Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SFG.LT 1 dalies pristatymas (tgfm.lt)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3166 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Filmavimas ne mūsų, jus žodžius klausykit :)

Kad ir tie žodžiai ekspromtu susakyti, nei sakiniai rišlūs nei ką.. "Savininkas nemoka gerų atnaujinimų" "Jokios modifikacijos, paprasta modifikacija". "Kodėl sfg.lt pradėjo ir kodėl norėjo baigti šiandien būtent, tą pačią dieną"

O jei pastumt norėjot ant to sfg.lt tai nežinau koks tikslas čia buvo mest tą video, nes nemanau ar daug kam įdomu, kas daros pačiam serve, jeigu jame nelošia. 

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir ką tuom norėjai pasakyti? Matai kartais gyvenime reikia judėti į priekį, neužsibūti prie vieno dalyko ilgai. Man pačiam aišku gaila, kad SFG žlunga, bet esmė yra tame, kad nerandu gero skripterio. Vis surandu kažkokį ir pradeda malti š... Esu jau paruošęs tavo žiniai atnaujinimą, kur bus daug naujų sistemų.. O tau jau kaip ir neteks ten pažaisti.

  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tai gaila žmogaus kuris bandė šitu pakalbėjimu kažką sustūmt ar kaip čia pavadinus. Nusikalbėjai, o sakiniai visai nerišlūs. Manau apie tris kartus pasakei, kad šiuo metu 12 žaidėjų žaidžia.  Visi žino visiem p*. Gi vasara. Didžiuliai projektai nesusilauke labai daug žmonių. Manau labai daug laiko išnaudojai tokią nesąmonę kurdamas, tuo metu galėjai į lauką išeit.   :taika:

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blue'Jackas ? ?  , mhm , leisk prisistatyti čia Yako'S. Čia tau toks klausimas, iš kur tu žinj kas čia per serveris jej sakei neesi žaides čia? Taipogi, manau ponas savininkas (gedas) turi savo privatu gyvenimą ir nelabai randa laiko jis čia kažka dar daryti, serverys yra atgyvenes, teko man jame pasiekti daug ko, ir aš tuom patenkintas, seniau čia ir be atnaujinimu būvo žmoniu, kadangi čia būdavo tikrai linksma kompanija, su kuriais suikalbėti būvo tikrai įmanoma, atsminu toki veikėja kaip Drake'Hilston , o jis tai būvo linksmas žmogeliukas, su juo ir per ts būvo galima pabazarint ir kitą, gerai nenukreipsiu temos. Kaip ir minėjau serverys neturi būt įspūdingas savo modifikacija. Šiame video tik tenorima pasityčioti iš serverio, tipo užstums ir bus kietas ( p.s. ačiū už reklamą ) Būk geras nebekartom to pačio sakinio " Gedas negali sukurt tinkamos modifickacijos  " Viska jis gali, bet jej jus ir visi taip toliau stumsit o ne duosit jam motyvacijos viska daryti toliau jis tai ir padarys, jej stumiat tai tikrai niekuom to ir nepasieksit. Nenoriu prikurt čia pasaku, tesiog manau pats SA-MP jau yra savo atgyvenes. Na, kaip sakant senus veidus pakeičia nauji, tą paty galiu pasakyt ir apie serverius ;) 

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blue'Jackas ? ?  , mhm , leisk prisistatyti čia Yako'S. Čia tau toks klausimas, iš kur tu žinj kas čia per serveris jej sakei neesi žaides čia? Taipogi, manau ponas savininkas (gedas) turi savo privatu gyvenimą ir nelabai randa laiko jis čia kažka dar daryti, serverys yra atgyvenes, teko man jame pasiekti daug ko, ir aš tuom patenkintas, seniau čia ir be atnaujinimu būvo žmoniu, kadangi čia būdavo tikrai linksma kompanija, su kuriais suikalbėti būvo tikrai įmanoma, atsminu toki veikėja kaip Drake'Hilston , o jis tai būvo linksmas žmogeliukas, su juo ir per ts būvo galima pabazarint ir kitą, gerai nenukreipsiu temos. Kaip ir minėjau serverys neturi būt įspūdingas savo modifikacija. Šiame video tik tenorima pasityčioti iš serverio, tipo užstums ir bus kietas ( p.s. ačiū už reklamą ) Būk geras nebekartom to pačio sakinio " Gedas negali sukurt tinkamos modifickacijos  " Viska jis gali, bet jej jus ir visi taip toliau stumsit o ne duosit jam motyvacijos viska daryti toliau jis tai ir padarys, jej stumiat tai tikrai niekuom to ir nepasieksit. Nenoriu prikurt čia pasaku, tesiog manau pats SA-MP jau yra savo atgyvenes. Na, kaip sakant senus veidus pakeičia nauji, tą paty galiu pasakyt ir apie serverius ;)

Mažiau nardik tam Gedui ir bus viskas liuks ;) Ne mano įgarsinimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mažiau nardik tam Gedui ir bus viskas liuks ;) Ne mano įgarsinimas.

