Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SFG.LT 1 dalies pristatymas (tgfm.lt)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3166 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1a4ebecc0fd208d030d2008fa9b398fa984.jpg

 

Nu žmogau gal tu geriau nedaryk daugiau sau gėdos su tais video. Išsitrink youtube kanalą vpš, nes video tai visi legendiniai. Ypač "TGFM.LT himnas". Ten tai gerai pavarei, metų hitas.

Kažkaip juokinga žiūrėt į tokį durnelį, kuris stumia ant projekto, kai jam turėtų jis visiškai nesvarbus būti, nes kuria sąvajį. Bet matyt konkurencija, tai reikia vaikiškai pašmeižt projektą ar jo savininkus, su tikslu, kadpas tave pradės bėgt žaidėjai.. Sukūrėi "2 dalies pristatimas" video ir spėju daugiau gėdos padarei sau nei  pačiam sfg projektui. Visų pirma, reiktų  išmokt lietuviškai kalbėt arba bent sakinį normalų pasakyt, o tik tada kažką kurt. Atrodo suaugęs vaikinas turėtum būt, bet rašyba kaip pas dvylikametį, o kalbėjimas kaip jau buvo minėta ne kartą nerišlus ir sunkiai suprantamas. Bet gi koks skirtumas, svarbu pastumt ant projekto, kuris pasiekęs daugiau nei tu kada pasieksi su savo projektais. Na, o jeigu dar nesupratai ką turėjau omeny tai pasakysiu keletą minčių apie tavo puikų "pristatima":

• Kai kuriose vietose pauzė vos ne po kiekvieno žodžio.

• Įsivaizduoji, kad youtube tau radijas ar dar koks š? Nereikia čia kalbėt ar reikšt savo nuomonės apie komentarus supergames'uos, galėjai parašyt paprasčiausią žinutę, bet spėju pagalvojai apie tai, kad niekas tavo rašybos nesuprastų.

• Niekaip neišsiskiria supergames komentarai su tavo pačio žodžiais, niekaip nesuprasi kur tu šūdą mali ir kur koks žmogus parašė ką nors.

• Kažkaip sunkiai sekas skaityt? "O tau jau taip reiks ten pažaisti".

• Iš kur čia faktai, kad sfg 2013m. blogiausias serveris? Ai pala, spėju išsigalvojai pats? Gaila nebuvo tavo šūdservio, būtų visus blogiausio serverio titulus nušlavęs.

• "Nemokėjo gerų atnaujinimų, nemokėjo gerų scripterių"

Po to tingėjau klausyt toliau tavo video, nes graudu pasidarė. Tik galą prasukau ir patarčiau prieš naudodamas žodį pasižiūrėk ar toks iš vis yra, t.y. "montažavo"

Aš tai tavo video supratau kaip reklamą savo ateinančiam šūdserviui, o ne kažką logiško pasakyto apie patį projektą. Nu bet gi nesvarbu, svarbu iš youtube radiją bandai padaryt  :funny:

 

Oh. Vienas paskutinis dalykas, kažkuriam tavo video mačiau, kad net vardo savo nemoki parašyt "Mriau"  :crazy:

Redaguota , nario InSaneOxT
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

SFG.LT NURIPINTI DARBAI / ADMIN LVL IKI 3 4LVL SAVININKAS/ AKOMANDOS /SKOAMNDOS.

BEI DAUG KITU KOMANDU 

PADARYSIU DAR VIDEO FILMAVIMA SERVERIO PAČIO GM 

SFG.LT TAXIORAI 

4dd32a8fcbf47c22bd28ccd4458e2fce683.png

SANFIERO BANKAS SFG.LT

fca421ed939442059b3bdbcb00f489d5541.png

medikai,

f34a2cbbfb7408ff17fed646b0bed138990.png

kas žaide ar žaidžia žino visus darbus jie visi tame gamemode kur aš turiu

SFG.LT NURIPINTAS SERVERIS NULAUŠTAS SERVERIS VEIKIA PASMANE 

SAMP.SFGM.LT:7777

SERVERIO PASS: 84244

sfg.lt suvarges projektas laiko ant us.lt hosto kur aš turiu visa prieiga prie us.lt valdimo jai reikia galiu duoti orginala sfg.lt forumo dizaina su vvp sistema

jai prireiks skype : tele_max2

 

Tai, kad ne tie čia map darbai.  :funny:  Taksi tik panaši bazė, o ligoninė tai iš vis net nepanaši.

Šiaip gerai skamba Tavo balsas, bet kai šneki tas nesąmones, tai baisu klausyt, nors vis tiek smagu, kad kažkas vis dar stengias dėl serverio ir kuria video. :D

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://www.youtube.com/channel/UCelv1fNTvSr4e12VIIo4LeQ. į veidrody pasižiurėk , ir tada ant kitu stumk  ;)

Man čia taip atrodo kad vaikai 11 metu komentuoja , vien sapaliones pričiom veidrodis ir kaip atrodai ar tau čia grožio pristatimas?

