rimvius

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  69
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  150 +Pervesti

Reputacijos taškai

21 Bus matyti ko vertas

7 sekėjų

Apie rimvius

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

781 profilio peržiūros
 1. rimvius

  wSide.LT - forumas startavo!

  Kas toks dirba prie webo
 2. rimvius

  wSide.LT - forumas startavo!

  Dizainas paimtas iš http://sfgyvenimas.lt
 3. Vasaros akcijos ir konkursai. Užeinam aplankyti senąjį gerąjį San Fierro Gyvenimas serverį.

  http://sfgyvenimas.lt

 4. rimvius

  San Fierro gyvenimas | samp.sfgyvenimas.lt

  Visiem emigravusiems naujokams akcija - nemokamas GOLD vip.
 5. http://sfgyvenimas.lt - samp.sfgyvenimas.lt vasaros pradžios proga visiem emigravusiems nemokamas auksinis VIP!

 6. rimvius

  San Fierro gyvenimas | samp.sfgyvenimas.lt

  Nukopijuota iš http://sfgyvenimas.lt/ naujienų. Sveiki, senai berašiau tokį posta, tiksliau serverio starto metu. Tai kaip sekasi serverio mokiniams ir ne mokiniams? Iki vasaros liko jau nebedaug priklauso kada skaitot postą. Šiuo metu iki vasaros liko va tiek: https://www.etours.lt/vasaryte/ Tai vat vasaros proga turim parenge Jums naujienų, esam paruoše gerų atnaujinimų kuriuos sužinosite jau greit, todėl apie juos neišsiplėsiu, biški pablueballinsiu jus chebra. Toliau, šią savaitę administratoriai rengs eventus kuriuos mėgstate, todėl visų laukiam serveryje taip pat sekite diskordo pagrindinį kanalą, nes ten taip pat bus rašoma apie eventus. @Don_Lawrence ir @Tadas_Hitler yra pasiruošę surengti dar vieną žiurkių lenktynių eventa. Kas toliau? Vasaros pačią pirmą dieną tiksliau vidurnakti. Iš 05.31 dienos į 06.01 vėl paleisime komanda /freevip su kuria gausite nemokamą auksinį vipą, SAVAITEI laiko, kad Jūsų pirmoji vasaros savaitė serveryje būtu be sunkumų. Dar ne viskas? Taip ne viskas vasariškai nuotaikai įnešti į serverį visą pirmąją vasaros savaitę Wang Cars parduotuvėje galėsite nusipirkti Mountain Bike ir paprastą dviratį. Jų kiekis bus ribotas, todėl čiupkite kol tik galima. Pradedant nuo šiandien visi emigruojantys žmonės į serverį iki pat vasaros pirmos dienos bonusu gaus nemokama vipą trim dienom! Pats šią savaitę kiek galėdamas 20-21 valandom stengiuos padaryti kuo daugiau eventų ir žmonėm duoti progų laimėti vasariškų transportų kaip keturačiai, bf injection (kreditinis), bandito (kreditinis) ir panašiai. Geros ateinančios vasaros, chebra! TL:DR; 1. Vasaros pirmą savaitę /freevip. 2. Trumpam laikui atsiras pirkt dviračius. (po to jų niekada nebebus galima įsigyti) 3. Ateinantis geras atnaujinimas. 4. Eventų savaitė. 5. Progos laimėt transportų, kreditų. 6. Visi naujokai emigruojantys į serverį free vip 3 dienom.
 7. Sveiki ieškomas koduotojas. Optimizuoti serverį, bug fixam. Trumpalaikiam ir ilgalaikiam bendradarbiavimui. Daugiau info, parašykite man žinutę. Susitarsim dėl kainos ir panašiai.
 8. rimvius

  San Fierro gyvenimas | samp.sfgyvenimas.lt

  https://sfgyvenimas.lt/forumas/index.php?/topic/1395-csgo-turnyras/
 9. Ieškau koduotojo - mysql bazės atnaujinimui/perrašymui

  Stambių bugų taisymui

  Serverio optimizacijai.

 10. rimvius

  San Fierro gyvenimas | samp.sfgyvenimas.lt

  >Komanda /321 galės naudotis ir VIP ir Admin turintys žaidėjai. >Sutvarkytas Ekstazio kiekis sandelyje, seniau galėdavo atvežti tik 1000 gramų, dabar nebebus limito. >Pakoreguoti fūristų negalių krovinių kiekiai. >Kurjeriams padidinti išteklių iškrovimo kiekiai. >Plėšti bankomatų nebebus galima sėdint mašinoje. >Nebegalės naudoti komandos /verslas sėdint mašinoje. >Sukurta bendra komanda kuri įjungia ir išjungia renginių sistema - /event šią komanda galima naudoti jeigu žaidėjas yra 3 arba didesnio lygio administratorius. >Kurjeriams sutvarkyta verslo išteklių lentelė. >AFK zonoje nebebus galima išsitraukti ginklų. >Medikai galės vežioti vaistinėles iš Los Santos ligoninės į San Fierro ligoninę ir tada jas pardavinėti žaidėjams. >Sutvarkyta taros pridavimo vieta parašius /gps, seniau rodydavo kažkur į pievas. >Policijai ir Spec. Būriui panaudojus komanda /isod rašys ar žaidėjas jau įsodintas ar ne. >Nuo šiol transporto priemonių ratus atblokuoti galės tik mechanikai, o užblokuoti tik policija. >Extreme Racing Club suteikta nuosava bazė ir komandos kurios darinėja autoserviso vartus, kelnoja mašinų pakelimo keltuvus, savo bazėje galės pasijungti muzikos kuria girdės visi aplink esantys. >Ištaisyta begale klaidų. >Sugražintos klasikinės San Fierro Gyvenimo tekso spalvos - /s, /os, /ds, /v >Mechanikams sukurtos budėjimo vietos centre taip pat nuo dabar jie galės naudoti komanda /budėjimas. > Sutvarkytos darbo komandos tokios kaip /policija, /swat, pridėtos naujos /medikas, /kurjeris /taxi /mechanikas > Nuo dabar banke galėsite daryti bankinius pavedimus, todėl norint duoti žaidėjui pinigų arba gauti pinigus iš žaidėjo nesusitinkant užteks padaryti pavedimą. Pervesti pinigai nueis žaidėjui į banko sąskaitą. >Prisijungus į serverį gros nostalgiškoji daina.
 11. samp.sfgyvenimas.lt

  Užeinam.

 12. rimvius

  San Fierro gyvenimas | samp.sfgyvenimas.lt

  Forume vyksta atranka į adminus, tie kurie dar nespėjo užpildyti raginam taip padaryti, nes atrankas baigiasi jau šiandien. http://sfgyvenimas.lt
 13. rimvius

  SA:MP Serveriai?

  http://sfgyvenimas.lt
 14. rimvius

  Pagalbos su pawno

  Ačiū Jums juk nebuvo taip sunku pagelbėt matai.
 15. rimvius

  Pagalbos su pawno

  Lietuviškas mentalitetas strikes again, jeigu neturi kuom padėt esi laisvas kaip paukštis