rimtos veiklos neįtraukiant savęs ir mūsų į bereikalingus rašinėjimus, kurie neduos naudos.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Taip ir maniau, jog nesuprasi kad čia yra diskusiju forumas, todėl šios temos apačioje yra langas man rašyti ką noriu ir kur tik noriu :)) Kodėl žmonės rašantys temoje tikisi visa laiką gauti pozityvų atsakymą? Man paaiškink kaip tavo tokia adresuota tema gali jį sugundyti pasižiūrėti tokioje mėsmalėje? Šitas forumas yra sukurtas bendravimui, pagalbai bei paslaugų tiekimui, o ne pareigų skirstymui ir nušalinimui. Čia ne demokratine respublika. Galėjai susirasti rimtos veiklos neįtraukiant savęs ir mūsų į bereikalingus rašinėjimus, kurie neduos naudos.

Prie ko čia iš viso pozityvus atsakimas ar ne? Vėjus rašai, tiksliau freepost'ini, nes kalbi ne į temą. Sakau, tavo nuomonė apie temą man neįdomi, o jeigu nesupranti, tai gal galvą pasitikrink. Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nene tai tu čia nesupranti su savo tokia išvis off topic, kurios net neturi tam tikros vietos subforumiuose. Nenustebčiau jei gautum dar vieną "netyčiuka" įspėjimą pagal tave, jog kuri temas kurios neturi bendros esmės ir tikslumo šiame subforumį. 

Tik nepradėk čia siūlyt galvas ar ką kitką tikrinti, susirinkome čia visi diskutuoti ir padėti tau išspręsti tavo problemą. 

"Vėjus rašai" pagal tave mano vėjai yra tavo off topic prieštaravimas kuris išvis neturėjo būt sukurtas? 

Redaguota , nario Dykone
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nene tai tu čia nesupranti su savo tokia išvis off topic, kurios net neturi tam tikros vietos subforumiuose. Nenustebčiau jei gautum dar vieną "netyčiuka" įspėjimą pagal tave, jog kuri temas kurios neturi bendros esmės ir tikslumo šiame subforumį. 

Tik nepradėk čia siūlyt galvas ar ką kitką tikrinti, susirinkome čia visi diskutuoti ir padėti tau išspręsti tavo problemą. 

"Vėjus rašai" pagal tave mano vėjai yra tavo off topic prieštaravimas kuris išvis neturėjo būt sukurtas?

Tai pagal tave, tokie moderatoriai/administratoriai, kurie yra neaktyvus, nepadeda, blokuoja, dalina įspėjimus ne už ką turi ir toliau "prižiūrėti" forumą? Ką tu iš viso kalbi? Ką aš off-topinu? Aš aiškiai parašiau, kad reikia anuliuoti free įspėjimą ir nušalinti administratorių, Marių, argumentus išvardinau. Tai būtent, tema sukurta čia, nes nėra tinkamos skilties, o kur man daugiau rašyti jeigu Aurimas neatrašo? Ir šiaip, tai dalinai galima traktuoti kaip pasiūlymą. Aš dar kartą sakau, aš neprašiau tavęs spręsti mano "problemos", nes tema adresuota Aurimui ir šiaip, mano klausimu tu nieko padėti negali! Ką galėjai padaryti in-topic - tai palikti balsą ir argumentuoti savo nuomonę arba pranešti moderatoriams apie taisyklių pažeidimą (kurio net nėra).
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai pagal tave, tokie moderatoriai/administratoriai, kurie yra neaktyvus, nepadeda, blokuoja, dalina įspėjimus ne už ką turi ir toliau "prižiūrėti" forumą? Ką tu iš viso kalbi? Ką aš off-topinu? Aš aiškiai parašiau, kad reikia anuliuoti free įspėjimą ir nušalinti administratorių, Marių, argumentus išvardinau. Tai būtent, tema sukurta čia, nes nėra tinkamos skilties, o kur man daugiau rašyti jeigu Aurimas neatrašo? Ir šiaip, tai dalinai galima traktuoti kaip pasiūlymą. Aš dar kartą sakau, aš neprašiau tavęs spręsti mano "problemos", nes tema adresuota Aurimui ir šiaip, mano klausimu tu nieko padėti negali! Ką galėjai padaryti in-topic - tai palikti balsą ir argumentuoti savo nuomonę arba pranešti moderatoriams apie taisyklių pažeidimą (kurio net nėra).

