No Fear

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  1.857
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  70 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario No Fear

 1. Parduodu 20 PayPal Euru uz 13 euru banku skype: lukas.treigys Banku: swed;
 2. No Fear

  Kokį pirkti telefona?

  Logiškumas tavo komentare dingsta, kai pasakai kad nežinai kodėl nepatinka Samsung įrenginiai ir tęsi temą lyginti juos. LOL. Yra labai sunku iš tiesų sulyginti šiuos modelius, nes vienas yra senesnis už kitą pakankamai. Viskas priklauso į ką tu žiūri, jeigu perki telefoną dėl jo galingumo...Edge turi pakankamai didelį pranašumą. Ekranu taip pat patiesia Samsung'o telefonas S6. Kaip ir baterija ir daugybę kitų dalykų. Kamera...čia jau įdomiau, kiek teko naudoti abudu telefonus, būtent kameroje išskirčiau lygumą. Viena kamera per daug agresyviai fotigrafuoja tamsumoje, kita labai gerai fokusuoja. Lygu ką galiu pridėt. Operacinė sistema? Čia jau nuo tavęs priklausys. Jos skiriasi kaip diena ir naktis. Elegantiškumas iš Apple prieš flatą dizainą, bet atvirom funkcijom apkrautą Android. Tiesą sakant lyginti šiuos telefonus yra pakankamai sunku, nes jie yra sukurti skirtingų tipų žmonėms. 6S Plus lyginti jau būtų paprasčiau ir šis būtų jau arčiau Edge. Jeigu nuspręstum eiti su Apple... tiesą sakant siūlyčiau palaukti tas keletą savaičių ir pažiūrėti visą tą hype su naujaisiais Apple telefonais. Vienas Dievas žino kiek jų bus. Jeigu jie nepatiks, eik prie senesnių modelių tada. Na, bet jeigu nuomonė reikalinga tai: S7 Edge labiau dėčiau į savo kišenę.
 3. Kiekvienas žaidimas turi tam tikrą skill based point. Patikėk. tie robotai surekkinami jeigu tu Pro ir tavo skillset geras. Pažiūrėk į Overwatch, tas žaidimas competitive based. O jame visko yra.
 4. Visados pabandyti gali. Iš tikro pirma dalis visai patiko. Jeigu esi žaidęs Call of Duty ir patiko jis. Tikrai rasi namus šiame. \;
 5. Pavardink juos pirma. Manau bus galima surasti kompromisus kiekvienam.
 6. No Fear

  [CS:GO] fnatic era baigta!

  Kažkaip pagal apEX tweets. Spėju jog kolkas dar niekas nekels bangų, bet jie nenuspėjami. Jeigu Ex6 ims...tai reikia jog NBK staiga pasikeistų nuomonę apie jį ir Happy išnyktų iš komandos. Arba prancūzų arogancija pagaliau dings, nes ten komandos nekenčia viena kitos. Konkrečiai dramų šou ;D
 7. No Fear

  [CS:GO] fnatic era baigta!

  NiP problema yra jų arogancija. Jie degė ne kartą... turėjo visus šansus paimti olof. Ir jo nepaėmė. Tada fnatic nugriebė jį ir visi žinom kaip viskas buvo. Su JW visiškai sufailino pora kartų derybose. Nesugebėjo twisto įkalbėt ateit. Jų arogancija ir pasitikėjimas savo žaidėjais jiem jau seniai iškasė duobę. Dabar belieka tokiom komandom kaip GODSENT užkast juos ir viskas. Next: ze french shuffle?
 8. No Fear

  [CS:GO] fnatic era baigta!

  Dabar geresnis klausimas... visi rumours buvo jog NiP keis kažką, NiP darys kažką....WHAT HAPPENS NOW?
 9. No Fear

  [CS:GO] fnatic era baigta!

