Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SFG.LT 1 dalies pristatymas (tgfm.lt)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3166 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ir kokį čia š paleidai?

Dar ne daijo ? čia tavo sfg.lt gmodas prisijunk ir pamatysi map darbai texturos bei komandos ir 98 proc skripto pavokta. Butent iš tavo sfg.lt :DD kuris nieko vertas  nuripinta šeis metais prieš savaite atgal

Redaguota , nario Tele_Max
  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir ką čia įrodyti bandai? Ta prasme dabar tu kietas jautiesi? Jeigu taip nusileisk ant žemės ir nejuokink forumiečių (nors gali linksmiau bus gyventi).

bandau irodit tai ka tu per 8 metus nieko gero ne padarei o aš su tavo gm nuripinau tavo serveri , darau nuotraukas ir keliu  gm ;) sekmes mes daugiau nepažistami :)

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bandau irodit tai ka tu per 8 metus nieko gero ne padarei o aš su tavo gm nuripinau tavo serveri , darau nuotraukas ir keliu  gm ;) sekmes mes daugiau nepažistami :)

Žmogus-legenda xdd. Ko tu iš viso prie to projekto prisip*sai? Geriau palik tu šį forumą, mažini forumo narių IQ. Koki čia konverterių naudojai, kad sukonvertavai nuotraukas į pawno skriptą?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

SFG.LT NURIPINTI DARBAI / ADMIN LVL IKI 3 4LVL SAVININKAS/ AKOMANDOS /SKOAMNDOS.

BEI DAUG KITU KOMANDU 

PADARYSIU DAR VIDEO FILMAVIMA SERVERIO PAČIO GM 

SFG.LT TAXIORAI 

4dd32a8fcbf47c22bd28ccd4458e2fce683.png

SANFIERO BANKAS SFG.LT

fca421ed939442059b3bdbcb00f489d5541.png

medikai,

f34a2cbbfb7408ff17fed646b0bed138990.png

kas žaide ar žaidžia žino visus darbus jie visi tame gamemode kur aš turiu


SFG.LT NURIPINTAS SERVERIS NULAUŠTAS SERVERIS VEIKIA PASMANE 

SAMP.SFGM.LT:7777

SERVERIO PASS: 84244


sfg.lt suvarges projektas laiko ant us.lt hosto kur aš turiu visa prieiga prie us.lt valdimo jai reikia galiu duoti orginala sfg.lt forumo dizaina su vvp sistema

jai prireiks skype : tele_max2

Redaguota , nario Tele_Max
  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Leidimą Estrupo gavai klipą naudoti? Be to kurdamas klipą pasitikslink informaciją ir konstatuok normalius faktus. SFG.LT nebuvo sukurtas 2008 metais kaip tu sakai. Nelabai supratau to sakinio - kodėl SFG.LT pradėjo ir būtent ta pačia diena nori ten kažką baigti, jei gali paaiškink. Ir jame nežaidė 200 žmonių, nes dabartinis serverio rekordas 175 jei neklystu. Kodėl dabar žaidžia tik 13, 15, 12, žaidėju kaip tu įvardinai, leisk tau atsakysiu į šį klausimą. Yra toks dalykas kaip metų laikai ir kiekvienu metus dažnai ateina visiem mylima vasara per kuria normalus žmonės linksminasi su draugais ir leidžia smagiai laiką, o SFG.LT žaidėju yra didelė dalis žmonių kurie yra normalus ir turi asmeninį gyvenimą. Kai praeis visiem žinomas vasaros laikotarpis, ateis ruduo kai nebelabai galėsi pasilinksminti tada daug žaidėju grįš. Netiki? Pamatysi. "Nes renkasi tik vaikai", matau būdamas 22 metų jau daug pasiekei savo gyvenime ir moki nukopijuoti klipą su nepilnos versijos įrašymo programa. "Savininkas nemoka gerų atnaujinimų" Rekordas - 172 žmonės sako kažkaip kitaip. Dar tavo pasakytas prisigėrę savininkai iš vaikų uždirbtų pinigų. Nematau čia nieko blogo, žmonės uždirba pinigus jie leidžia kur juos sau nori. Tai visiškai neįtakojo serverio veiklos. Dar pasakei, kad tuos pinigus jie išleidžia iš tėvų sąskaitų. Galiu paklaust, o tu būdamas dar nepilnametis turėjai darbą ir tikriausiai viską pirkai iš savo pinigų? "SFG.LT žlugs po metu" - Ekrasensas.