Tai ir adresuok jam į až jei neatrašo yra e paštas, o ne kažkokios blevyzgos, visai nereikalingos, siekiant prisirinkti like ir užtarimų kurie NIEKO NEDUOS. Su tokiom naiviom temom ir naiviu mąstymu bei smulkmeniškumu niekur nenueisi. Gyveni ir gyvenk, šitas forumas negyvenimo šaltinis tau. Dėl kažkokio garbės sumenkinimo kurti temą ir siūlyti kandidatus į postą yra truputį žema. Turbūt pats žinai kaip valdžia yra renkama čia. Siūlau daryti išvadas ir naikinti šia temą, kuri yra visiškai nereikalinga bei neturi ir neturės vietos šiame forume.

 "Ką galėjai padaryti in-topic - tai palikti balsą ir argumentuoti savo nuomonę arba pranešti moderatoriams apie taisyklių pažeidimą (kurio net nėra)."

Kadangi minėjai, jog ši tema neturi konkrečios vietos forume, manau čia taisyklių pažeidinėjimas jau yra (ot) :))

Nesiginčyk su manimi plz akivaiždžiai matos jog sieki sumenkinti forumo adminą iškeliant save. Aurimas ar kas čia toks savininkas pajaus, kai Marius neatliks savo pareigų, daugiau niekas kitas tik tais aurimas, o ne forumo nariai kurie gauna įspėjimus ir visaip bando išsisukti iš jų. :)))

" mano klausimu tu nieko padėti negali!" 

O kas padės? kitu užtarimas? Aišku mano nepadės, nes aš neigiu tavo temos turinį ir tikslą, bei sakau, jog gausi 2 isp už ot :)) gl 

Redaguota , nario Dykone
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bandai kažką čia įrodyti, nors absoliučiai nieko nežinai nei apie šią situaciją, nei apie administratorių, nei apie patį forumą... Ko tau reikia? Ko tu prisikabinai? Kodėl tu man nurodinėji ką man daryti? Kodėl tu priimi sprendimus už moderatorius ir savininką, kurio net nežinai? Aš rašiau į AŽ ir į el. paštą. Aš rašiau Aurimui, o ne tau - SAKAU DAR KARTĄ! Moderatoriai mate temą, net komentavo, tai jeigu aš bučiau pažeidęs taisykles, tai jau bučiau senai nubaustas! Aha, dar pasakyk, kad dėl forumo eurų... Vienų administratorių žmonės skundėsi - jis buvo nušalintas. Tiesiog sunku, praktiškai neįmanoma susisiekti su Aurimu (jeigu moderatoriai laukia atsakimo kelis mėnesius, tai ką kalbėti apie paprastus forumo narius), todėl ir sukūriau šią temą. Tu net nebandai suprasti ką aš tau rašau, tu vis kartoji tą savo dainelę... Aš aiškiai parašiau kas gali išspręsti mano problema - Aurimas... Šiuo klausimu tu tik patvirtini mano žodžius, kad net nesugebi suprasti ką aš tau rašau, o dar bandai mane į durnio vietą pastatyt...

AŽ nebuvo skaitoma, dėl laiško nieko nežinau, o dabar pamačiau, kad Aurimas paliko pokalbį (AŽ). Na tai jeigu toks požiūris į skundus, tai tada aš nežinau... Todėl forumo lankomumas ir krenta... Tai kaip suprantu Aurimui šis klausimas neaktualus, tai reiškia ir ši tema jam neaktuali. O šiaip, tokios reakcijos iš jo ir tikėjausi. Tema galima rakinti.

O tau, Dykone, linkiu gerų švenčių ir ateinančių naujųjų metų, daugiau supratingumo ir logikos.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3054 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...