Neturiu prasmės aš jam nardyt, kadangi ką norėjau jau pasiekiau. , nebučiau žaides būčiau patylėjes, servery atsedėjes 1,5 ar 2 metus, tai tikrai žinau kas kaip ten ;) Jej čia norėjai įkelt mr Tele'Max kurta klipuka kad pasirinktum rep'u tai padarei klaidą, kadangi tik į minusa nuejai :S 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neturiu prasmės aš jam nardyt, kadangi ką norėjau jau pasiekiau. , nebučiau žaides būčiau patylėjes, servery atsedėjes 1,5 ar 2 metus, tai tikrai žinau kas kaip ten ;) Jej čia norėjai įkelt mr Tele'Max kurta klipuka kad pasirinktum rep'u tai padarei klaidą, kadangi tik į minusa nuejai :S 

Poc*ui man tie repai... Jei tau jie svarbus išlysk į kiemą. Draugas yra, paprašė ikėliau, tad mažiau verk.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau čia tikrasis autorius video įkėlė,bet žodžiu. Kūrėjas yra žaidęs šį serverį su savo broliu matyt nepavyko kažko pasiekt su savo radija,leavino ir dabar bando pakenkt ar kažkas panašaus. Aš siūlau jeigu esi toks rimtas kentas tai kodėl pas nesusikuri savo serverio? Aj,sorry,bandėt susikurt rekordas 15 taip? Jeigu savo serverio nesugebėjai išlaikyt dviejų mėnesių tai ko kalbi apie SFG.LT,kad jis žlugs ar kažkas pnš? Apie atnaujinimus tai teisingai, nedaro jų kas savaitę ponas Gedas (Dwayne_Walsh) turi ir savo gyvenimą tai nemanau,kad jis privalo kiauras dienas sedėt ir daryt tuos atnaujinimus. Jeigu kalbant apie vaikus kurie žaidžia sampą,bet tu pagalvok jei yra su kuom galvot. Kodėl samp serve turi žaist tik visokie 20-mečiai,kad projektas būtų rimtas? Kas nori tas žaidžia. Kaip sakoma visokių yra visokių reikia. Taip,kad prieš kažką sakydamas pagalvok.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Poc*ui man tie repai... Jei tau jie svarbus išlysk į kiemą. Draugas yra, paprašė ikėliau, tad mažiau verk.

Į lauką? Prasičiuhink , ir ką tu gali pasakyt apie serverį, jej tu pabuves šerifu per vlrg pora dienu gaves spaudimo apsiverkes atsistatydinai ir pabėgai iš projekto? O šis žmogus tiek yra prisiklauses kaip ant jo stume, bet jis vistiek ji LAIKO ir stengiasi DĖL TU ATSIPRAŠANT " ŠIUKŠLIU" kurie ant jo stumia. O tu blyat? Pabuves pora dienu gavai spaudimo bye, aš neverkiu, aš tesiog nenoriu matyt tokiu nesamoniu ir iš tokiu veikėju kaip TU. Taigi ką vat aš tavo " draugui " galėčiau pasiulyti ? Otgi nueit į lauką, pamatyt kai žmones bendrauja, šnekasi tarpusavy. Ir bandyt po biški " įšokt " į gyvenimą, to pačio linkiu ir tau :) Gerai ,nieko aš čia neberašysiu, jej kas nepatinka rašyk į až. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Į lauką? Prasičiuhink , ir ką tu gali pasakyt apie serverį, jej tu pabuves šerifu per vlrg pora dienu gaves spaudimo apsiverkes atsistatydinai ir pabėgai iš projekto? O šis žmogus tiek yra prisiklauses kaip ant jo stume, bet jis vistiek ji LAIKO ir stengiasi DĖL TU ATSIPRAŠANT " ŠIUKŠLIU" kurie ant jo stumia. O tu blyat? Pabuves pora dienu gavai spaudimo bye, aš neverkiu, aš tesiog nenoriu matyt tokiu nesamoniu ir iš tokiu veikėju kaip TU. Taigi ką vat aš tavo " draugui " galėčiau pasiulyti ? Otgi nueit į lauką, pamatyt kai žmones bendrauja, šnekasi tarpusavy. Ir bandyt po biški " įšokt " į gyvenimą, to pačio linkiu ir tau :) Gerai ,nieko aš čia neberašysiu, jej kas nepatinka rašyk į až. 

Verki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3166 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...