Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

mc.Koridorius.lt = blaze.lt ?


.Lukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2876 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mano projekto forumas:

 

http://minecraft.koridorius.lt/

http://puu.sh/g16nQ/e0168a852d.jpg

 

Šūdservio forumas:

 

http://blaze.lt/

http://puu.sh/g16q7/cfa44df85e.jpg

 

Viskas absoliučiai nukopijuota pradedant nuo forumo dizaino, kategorijų, taisyklių, anketų, net KONKURSAIS  :shok:! baigiant žaidimo stiliumi, daiktų kainomis, net raudoną wool aplink spawn yra.. Žodžiu viskas 100% nukopijuota. Ar čia tapo normalu Lietuvoje tokio nesąžiningo tipo konkurencija, be jokios pagarbos kitam projektui? Beje tas projektas pardavinėją savo žaidėjų paskyrų slaptažodžius ir pasitaiko taip, kad kas nusiperka dažniausiai pavogia visas to žmogaus paskyras per facebook, email, skype, netgi žaidimo paskyrą, kadangi dauguma internetų varototjų naudoja tą patį slaptažodį visur...

Redaguota , nario .Lukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kopijuoti ir sekti kitomis pėdomis jau praeitomis tai nebus geriausia įdėja, nes visados atsiliksi vienu žingsiu ir nelipsi ant kulnų. Niekaip tiesiai eidamas nepralenksi žmogaus kuris yra priešais tave, tas pats ir čia. Turi padaryti žingsnį į šoną ir skubėti į priekį, manau čia reikštų tai jog kažką išskirtinio padaryti ir nebūti už nugaros, geriau būti šone. Niekados jis nepasieks daugiau, nes jis visada eis iš paskos ir kopijuos taspačias įdėjas. Na čia beprasmiška jam tai daryti, bet GoodLuck. :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip minėjo, projektą kuria tik dėl pinigų.

 

Lietuvių minecraft bendruomenėje nėra ir nebus jokios tolerancijos, kadangi tarp tų chyterių, liko žaisti tik tie patys vaikai. Aš jau prieš metus praradau susidomėjimą minecraftui. Neliko to tikro žaidimo, kur laimėdavo skillai arba strategija..

 

Jeigu nori, kad tavęs nekopijuotų daryk viską unikaliai. Samdykis arba pats kurk, tavo svetainės dizainas iš interneto, tai čia tas pats kaip naudoti tapatį worldedit pluginą. Tu negali ant jo pykti dėl dizaino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Th3Ahh - blaze.lt savininkas: Koridoriui sakau, čia ne jūsų dizainas, aš jį naudosiu tiek laiko kiek tik užsinorėsiu, dizainas yra: http://www.skinbox.net/skins/warrior/ kaina 30 euru, o dėl viso kito tu čia nekledėk nesamonių raudona linija, visi ją naudoja serveriuose.

 

Pavydas bamba griaužia? Tai kaip FightManiac sakė užsisakyk unikalu dizaina, taigi jūs unikalus ar jau nebe? Gi pats rašei serverio pristatyme, nes pačio sūdų serveris yra grynas sūdservis.

Serverių nėra gerų lietuvoje, visi daro dropus ir dalina nesamonyngus daiktus arba kitas komandas kurių paprastiems žaidėjams neina gauti, tik administratoriams.
Būvau padares gera unikalu serverį, o nuo šiol nusprendžiau serveri daryti tik dėl pinigų.

Todėl kad užkniso kiti serveriai kūrie prisirenka žaidėjų, bandysiu šiuo bruožu tobulinti projekta, po biški taps geresniu ir nebebus nei biškio dropų.

 

Užmiršau čia parašyti dėl kokių slaptažodžiu kalbat? Niekas nieko nepardavinėja čia :D (iš kur tokius dalykus traukia turit įrodymų kad rašiau kad parduotu slaptažodžius)?