  Pakankamai baigta. Nebėra nė vieno žaidėjo kuris pradėjo fnatic erą. Apie tai kalbame
 10. Šiandien, labai netikėtai švedų Counter-Strike: Global Offensive Esporto scenoje įvyko didžiulis pasikeitimas. Labiausiai žinoma komanda CS:GO istorijoje, kuri sugebėjo nugriebgti 3 Major titulus ir begalę kitų šiandieną tikriausiai liks tik prisiminimas. 3 šios komandos žaidėjai palieka komandą ir pereina į trečią švedų komandą GODSENT. Kai sakau jog era baigta, noriu pasakyti jog nebeliko nė vieno žaidėjo kurie startavo su fnatic organizacija ir laimėjo patį pirmą Major. Komandų atvžilgiu...sunku net įterpti juos į Top 6 Dabartiniai komandų sudėjimai: GODSENT: Markus " pronax" Wallsten Andreas " znajder" Lindberg Jesper " JW" Wecksell (naujas) Robin " flusha" Rönnquist (naujas) Freddy " KRIMZ" Johansson (naujas) fnatic: Olof " olofmeister" Kajbjer Dennis " dennis" Edman John " wenton" Eriksson (naujas) Simon " twist" Eliasson (naujas) Jonas " Lekr0" Olofsson (naujas) Viktor " vuggo" Jendeby (Treneris)
 11. No Fear

  Prisidėčiau prie projekto be atlygio

  Nėra tiek laiko tokiam dalykui deja.
 12. Sveiki, tiesiog šiuo metu susitvarkiau savo darbo grafiką taip kad galėčiau skirti laiko kažkokiam SA-MP projektui. Skriptinti pradėjau jeigu neklystu 2009, o gal ir 8. Tačiau ilgą laiką buvau neaktyvus. Na patirtis niekur nedingo, tik reikia nuvalyti dulkęs. Visą tą laiką kažkiek stebėjau SA-MP. Taigi, pagrindinis dalykas jog...atlygio neprašau, nes jis man nereikalingas. Simboliškai priimčiau tik ant cigarečių pakelio ar ko nors kito(juokauju ;D). Projektas turėtų būti startavęs arba arti starto, tačiau mielai išklausysiu visų pasiūlymų ir iš nestartavusių. Projektas gali būti bet kokio tipo. Labiausiai domina projektai kurie jau nusibrėžę ateities tikslus. Note: projektai kurie siulys man ir yra tik pradineje stadijoje...ten jau bus kalbama apie pradini atlygi. Skype: lukas.treigys
 13. No Fear

  iki 10d. bus uždarytos šios svetainės

  Too bad that means jack shit. Steam politika ne komercinė paprastam žmogui, tokių dalykų niekas nereguliuoja. Tad tapatybių patvirtinimai nepadės.
 14. No Fear

  Naujas XBOX projektas " SCORPIO " - E3

  Project Scorpio pažymi "konsolių kartų" pabaigą. Microsoft pasiūlė "Unified gaming. For all". Nebebus jog žaidimas išeis ant Scorpio ir jo nebus ant Xbox One ir Windows 10 platformų. Tai yra atnaujintas Xbox One kuris leis kūrėjams turėti geresnę žaidimo versiją, tiems kurie turi senus Xbox One Microsoft prižadėjo jog visi žaidimai atkeliaus pas juos kaip ir ant Scorpio."No one gets left behind". Project Scorpio kompiuterinė galia tiesiog nuplauna PS4 Neo galingumą ir senesnių kartų konsolės nebus paveiktos to.
 15. Supažindinimas VAC(VALVe Anti-Cheat) - tai yra anti-sukčiavimo programinė įranga kurią būtent sukūrė VALVe, įsikūrusi JAV, Vašingtone. Ši programinė įranga veikia tik Steam kliento apsukti žaidime. T.y bet koks žaidimas kuris neturi Steam palaikymo - negali turėti VAC palaikymo. Veikimas VAC veikimas daugybę metų buvo paslaptis. VALVe retai publikuoja bet kokią informaciją apie Steam kliento pakitimus iš apsaugos pusės, todėl kai pirmą kartą 2002 metais VAC buvo pristatytas Counter-Strike žaidime niekas tiksliai nežinojo kaip veikia VAC. Paprastai visi tikėjo jog šį įranga tikrina kaip žaidėjas žaidžia žaidimą ir jo judėjimo, greičio pakitimus fiksuoja ir atitinkamai nusprendžia ar bus išduotas VAC ban. Tačiau tokia sistema būtų kėlus didžiulių problemų. Sistemos nėra tobulus, todėl kartais galima būtų gauti sąskaitos blok'ą nors žmogus yra nekaltas. Procesas Tačiau dabar žinome tiksliai kaip veikia VAC ir tai yra; Įsijungus žaidimą kuris palaiko VAC. pvz.: csgo.exe VAC pradeda tikrinti čio failo atmintį(ram). Paprastai didžiuma sukčių programų būna įjungiamos į csgo.exe atmintį ir jos yra matomos. Suradus neatitinkamą atminties pakitimą, papildomą failą(gali būti .dll failiukas). VAC iš kart reguoja ir išsiunčia kodo pavyzdy į VALVe duomenų bazę kur sutikrinama ar tokio kodo nėra sistemoje Jeigu kodas rastas sistemoje ir užskaitytas kaip sukčiavimą įranga - VAC yra skiriamas per greitą laikotarpį arba iš karto(niekas nežino kodėl kartais VAC vėluoja nors sukčių kodas žinomas sistemoje) Jeigu kodas neatpažintas, bet kelia įtarimą. Jis siunčiamas toliau: Kodo pavyzdys patenka į VALVe inžinierių departamentą ir laukiama kol inžinieriai išnagrinės kodą ir įdės būtent jo apsaugą. Techniskai tai gali ir priminti kaip DNA sulyginimą. Kai kodas būna įdėtas į Duomenų bazę. Ji būna paleidžiama per sistemą ir visos užfiksuotos sąskaitas kurios prieš tai įsijungė šį kodą gauna VAC. Nuo šio momento: VAC atpažins šį kodą, nes jis yra Duomenų Bazėje. Papildoma VAC nėra tobula apsauga nuo kiekvieno sukčių bandymų įsibrauti į sistemą. Ir tiesą sakant ji niekada nebus. Norint turėt labai stiprią apsaugą tenka pažeisti žmogaus privatumą. Tikrinant failus, privačią informaciją kas galų gale gali juos nuvesti į teismus. VAC yra uždelsta programinė įranga ir veikia panašiai kaip vaistai. Liga tyrinėjama ir tada jei išrandamas vaistas kuris suskiepijamas. Yra daugybė sukčių kurie manipuliuoja VAC kodu, tačiau apie tai reiktų rašyti labai ilgai. Paprastai jų kodas kiekvieną kartą būna unikalus ir turi keistų vietų kurių VAC kartais nesupranta. Tai yra tik sutrumpinta versija kaip veikia šis procesas. Iš tiesų į tai įeina daugybė valandų darbo ir žingsnių. Tai yra palenvinta versija pasiskaitymui
 16. No Fear

