Peršokti į turinį

Pirmas bandymas piešti su pele.


Eimis22

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3183 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

o tai kas yra daiktas kuri tu nupiesi tavo manymu? kai tu kazka nupeisi tai ji agurku ar bambaliu vadini?

Nu tai ble nepieši ant balto lapo reikia koki nors objekta turėti

 

Gerai užteks čia diskutuoti, piešinys nėra geras žinau tai tik norėjau pasidalinti, bet kaip matau nereikėjo.

Redaguota , nario AnonymousBl
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Aš bent ką matau tai pora brush'ų užmestu ir viskas :D

 

Pora brush'ų ? bleet vaikas pls nebekomentuok... ( facepalm )

Tai ką tu tuomet pasakytum apie šita logo ?

Jeigu ne būtų išrastas addidas logo šautum tokį: " Aš bent ką matau tai pora linijų užmestu ir viskas "

adidas.png

 

Nesistebiu kodel tau su dizainas ir nesiseka, nes mastymo pas tave 0, durnas esi  :)

Redaguota , nario Social Vaikų Direktorius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pora brush'ų ? bleet vaikas pls nebekomentuok... ( facepalm )

Tai ką tu tuomet pasakytum apie šita logo ?

Jeigu ne būtų išrastas addidas logo šautum tokį: " Aš bent ką matau tai pora linijų užmestu ir viskas "

adidas.png

 

Nesistebiu kodel tau su dizainas ir nesiseka, nes mastymo pas tave 0, durnas esi  :)

sudas logo, 5 minuciu darbas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Nu nachui, rimtai tu. Dar čia komentuoji apie savo klecką? Nebesiteisink, tiesiog nueik, redaguok ir parašyk ,, ištrinta, per daug įtampos "

 

Esu įsitikines 100 proc, kad tu tikrai nenupieštum kažko panašaus, net tokio šūdino piešinio kaip tu sakai. :)

 

Tad nekomentuok čia.

Redaguota , nario AnonymousBl
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu įsitikines 100 proc, kad tu tikrai nenupieštum kažko panašaus, net tokio šūdino piešinio kaip tu sakai. :)

 

Tad nekomentuok čia.

O nachui man gaišt savo brangų laiką ir tokį šūdą piešt? Bybi galiu nupiešt savo didelį, ir žiūrėk kiek nori į jį, nematau kame čia talentas tą tavo tualetinio popieriaus paveikslą piešt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pora brush'ų ? bleet vaikas pls nebekomentuok... ( facepalm )

Tai ką tu tuomet pasakytum apie šita logo ?

Jeigu ne būtų išrastas addidas logo šautum tokį: " Aš bent ką matau tai pora linijų užmestu ir viskas "

adidas.png

 

Nesistebiu kodel tau su dizainas ir nesiseka, nes mastymo pas tave 0, durnas esi  :)

Kas durnas yra tai tik tu :), bandai apsimesti labai protingu, kietu bet žiūriu nelabai kas gaunas visi tik stuma ir stuma ant tavęs. Pačiam garantuotai net 15m nėra tai kol pats savo rankomis gyvenimo neragavai be tėvų pagalbos nevadink kitų vaikais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Kas durnas yra tai tik tu :), bandai apsimesti labai protingu, kietu bet žiūriu nelabai kas gaunas visi tik stuma ir stuma ant tavęs. Pačiam garantuotai net 15m nėra tai kol pats savo rankomis gyvenimo neragavai be tėvų pagalbos nevadink kitų vaikais :)

 

O tu turėdamas 12 metų, tai greičiausiai paragavai to gyvenimo savo rankomis? Man juokas ima, kai 12-metis tokius marazmus rašinėja.

Redaguota , nario ⒷⒾⓃⒼⒶⓈ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Daraisi gėdą Eimi ! :D Juokini visus xD Peiki žmogų, o pats padarai piešinį, kad nieks į jį žiūrėt negali... Apgailėtinai elgies...

Tu esi geriausias įrodymas kad abortas kenksmingas sveikatai

Redaguota , nario AnonymousBl
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Kas durnas yra tai tik tu :), bandai apsimesti labai protingu, kietu bet žiūriu nelabai kas gaunas visi tik stuma ir stuma ant tavęs. Pačiam garantuotai net 15m nėra tai kol pats savo rankomis gyvenimo neragavai be tėvų pagalbos nevadink kitų vaikais :)

 

Pls neberašyk,nevyekli.. nes iki ašarų xdd

Vaikas baisus.. xd

Redaguota , nario Social Vaikų Direktorius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3183 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...