BaubasPoLova

Narys
 • Pranešimų skaičius

  2.283
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  547 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario BaubasPoLova

 1. Nepavydėk žmogau jeigu kažko nežinai.
 2. Steam gift senokai neina užsipirkti ir laikyti inventoriuje, kas nuo seniau turi, tas dar juos gali trade.
 3. Esi eilinis bukas lietuvis kuriam viskas netinka. Realiai jeigu galvoji kad čia pasijuokimas iš žmonių ar kažkas tokio, tai pats kažką pradėk atidavinėt. Sėdėt ir komentuot visi sugebam. Tu va per sale gali tik 4 usd pasidaryt o aš 400 bet nesėdžiu ir nekomentuoju tokių dalykų. Kiekvienas žmogus skirtingas ir jeigu jam patinka skinai, ateina ir dalyvauja. Jeigu dėmesio atėjai tai gal eik paskambinsi į tam tikras linijas, ten suteikia dėmesio
 4. Kiti žaidžia kad ir su pigiais skinais, jeigu tau rūpi tik profit gaut laimėjus tai čia tavo reikalas, kiti nori gaut nemokamai skinų, nors ir kokių.
 5. Pamėgink dar rytoj ir raštelk. Gal pats steam api streikuoja ir nenuskaito pagal profilį kažko arba reikės kažką keist.
 6. BaubasPoLova

  Ieškomas žmogus sukurti logo projektui csgo

  Fiverr nueini ir ten padarys cheap arba daugiau sumokant geresnį.
 7. Su šitu reikalu dar bėdų yra, pradžioje padarėm kad pagal žaidimų vertę tik galėtų prisijungt tai ten iš vis grybavo. Gali būt kad dėl steam lūžinėjimo čia viskas. Įdėta tokia funkcija norint apsisaugot nuo naujų acc prikūrimo.
 8. Vadinasi neseniai private buvo arba tik for friends, nes testavau tiek su senais tiek su naujais acc, naujiem acc metė šitą reikalą, seniems ne + trade url neidavo įdėt kai netinkamas amžius paskyros.
 9. Žinau kad yra, funkcionalumui svarbu dabar nemaišys jos tai tegul žmonės ir dalyvauja.
 10. Išėmiau reklamas tai eis dabar prisijungt, tvarkyt vėl reikės.
 11. Kelių žmonių dėka padaryta sistema, kurioje atidavinėjami yra ir bus CSGO daiktai: ginklų skinai, stickers, capsules. Perspėju iš karto, jog dabar yra padaryta popads reklamos, kad gautus pinigus skirt ant hostingo ir ant dalinamų skinų. Taigi nueinat į https://csgoskinai.lt prisijungiat su savo steam acc ir įdedat steam trade link, tada paspaudžiat dalyvauti ir laukiat kito giveaway. Jeigu paskyra nėra senesnė nei 30 dienų, dalyvauti jums neis. Jeigu ateisit kiekvieną dieną ir matysit popads reklamas tai surinksiu pinigų ant daugiau giveaway, kol kas kitos monetizacijos būdo nežinau su Lietuvos srautu. Tokios skiltys kaip laimėtojai, paremk dar neveikia, greitu metu sutvarkysiu. Galėsit matyti kas ir kokį daiktą laimėjo.
 12. https://csgoskinai.lt/ - dalyvauk ir laimėk, nieko nekainuoja.

 13. BaubasPoLova

  Kiek gauciau uz sita PC?

  Nebespank tik. Kodėl ramų tokius žemus dažnius palikęs?
 14. BaubasPoLova

  Pasirodė Steam Summer Sale 2020 kortelės!

  Apie ką judu rašot čia ?
 15. BaubasPoLova

  Pasirodė Steam Summer Sale 2020 kortelės!

  Labai gerai, galima dabar setus susicraftint
 16. BaubasPoLova

  Parduodu TF2 raktus

  Jau visi sold, nebegausiu.
 17. BaubasPoLova

  Ieskomas rėmėjas MuOnline projektui !

  Draugas L2 private pasidaro serverį, paleidžia, prisirenka donate ir wipe padaro ir vėl ir vėl. Į minusą neina. Neigiamos patirties neturėjau serverio kūrime, nes nekūriau, kadangi senas, nieko naujo neatnešantis žaidimas tas MU jau. Mano nuomona, jeigu dirbai 12 metų prie projektų, seniausiai turėtum vieną ar du kurie neša pelną. Nors pats sakai pliusą nešė bet ieškai visgi rėmėjų, tai tie pasakojimai gali būti išgalvoti. Jeigu projektas neša gerą ir stabilų pelną jį laikai ir neparduodi,aišku būna išimčių. Kartais žinok ne žaidėjų skaičius svarbus o jų "kokybė", daugelyje serverių sėdi daug žaidėjų, bet jeigu jie nieko neremia ar nenaudoja realių pinigų - naudos 0 P.s. mačiau postą ar kelis, kad žmogus ieško kaip investuotojas į tokio tipo projektą, pažiūrėk forume ir susisiek.
 18. BaubasPoLova

  Ieskomas rėmėjas MuOnline projektui !

  Nieko naujo nepadarysi, viskas tas pats per tą patį tame žaidime ir rėmėjas tik praras pinigus. Steame yra gi nemokamas naujasnis MU žaidimas bet ir tai nieko gero ten, daugiau su L2 privačiu serveriu galima laimėt nei su tavo MU.
 19. BaubasPoLova

  OpenCart premium dizainai.

  Jie rašo dažniausiai 3.x versijoms, pvz journal 3 nusipirkęs ir ant 3.0.3.2 naudoju.
 20. BaubasPoLova

  OpenCart premium dizainai.

  Priklauso nuo dizaino, themeforest pilna ant naujų, senų versijų.
 21. BaubasPoLova

  E.Shop payment.

  Paysera, Stripe ir dar kažkurie yra, kurie mistertango įmokų surinkimą perėmė, tik nepamenu kaip vadinasi.
 22. žaidimo raktai po tiek gaunami, tai už acc neverta mokėt.
 23. Jeigu galvoji kad agentai profita nes, labai klysti ir nenusimanai nieko
 24. BaubasPoLova

  perku Perku steam accountą.

  Pasiimi 100e, susikuri naują steam RU ar ARG regiono , pasipildai balansą ir perki per sale zaidimus cheap.
 25. BaubasPoLova

  Gal kas nori kurti projektą ?

  Ir su tokiu senu game sėdi minuse dažniausiai. Yra žymiai geresnių variantų kur įdėt pinigus ir po laiko saugiai gaut pelno beveik nieko nedarant.