  Naujas WATCH DOGS 2 traileris.

  Sakyti, kad žaidimas yra blogai padarytas yra labai naivu, kai būtent klaida buvo iš Network pusės. Ubi iš tikro rūpinasi Siege. Sutaisyta daugybė klaidų, įdėta naujų dalykų. Esportu rūpinamasi. Viskas vyksta normaliu tempu, kartais gal changes kai kurie užknisa, bet jie vyksta ir nestovi vietoje Taip, žaidimas dar toli nuo idealybės, bet nėra jokio Competitive Shooter kuris būtų tobulas. Tas pats CS:GO Network problemų turi absčiai. O dėl WATCH_DOGS 2...come on people. Jie pardavė 8 milijonus kopijų pirmos dalies... ko jūs tikitės. Manot bent kuriam nors kūrėjui rūpi tai jog žaidimas turėjo daug klaidų kai išleido ir t.t bet pardavė belekiek kopijų. Po pirmos savaitės Ubi jau pranešė jog W_D turės tęsinį. Jie pasižiūri į naują dalį kaip papildomą uždarbį ir pataisys didžiumą W_D klaidų, bet tame pačiame procese įvels jų kaip ir visi kūrėjai. Dabar reikia tikėtis jog Montrealis padirbėjo prie savo variklio ir atleido visus kurie rašė istoriją žaidimui. Jeigu pasiseks W_D2....Tai jog 3 dalis bus galite net neabejoti.
 17. Įdomus faktas apie Series 2 pins ir visi po to išeinantys. Nuo ateinančio Major keičiasi jų įsigijimo planas. Nuo šiol naujų serijų pins nebebus galima nusipirkti turnyruose. Kiekvienas bilieto savininkas gaus VIENĄ ir tik VIENĄ pin būtent Major metu. Todėl visi šitie perpardavimai kris žemyn.
 18. Taip, Series 2 pins bus pristatyti per ateinantį ESL One Cologne Major, kur juos įsigyti eis TIK dalyvaujant tame turnyre.
 19. No Fear