Ta proga kai tema tokia populiari - serverio ip: samp.sfg.lt:7777, webas - www.sfg.lt, serverio teamspeakas - ts.sfg.lt

 

Kietas himnas, Telemaxai :funny:

Himnas šeip turi balu :) visi žino koks sfg.lt nebe idomus komentuoja vaikai kurie žaidžia i ts buvau atejas visi vaikai , tik 2 rimtus buvau sutikes kur tie patis šnekejo geriau žaisiu kitur nes čia matosi hujovas serveris :)

Himnas tai žudikas :DDDDDDD

Parodo tavo silavinimas jai žvengi iš tokio menkniekio turbut pats pavydi nes tau prastai su sfg.lt , pas mane visai kitaip aktivumas nariu geras bei pelnas.

1a4ebecc0fd208d030d2008fa9b398fa984.jpg

 

Nu žmogau gal tu geriau nedaryk daugiau sau gėdos su tais video. Išsitrink youtube kanalą vpš, nes video tai visi legendiniai. Ypač "TGFM.LT himnas". Ten tai gerai pavarei, metų hitas.

Kažkaip juokinga žiūrėt į tokį durnelį, kuris stumia ant projekto, kai jam turėtų jis visiškai nesvarbus būti, nes kuria sąvajį. Bet matyt konkurencija, tai reikia vaikiškai pašmeižt projektą ar jo savininkus, su tikslu, kadpas tave pradės bėgt žaidėjai.. Sukūrėi "2 dalies pristatimas" video ir spėju daugiau gėdos padarei sau nei  pačiam sfg projektui. Visų pirma, reiktų  išmokt lietuviškai kalbėt arba bent sakinį normalų pasakyt, o tik tada kažką kurt. Atrodo suaugęs vaikinas turėtum būt, bet rašyba kaip pas dvylikametį, o kalbėjimas kaip jau buvo minėta ne kartą nerišlus ir sunkiai suprantamas. Bet gi koks skirtumas, svarbu pastumt ant projekto, kuris pasiekęs daugiau nei tu kada pasieksi su savo projektais. Na, o jeigu dar nesupratai ką turėjau omeny tai pasakysiu keletą minčių apie tavo puikų "pristatima":

• Kai kuriose vietose pauzė vos ne po kiekvieno žodžio.

• Įsivaizduoji, kad youtube tau radijas ar dar koks š? Nereikia čia kalbėt ar reikšt savo nuomonės apie komentarus supergames'uos, galėjai parašyt paprasčiausią žinutę, bet spėju pagalvojai apie tai, kad niekas tavo rašybos nesuprastų.

• Niekaip neišsiskiria supergames komentarai su tavo pačio žodžiais, niekaip nesuprasi kur tu šūdą mali ir kur koks žmogus parašė ką nors.

• Kažkaip sunkiai sekas skaityt? "O tau jau taip reiks ten pažaisti".

• Iš kur čia faktai, kad sfg 2013m. blogiausias serveris? Ai pala, spėju išsigalvojai pats? Gaila nebuvo tavo šūdservio, būtų visus blogiausio serverio titulus nušlavęs.

• "Nemokėjo gerų atnaujinimų, nemokėjo gerų scripterių"

Po to tingėjau klausyt toliau tavo video, nes graudu pasidarė. Tik galą prasukau ir patarčiau prieš naudodamas žodį pasižiūrėk ar toks iš vis yra, t.y. "montažavo"

Aš tai tavo video supratau kaip reklamą savo ateinančiam šūdserviui, o ne kažką logiško pasakyto apie patį projektą. Nu bet gi nesvarbu, svarbu iš youtube radiją bandai padaryt  :funny:

 

Oh. Vienas paskutinis dalykas, kažkuriam tavo video mačiau, kad net vardo savo nemoki parašyt "Mriau"  :crazy:

Dar ne daijo ? sakau su projektu viskas gerai www.tgfm.lt radijas pelna neša man dar vis useniečiu parama radio reklamos video reklamos usakimai , www.audioklip.lt ten grupei dalivauju , radijas ne internetis Telšių 95,80 fm bei jums tai nei domu , tai nenusišnekekit vaikai.

Davai išsipasakok savo nuoskaudas, ką jau tokio padarėm kad toks prislėgtas esi? Tavo projektas pasiekė 15 žmonių rekordą o mano 10 kartų daugiau, ar kas tau yra? Galiu tau duoti savo nr paskambinsi ir pasikalbėsim. 8 800 28888.

Forumas buvo of žmogau puse menesio išiunktas nes buvo serveriai.lt sudirbe , dabar viskas ok kopensavo.

NEBE ATSAKINEJU Į TEMAS PASTEBEJAU VAIKAI KOMENTUOJA 11-14 MET UŽAUKIT TADA KOMENTUOKIT SFG.LT VAIKAI :)

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man čia taip atrodo kad vaikai 11 metu komentuoja , vien sapaliones pričiom veidrodis ir kaip atrodai ar tau čia grožio pristatimas?

