Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SFG.LT 1 dalies pristatymas (tgfm.lt)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3166 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nežinau čia tikrasis autorius video įkėlė,bet žodžiu. Kūrėjas yra žaidęs šį serverį su savo broliu matyt nepavyko kažko pasiekt su savo radija,leavino ir dabar bando pakenkt ar kažkas panašaus. Aš siūlau jeigu esi toks rimtas kentas tai kodėl pas nesusikuri savo serverio? Aj,sorry,bandėt susikurt rekordas 15 taip? Jeigu savo serverio nesugebėjai išlaikyt dviejų mėnesių tai ko kalbi apie SFG.LT,kad jis žlugs ar kažkas pnš? Apie atnaujinimus tai teisingai, nedaro jų kas savaitę ponas Gedas (Dwayne_Walsh) turi ir savo gyvenimą tai nemanau,kad jis privalo kiauras dienas sedėt ir daryt tuos atnaujinimus. Jeigu kalbant apie vaikus kurie žaidžia sampą,bet tu pagalvok jei yra su kuom galvot. Kodėl samp serve turi žaist tik visokie 20-mečiai,kad projektas būtų rimtas? Kas nori tas žaidžia. Kaip sakoma visokių yra visokių reikia. Taip,kad prieš kažką sakydamas pagalvok.

 Pričiom čią jo radijas ir projektas? kalba eina apie sfg.lt projekta žmogau jai nori gedui lyst į subine lysk kas tau neleidžia ;)

Redaguota , nario Rawson^G'
  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš dabar vėl skaitau šia tema ir jos komentarus ir nesuprantu vieno dalyko. Čia šitas VIDEO įgarsinimas skirtas projekto pristatymui ar siekimas pašiept tiek savininkus ir pati projektą?

Aš manyčiau del to kad nėra atnaujinimu , ir kodel yra elgamasi su žaidejais taip blogai. Kad gedas prie maximos guli girtas ta žinom visi kurie žaide sfg.lt serverije , atnaujinimu nera gal del to nes jiems gilei pohui svarbiau išgerti, video autoriau nuriečiau kad šita texta pacituotum video :D antram dalije

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pričiom čią jo radijas ir projektas? kalba eina apie sfg.lt projekta žmogau jai nori gedui lyst į supine lysk kas tau neleidžia ;)

O tai pričiom čia tas SFG? Matai,norėjau priminti,kad nieko nesugebėdamas peikia kitus serverius. Kalbant apie nerimą tai kur tu čia matai nerimą(kitaip sakant lindima į subine)? Tiesiog sakau ką aš galvoju ir nereikia iškart kišti ta lendima į subinę. Matosi pačiam neblogai sekas. Redaguota , nario #KreiZys
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, šio mėšlo įgarsintojau. Tu būdamas 20 metų, kirmytai kiekvieną dieną prie pc ir darytai atnaujinimus? Tikrai ne, nebent būtai ant tiek lochas atsilupęs, kad tu neturi tikro gyvenimo. atsiprašau už išsireiškimus.

Šitam pistam įgarsinime tu pasakei tik 30 proc tiesos veldamas ta patį šūdą.

Jeigu darai tai, tai kalbėk bent teisybę o ne savo nesamonęs: Gedas prie maksimos. Pateik argumentus kad taip buvo ir apie mane, kad mes tik geriam. Tu pituhas *Plaunu butelius* pirmiau žinok teisybę ir tada galėsi būdamas prie pc kalbet pats su savimi. O KOL NEŽINAI KAS YRA IŠ TIKRŲJŲ GERIAU LAIKYK LAIKYK LIEŽIUVĮ SUKIŠĘS SAU Į ŠIKNĄ,