  ELeague - CS:GO Televizijoje

  Sekiau šitus bičus nuo Source.VeryGames iki G2.Kinguin. Ups and downs. Tikėkimės, kad pagaliau bus tas Up.
 20. Tai turbūt yra vienas iš didžiausių žingsnių Counter-Strike Esporto istorijoje. Viena žinomiausių JAV transliuotojų nusprendė perkelti visą Global Offensive Esporto sceną į televiziją ir pateikti ją milijonams žiūrovų įvairiose šalyse. Šiuo metu lygoje jau transliuojama antra grupė kurią sudaro dvi Europos komandos ir dvi Šiaurės Amerikos komandų. Du sezonai išskirstyti į 10 savaičių transliavimą kiekvienam sezonui 2.8 milijonų JAV dolerių prizinis fondas kuris paskirstytas į 1.4 milijonų JAV dolerių kiekvienam sezonui 24 geriausios pasaulio komandos iš visų kontinentų pasiskirstytos į 6 grupes po 4 komandas Aukščiausios klasės transliacija iš daugybę metų televizijoje dirbančios kompanijos Turner kuri įsikūrusi Atlantoje, JAV. Būtent čia yra atskraidinti žaidėjai kurie žaidžia vienoje aukščiausios klasės scenoje pagal dabartinius Esporto standartus Kiekvieną penktadienį daugybė kanalų įskaitant TBS transliuos grupės finalą gyvai per televiziją. Pirma savaitė šios lygos atnešė didžiulius reitingus tarp Twitch ir Televizijos kanalų Kita transliacija prasidės(B Grupės antra diena) jau šiandien 19:00 Lietuvos laiku kai susitiks šios komandos: OpTic Gaming vs G2.Esports - 19:00 G2.Esports vs OpTic Gaming - 20:15 NiP vs Selfless - 21:30 Selfless vs NiP - 22:45 OpTic vs Selfless - 24:00 Selfless vs OpTic - 01:15 Šiuo metu G2.Esports yra grupės lyderė su 4-0, juos seka NiP su 2-2. Likusios dvi amerikiečių komandos neturi nei vienos pergalės. http://www,e-league.com http://www.hltv,org @EL
 21. No Fear

  Ar įmanoma išvis negauti VAC ant steamo?

  VAC esmė yra gauti informacija apie tavo csgo.exe atminties traces. T.y bet kokie papildiniai kurie paleidžiami į žaidimą yra patikrinami jų sistemoje ar sutampa su nelegaliais kodais. Jeigu sutampa: Skiriamas VAC Ban(kartais sistema dar palaukia ir vėliau skiria jį)Jeigu nesutampa: Informacija išsiunčiama į VALVe inžinierių rankas ir jie patikrina kodą. Jeigu supranta jog tai neleistina įdeda apsaugą į savo duomenų bazę ir paleidžia vadinamą "VAC wave" kuri skiria VAC Bans.Esmė tame... jeigu jis dar neturi VAC.. vadinasi inžinieriai dar netikrino kodo to tačiau ateis laikas kada jis patikrintas ir tada įdėta į duomenų bazę. Kai kurie cheats neaptinkami ilgai. Kai kurie laikosi metus. Kai kurie netgi į sistemą įkraunami kai kompiuteris užsikrauna - tokius cheats yra sunkiausia aptikti, nes jie stovi sistemos vietoje, kurios VALVe negali scannuoti. tl;dr: užbanins ir jį lol.
 22. No Fear

  Las-Venturas.LT | IP: samp.las-venturas.lt

  Yap. Pagaliau kažkas pagaliau padarė normaliai "dėžių/cases" sistemą. Toks neištirtas dalykas ir būtent su tuo galima labai daug išsiplėsti. Pats turėjau dėl to daaaaaaug idėjų kaip galima sužaist. Tada kiti dalykai su tais "daiktais" irgi paįvairins žaidimą. Ir tada smulkūs pakeitimai patiko. Toks overall labai geras žingsnis į priekį. Svarbu dirbti toliau ir tęsti darbus. Ta dėžių sistema tai sakyčiau išplėsk ją dar labiau. Jau vien tik pasitelkus CS:GO logiką gali padaryti įvairių tipų dėžių. Example: LV gimtadienio dėžė Įvairių švenčių dėžė Kažkokio sezono dėžė Jas skirstai į kategorijas ir t.t. Ten tokia awesome sistema kai ją ištirtum ir iš tiesų paįvairina žaidimą, kai žmonės turės dėl kažko naujo dirbti. Daug idėjų galima privaryt su jomis. Pats dirbau prie to ir patikėk manim žinau. O dabar po truputi, po truputį LV6.0 hehe