 

O dabar apie tave, kaip matau užsiimi kažkokia radija kurios dar gyvenime nesu girdėjęs, bet ji tikriausiai gal populiari. Anyway kaip eilinio žmogaus nuomone pastebėjau, kad dažnai šneki mikčiodamas ir nemoki išdėstyti minčių. O norint būti radijo vedėju reikia šnekėti aiškiai, netrukčiojant ir išdėstyti mintis taip, kad suprastu visi.

  • Teigiamai 5
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai koks čia dabar kopijavimas? :funny: Slysk iš šio forumo.

Neverk kiaušini , sfg R.I.P.

Baigiam diskusija GOODBYE, lauksime jūsų 

Forumo atidarimas 2015-08-17

Serverio startas sekite forume

WWW.SRG.LT

https://www.youtube.com/watch?v=ooLuYbe7GE0

Redaguota , nario Tele_Max
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daug kur ne pataikei :) ir nukydai gribauji dar kaškur kuriu antra video ir prie jo pridesiu sfg.lt gm dabartini versija dabar jai nori pažiureti kaip atrodo tavo gm prašum samp.sfgm.lt:7777 serverio pass : 84244

( aš pas jūsų i serveri bet kada galiu prisijunkti nors ir bane, laikot ant us.lt hosto buvau isilaužes i duonbaze o jūs net nenutoket , per jy paviko prisikasti iki jūsu gamemodes kuris laikomas vps serverije.)

sfg gm :D :D nejuokink, čia srg gamemodas, tik atkopijuoti map darbai.

o dieve tu didysis hackeris :dddddddddddddd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

SFG.LT NURIPINTI DARBAI / ADMIN LVL IKI 3 4LVL SAVININKAS/ AKOMANDOS /SKOAMNDOS.

BEI DAUG KITU KOMANDU 

PADARYSIU DAR VIDEO FILMAVIMA SERVERIO PAČIO GM 

SFG.LT TAXIORAI 

4dd32a8fcbf47c22bd28ccd4458e2fce683.png

SANFIERO BANKAS SFG.LT

fca421ed939442059b3bdbcb00f489d5541.png

medikai,

f34a2cbbfb7408ff17fed646b0bed138990.png

kas žaide ar žaidžia žino visus darbus jie visi tame gamemode kur aš turiu

SFG.LT NURIPINTAS SERVERIS NULAUŠTAS SERVERIS VEIKIA PASMANE 

SAMP.SFGM.LT:7777

SERVERIO PASS: 84244

sfg.lt suvarges projektas laiko ant us.lt hosto kur aš turiu visa prieiga prie us.lt valdimo jai reikia galiu duoti orginala sfg.lt forumo dizaina su vvp sistema

jai prireiks skype : tele_max2

 

Nuripinti darbai.. Žmogau ar bent kažką dėl ju padarei ? Apgavot Karoli_Zip dėl ju.. Žmogus vargo su c++ ir panašiomis programomis kol persidarė rip'ą.. O jus čia... Ir dar jo Edita naudojat.. Gėda

 

Ir HJone čia ir yra srg gm.. Man va ko gaila kiek visko padarė Karolis, dėl ju neprašė ne cento kiek jums seniau jis taisė visko.. Neverti jus nieko.. Ir dar bandot kažką įrodyti.. Tiesiog ne jums sampas.

Redaguota , nario Karolis_Handza
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Kodėl jūs stumiat ant to serverio? Pats esu žaidęs, knisa aišku kai ten nemažai dm'erių, cheat'erių ir panašiai bet užtat kai susirandi kokia kompaniją tai visai linksma buvo. Dar atsimenu kai ten 1 milą buvau laimėjas :D

 

Ta prasme yra toks dalykas kaip pavydas, kiekvienas jį išreiškiame skirtingai. Bet va tas telemaxas manau turi tikrai kažkokią psichinę negalią, normalus žmogus taip nedarytų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3166 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...