Redaguota , nario Tomas4*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Beje tas projektas pardavinėją savo žaidėjų paskyrų slaptažodžius ir pasitaiko taip, kad kas nusiperka dažniausiai pavogia visas to žmogaus paskyras per facebook, email, skype, netgi žaidimo paskyrą, kadangi dauguma internetų varototjų naudoja tą patį slaptažodį visur...

Deja dėl šito tikrai, tikrai tu klysti, tokių dalykų net nebuvo ir niekada nebus!! Aš netikiu, kad savininkas, dar tokias nesąmones gali daryti juk nebe vaikas yra... ir nemanau, kad tokias nesąmones daro. Prisipažinkite, kad pas jus ir nieko nėra unikalaus. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiuo metu nevisiems projektams egzistuoja žodis "unikalu" kadangi daugelis tiesiog stengiasi nukopijuoti kitą projektą tikėdamasis sulaukti didesnio lankytojų kiekio ir iš to pasipelnyti. O apie žaidėjus galiu pasakyt tą patį, jie stengiasi tik pasipelnyti itemų, naudoja cheatus, kadangi normaliai žaidžiančių Lietuvos minecraft bendruomenėje varge ar 30% tesiekia... O su blaze.lt jau reikalų turėjęs, kadangi girdėjau gandų, kad atsirado antras CraftMC serveris... Bet dabar kaip matau šis projektas susirado kitą "atpirkimo ožį" ir eina jo pėdomis...


Deja dėl šito tikrai, tikrai tu klysti, tokių dalykų net nebuvo ir niekada nebus!! Aš netikiu, kad savininkas, dar tokias nesąmones gali daryti juk nebe vaikas yra... ir nemanau, kad tokias nesąmones daro. Prisipažinkite, kad pas jus ir nieko nėra unikalaus. :)

 

Aš žinau šitą projektą, gal ir ne viskas čia unikalu, bet daugelis sukurtų sistemų yra jo savininko vardu. Todėl negali sakyt nieko nežinodamas. Gal ir keistai atrodo kad ginu kitą projektą, bet sakau kaip yra, kadangi aš nenoriu pjautis su kitais projektais, juk čia tik vis dėl to žaidimas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiuo metu nevisiems projektams egzistuoja žodis "unikalu" kadangi daugelis tiesiog stengiasi nukopijuoti kitą projektą tikėdamasis sulaukti didesnio lankytojų

 

Ir iš to niekados nieko nebus, čia jau serveryje žaidėjai nuspres ar įdomus serveris ar ne, jie nežiūri į groži o į įdomuma.

Koridorius ko patis kopijuojate tuos savo kardus -]---- ----]- (taigi jūs tai unikalus ar jau nebe?)

Kodėl hardmc turi jūsų kardus nukopijave gal ir jie nuo jūsų kopijuoja? Nors patis nuo anglų mėgstat įdėjas imti.

Beto kodėl iš mcslime tiek įdėjų pasieme vogiat visokes įdėjas (konkursus, eventus) tokius kaip gražiausio namų konkursas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blmb... žodžiu įdomu man čia paskaityti jomajo visi tie serveriai kopijuoja vienas kita ir koks skirtumas poxui ... niekas gi neuždraus visi tie plugin curse patalpinti, o dizainai jų internetas pilnas dabar koridorius naudoja warrior dizaina ir blaze.. visi tie dizainai nemokami.. ir nėra čia del ko pyktis juos kūrėjas leidžia naudoti tai ir naudokit kas norit... o jeigu lukai už tiesa ddosinsit hardmc, tai ddosinkit baisu tarsi man.. :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu ko jus čia dabar pykstant vienas ant kito?... Jei abėju dizainai yra ripinti?... Verkia čia kaip nežinau kas , O tu Lukai... Patarčiau nusileist šiek tiek ant žemės. O jei ne pamatysi kas nutiks..

vueNEJd.jpg - Koridorius

Blaze cRN0wKw.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2876 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...