  • Teigiamai 5
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau čia tikrasis autorius video įkėlė,bet žodžiu. Kūrėjas yra žaidęs šį serverį su savo broliu matyt nepavyko kažko pasiekt su savo radija,leavino ir dabar bando pakenkt ar kažkas panašaus. Aš siūlau jeigu esi toks rimtas kentas tai kodėl pas nesusikuri savo serverio? Aj,sorry,bandėt susikurt rekordas 15 taip? Jeigu savo serverio nesugebėjai išlaikyt dviejų mėnesių tai ko kalbi apie SFG.LT,kad jis žlugs ar kažkas pnš? Apie atnaujinimus tai teisingai, nedaro jų kas savaitę ponas Gedas (Dwayne_Walsh) turi ir savo gyvenimą tai nemanau,kad jis privalo kiauras dienas sedėt ir daryt tuos atnaujinimus. Jeigu kalbant apie vaikus kurie žaidžia sampą,bet tu pagalvok jei yra su kuom galvot. Kodėl samp serve turi žaist tik visokie 20-mečiai,kad projektas būtų rimtas? Kas nori tas žaidžia. Kaip sakoma visokių yra visokių reikia. Taip,kad prieš kažką sakydamas pagalvok.

Su radija vis sekasi gėrai pelnas eina kas dieną ir nesiskundžiu, dėl projeko savo kuriuos turiu išlaikau po šia dieną...

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Video paskutinis, beprasmiškas šūdas. Tą tiesą galima pritaikyti kiek vienam serveriui. Greičiausiai video sukūrė žmogus, apsiverkęs gavęs ban'ą ar panašiai.

<...>bet esmė yra tame, kad nerandu gero skripterio. Vis surandu kažkokį ir pradeda malti š...<...>

Tai, kad tu niekad normaliai neieškojai, bent jau aš nemačiau. O rasti normalų, patikimą skripterį, kuris dirbs už tą pačią sumą už kuria dirbo Renas - neįmanoma. Ir šiaip, bent jau Lietuvoje normalių skripterių nebe liko, visi tie kurie kažką mokėjo jau senai paliko SAMP'ą, kiti, kurie bent kažką moka, sėdi kituose projektuose. Liko tik visokie Renai, Sancio ir panašus fruktai, kurie apart smegenų plovimo nieko nemoka.
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš manyčiau del to kad nėra atnaujinimu , ir kodel yra elgamasi su žaidejais taip blogai. Kad gedas prie maximos guli girtas ta žinom visi kurie žaide sfg.lt serverije , atnaujinimu nera gal del to nes jiems gilei pohui svarbiau išgerti, video autoriau nuriečiau kad šita texta pacituotum video :D antram dalije

Pažiurėk LMG atnaujinimus, pamatysi kas yra atnaujinimų nedarymas :D 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, šio mėšlo įgarsintojau. Tu būdamas 20 metų, kirmytai kiekvieną dieną prie pc ir darytai atnaujinimus? Tikrai ne, nebent būtai ant tiek lochas atsilupęs, kad tu neturi tikro gyvenimo. atsiprašau už išsireiškimus.

Šitam pistam įgarsinime tu pasakei tik 30 proc tiesos veldamas ta patį šūdą.

Jeigu darai tai, tai kalbėk bent teisybę o ne savo nesamonęs: Gedas prie maksimos. Pateik argumentus kad taip buvo ir apie mane, kad mes tik geriam. Tu pituhas *Plaunu butelius* pirmiau žinok teisybę ir tada galėsi būdamas prie pc kalbet pats su savimi. O KOL NEŽINAI KAS YRA IŠ TIKRŲJŲ GERIAU LAIKYK LAIKYK LIEŽIUVĮ SUKIŠĘS SAU Į ŠIKNĄ,

Įgarsintojui virš 20 metų, tai žinai ;)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ai,be to leisk paklaust,o kodėl tu keli šį vaizdo įrašą? Nes ,,Marius" šeip gyvena Klaipėdoje,o tu kiek suprantu iš Panevežio?

Kas kur gyvena tai nieko nesako...

Tie stumimai apie žmogų ištikro nelabai derinasi, bet ką pasakei apie serverį, tai tikra tiesa.

Ačiu už šita komentara ,  yra tiesa supranta tie kas gerai pažysta sfg.lt savininkus. O tiesa butent tokia.

kažkokie debilai tokius deginti reikia.

Bereikšmis komentaras.

Įgarsintojui virš 20 metų, tai žinai ;)

Man22 met. Jai kam idomu.

