Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4121 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 51
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Kur tau čia užsiminta apie GTA VI proto guze?

Nevadink kitų šlykščiais žodžiais, kai visko pats neišsiaiškinai:

Tema supergames: http://www.supergames.lt/topic/209810-rockstar-prakalbo-apie-gta-vi/

www.zaidimubalsas.lt VIDEO: http://zaidimubalsas.lt/kalbos-apie-gta-vi-nvidia-skandalas-zaidimu-naujienos-02-05/

(redaguota)

Ko čia kimbi? Žmogus nežinojo ,kad kalbama apie gta VI ,o be to kalbama kitoje temoje tai neturi jokios įtakos šitai temai , tai nekalbėk nesąmonių.

Klysti. Tai turi didelę įtaką, nes jau pradėta kalbėti apie GTA VI kūrimą vietoj to, kad paspartintų GTA V PC versijos išleidimą. Taip irgaunasi, kad turi keisti išleidimo datą.

Redaguota , nario Lukas*

Logiškai pagalvokit kodėl jie nukelia GTA. Rockstar tvarko klaidas , bando viską sudėti ir padaryti kad sparčiai viskas vykgtu ir be jokiu lagu (ant kaikuriu PC) , kad paveštu ant PC nes kaip žinoma konsoles yra biški geresnes ir paveža geresnius game (kaikurie PC irgi) aš tiesiog sakau ,kad jie gal daugiau kaško tvarko , dirba t.t

 

Logiškai pagalvokit kodėl jie nukelia GTA. Rockstar tvarko klaidas , bando viską sudėti ir padaryti kad sparčiai viskas vykgtu ir be jokiu lagu (ant kaikuriu PC) , kad paveštu ant PC nes kaip žinoma konsoles yra biški geresnes ir paveža geresnius game (kaikurie PC irgi) aš tiesiog sakau ,kad jie gal daugiau kaško tvarko , dirba t.t

Logiškai pagalvot? 

Atsakymas: Microsoft ir Sony.

  • Teigiamai 2
I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Logiškai pagalvokit kodėl jie nukelia GTA. Rockstar tvarko klaidas , bando viską sudėti ir padaryti kad sparčiai viskas vykgtu ir be jokiu lagu (ant kaikuriu PC) , kad paveštu ant PC nes kaip žinoma konsoles yra biški geresnes ir paveža geresnius game (kaikurie PC irgi) aš tiesiog sakau ,kad jie gal daugiau kaško tvarko , dirba t.t

Konsolės yra galingesnės už PC?

 

Jau senai žinoma, kad PC atvaizduoja geresnes grafikas, lengviau susitvarko su dirbtiniu intelektu.

  • Teigiamai 2

LolBitchPlease.gif

Gerai tai jog bus mažiau klaidų ir daugiau laiko pataupyt pinigėliams, bet blogai jog per tokius atidėliojimus mažės žmonių susidomėjimas žaidimu. Kaip neišleidžia, taip neišleidžia. Įsivaizduoju kaip bus kabinėjamasi prie kiekvienos žaidimo klaidos po išleidimo. :lol:

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4121 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...