Himnas šeip turi balu :) visi žino koks sfg.lt nebe idomus komentuoja vaikai kurie žaidžia i ts buvau atejas visi vaikai , tik 2 rimtus buvau sutikes kur tie patis šnekejo geriau žaisiu kitur nes čia matosi hujovas serveris :)

Parodo tavo silavinimas jai žvengi iš tokio menkniekio turbut pats pavydi nes tau prastai su sfg.lt , pas mane visai kitaip aktivumas nariu geras bei pelnas.

Dar ne daijo ? sakau su projektu viskas gerai www.tgfm.lt radijas pelna neša man dar vis useniečiu parama radio reklamos video reklamos usakimai , www.audioklip.lt ten grupei dalivauju , radijas ne internetis Telšių 95,80 fm bei jums tai nei domu , tai nenusišnekekit vaikai.

Forumas buvo of žmogau puse menesio išiunktas nes buvo serveriai.lt sudirbe , dabar viskas ok kopensavo.

NEBE ATSAKINEJU Į TEMAS PASTEBEJAU VAIKAI KOMENTUOJA 11-14 MET UŽAUKIT TADA KOMENTUOKIT SFG.LT VAIKAI :)

Mehh.. Rašai atsakysi į "temas" kurias komentuoja "11-14" metų žmonės.. Bet toks pastebėjimas.. Jie rašo teisingai, ryškia Lietuvių kalba.. O tu komentuoji, bandai kažką įrodyti su savo tuo radijų ir youtube.. Tiesiog yra žmonės kuriems sekasi gyvenime, šiuo atvėju dydžioji dalis visu komentuotoju ir yra kita pusė tokia "nevykeliu" bandančiu įrodyti kokie jie "afigėni" nors man atrodo kad esi tu NIEKAS.. Negerbi nei savęs, nei kitu įdėjo darbo.. Jai tam sfg nepasisekę tai reikia čia kelt sandalą ir įrodyti kad nemoki nei kalbėti nei rašyti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1a4ebecc0fd208d030d2008fa9b398fa984.jpg

 

Nu žmogau gal tu geriau nedaryk daugiau sau gėdos su tais video. Išsitrink youtube kanalą vpš, nes video tai visi legendiniai. Ypač "TGFM.LT himnas". Ten tai gerai pavarei, metų hitas.

Kažkaip juokinga žiūrėt į tokį durnelį, kuris stumia ant projekto, kai jam turėtų jis visiškai nesvarbus būti, nes kuria sąvajį. Bet matyt konkurencija, tai reikia vaikiškai pašmeižt projektą ar jo savininkus, su tikslu, kadpas tave pradės bėgt žaidėjai.. Sukūrėi "2 dalies pristatimas" video ir spėju daugiau gėdos padarei sau nei  pačiam sfg projektui. Visų pirma, reiktų  išmokt lietuviškai kalbėt arba bent sakinį normalų pasakyt, o tik tada kažką kurt. Atrodo suaugęs vaikinas turėtum būt, bet rašyba kaip pas dvylikametį, o kalbėjimas kaip jau buvo minėta ne kartą nerišlus ir sunkiai suprantamas. Bet gi koks skirtumas, svarbu pastumt ant projekto, kuris pasiekęs daugiau nei tu kada pasieksi su savo projektais. Na, o jeigu dar nesupratai ką turėjau omeny tai pasakysiu keletą minčių apie tavo puikų "pristatima":

• Kai kuriose vietose pauzė vos ne po kiekvieno žodžio.

• Įsivaizduoji, kad youtube tau radijas ar dar koks š? Nereikia čia kalbėt ar reikšt savo nuomonės apie komentarus supergames'uos, galėjai parašyt paprasčiausią žinutę, bet spėju pagalvojai apie tai, kad niekas tavo rašybos nesuprastų.

• Niekaip neišsiskiria supergames komentarai su tavo pačio žodžiais, niekaip nesuprasi kur tu šūdą mali ir kur koks žmogus parašė ką nors.

• Kažkaip sunkiai sekas skaityt? "O tau jau taip reiks ten pažaisti".

• Iš kur čia faktai, kad sfg 2013m. blogiausias serveris? Ai pala, spėju išsigalvojai pats? Gaila nebuvo tavo šūdservio, būtų visus blogiausio serverio titulus nušlavęs.

• "Nemokėjo gerų atnaujinimų, nemokėjo gerų scripterių"

Po to tingėjau klausyt toliau tavo video, nes graudu pasidarė. Tik galą prasukau ir patarčiau prieš naudodamas žodį pasižiūrėk ar toks iš vis yra, t.y. "montažavo"

Aš tai tavo video supratau kaip reklamą savo ateinančiam šūdserviui, o ne kažką logiško pasakyto apie patį projektą. Nu bet gi nesvarbu, svarbu iš youtube radiją bandai padaryt  :funny:

 

Oh. Vienas paskutinis dalykas, kažkuriam tavo video mačiau, kad net vardo savo nemoki parašyt "Mriau"  :crazy:

Pasakysiu tau, visiems ne itiksi , kam patiko tas dave LYKE ant video. Pakvietimu ne mažai gavau i serverius jai bučiau neidomus nesulaukčiau iš niekur žinučiu, ar panašei.  Atsakau eiliniui vaikui 

Redaguota , nario Tele_Max
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3166 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...