Video paskutinis, beprasmiškas šūdas. Tą tiesą galima pritaikyti kiek vienam serveriui. Greičiausiai video sukūrė žmogus, apsiverkęs gavęs ban'ą ar panašiai.

Tai, kad tu niekad normaliai neieškojai, bent jau aš nemačiau. O rasti normalų, patikimą skripterį, kuris dirbs už tą pačią sumą už kuria dirbo Renas - neįmanoma. Ir šiaip, bent jau Lietuvoje normalių skripterių nebe liko, visi tie kurie kažką mokėjo jau senai paliko SAMP'ą, kiti, kurie bent kažką moka, sėdi kituose projektuose. Liko tik visokie Renai, Sancio ir panašus fruktai, kurie apart smegenų plovimo nieko nemoka.

Pritariu , jie taip sako tipo visi hujovi skripterei , nes nenori moketi arba neturi iš ko moketi skripteriui(skripteriams).

Ir ką tuom norėjai pasakyti? Matai kartais gyvenime reikia judėti į priekį, neužsibūti prie vieno dalyko ilgai. Man pačiam aišku gaila, kad SFG žlunga, bet esmė yra tame, kad nerandu gero skripterio. Vis surandu kažkokį ir pradeda malti š... Esu jau paruošęs tavo žiniai atnaujinimą, kur bus daug naujų sistemų.. O tau jau kaip ir neteks ten pažaisti.

Pažadai du pažadai , aš atnaujinimu padariau per 1 sav , spejau nuripinti jūsų gm ir pagerinti , jai reikes ir paviešinsiu, jai netikit test serveris ( samp.sfgm.lt:7777 serverio passs: 84244 turit rimta kunkurenta

Redaguota , nario Tele_Max
  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu išsipasakojai savo nuoskaudas, lengviau pasidarė? Jeigu tau tikrai 22 metai ir taip švaistai laiką, kurdamas tokius bereikšmius video, tai man tikrai tavęs gaila, dar turbūt iš tėvų kišenės gyveni, ar klystu? Susirask darbą, susirask pagaliau merga ir pradėk mąstyti apie šeimą. O ne bandyti kažkam pakenkti, vien dėl to, kad prasileidai baną serveryje. Juokas juokais, bet kokiu reikia būt, kad pasakoti kažkokias erezijas, montuoti kelti vidao į youtube? Skaudi vaikystė kąą? Tėvo užgauliojimus ir smurtą šeimoje bandai išgyventi virtualioje erdvėje ant manęs pildamas purvą?

 

Linkiu pagaliau suaugti, nebežindyt mamos papo, nes jau po 22 metų nelabai kas ten ir tikt turėjo.

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu išsipasakojai savo nuoskaudas, lengviau pasidarė? Jeigu tau tikrai 22 metai ir taip švaistai laiką, kurdamas tokius bereikšmius video, tai man tikrai tavęs gaila, dar turbūt iš tėvų kišenės gyveni, ar klystu? Susirask darbą, susirask pagaliau merga ir pradėk mąstyti apie šeimą. O ne bandyti kažkam pakenkti, vien dėl to, kad prasileidai baną serveryje. Juokas juokais, bet kokiu reikia būt, kad pasakoti kažkokias erezijas, montuoti kelti vidao į youtube? Skaudi vaikystė kąą? Tėvo užgauliojimus ir smurtą šeimoje bandai išgyventi virtualioje erdvėje ant manęs pildamas purvą?

 

Linkiu pagaliau suaugti, nebežindyt mamos papo, nes jau po 22 metų nelabai kas ten ir tikt turėjo.

Daug kur ne pataikei :) ir nukydai gribauji dar kaškur kuriu antra video ir prie jo pridesiu sfg.lt gm dabartini versija dabar jai nori pažiureti kaip atrodo tavo gm prašum samp.sfgm.lt:7777 serverio pass : 84244

( aš pas jūsų i serveri bet kada galiu prisijunkti nors ir bane, laikot ant us.lt hosto buvau isilaužes i duonbaze o jūs net nenutoket , per jy paviko prisikasti iki jūsu gamemodes kuris laikomas vps serverije.)

Redaguota , nario Tele_Max
  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3166 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...