Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4121 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

LolBitchPlease.gif

Gerai tai jog bus mažiau klaidų ir daugiau laiko pataupyt pinigėliams, bet blogai jog per tokius atidėliojimus mažės žmonių susidomėjimas žaidimu. Kaip neišleidžia, taip neišleidžia. Įsivaizduoju kaip bus kabinėjamasi prie kiekvienos žaidimo klaidos po išleidimo. :lol:

Susidomėjimas gal ir sumažės, bet kai išleis, tai vėl pradės didėt. :D

  • Atsakymų 51
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Užteks dėjuot,jei reiks R* ir 8 kartus nukels išleidimą. Svarbu pats žaidimas suktusi be nesklandumu. Nenori išleist lėvo porto,kaip padarė su Gta IV tada visi verkėt,kad pas mane toks,toks kompas lagina labai,neįmanoma pažaist,todėl gta iv ir nenusisekė. To nenori padaryti su V dalimi pc platformai. Ir mažiau dėjuokit vistiek lauksit kas antras piratinės versijos,taip kad..  :)

  • Parašė po 2 savaičių...

Isleistu anksciau tadu butu antrasis Assasin creed unity visi spigautu del visokiu glichu ir lagu ir taip toleu tai gereu paluket da puse metu ar kelis menesius bet game butu nors gerai padarytas su optimizuotas ir tt nei kaip su unity paskubejo ir va tau nespeje taisyt klaidu jau praejo virs 4-5 menesei ir da tebeleidze tuos ubdate ir mazai ka pataiso

(redaguota)

Bleh žmonės,supraskit kad Rockstar nori normaliai sutvarkyti žaidimą, o nepalikti kaip Ubisoftas AC Unity,Watchdogs ir t.t prišiktus bugų.Jau geriau vėliau žaisti veikiantį žaidimą ,negu dabar neveikiantį.Rockstar nori palikti gerą ispudį žaidimo,ne taip kaip Ubisoft'as. :)

Redaguota , nario Dejavu

76561198047425239.png

Bleh žmonės,supraskit kad Rockstar nori normaliai sutvarkyti žaidimą, o nepalikti kaip Ubisoftas AC Unity,Watchdogs ir t.t prišiktus bugų.Jau geriau vėliau žaisti veikiantį žaidimą ,negu dabar neveikiantį.Rockstar nori palikti gerą ispudį žaidimo,ne taip kaip Ubisoft'as. :)

Taip, bet kai Rockstar visiškai nekomunikuoja su savo žaidėjais ir staiga nukelia žaidimą su vienu atmazu kurį naudoja 3 kartą gal jau "Trūksta laiko užbaigti žaidimą, va pora nuotraukų" ir viskas tai šiek tiek gadina įvaizdį savo, ypač tiems kurie užsisakė žaidimą iš anksto. Po tiek nukėlimų dabar visi tikėsis žaidimo be klaidų, so tobula optimizacija, jeigu bent vienas faktorius neveiks kaip turės, tada į Rockstar pareis toks nesveikas hate, kad net neįsivaizduojat.

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4121 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...