.Lukas

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  49
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

64 Kartais pasakantis ką gero

1 sekėjas

Apie .Lukas

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

786 profilio peržiūros
 1. Visus kiekius Ä® PM
 2. Mano projekto forumas: http://minecraft.koridorius.lt/ http://puu.sh/g16nQ/e0168a852d.jpg Šūdservio forumas: http://blaze.lt/ http://puu.sh/g16q7/cfa44df85e.jpg Viskas absoliučiai nukopijuota pradedant nuo forumo dizaino, kategorijų, taisyklių, anketų, net KONKURSAIS ! baigiant žaidimo stiliumi, daiktų kainomis, net raudoną wool aplink spawn yra.. Žodžiu viskas 100% nukopijuota. Ar čia tapo normalu Lietuvoje tokio nesąžiningo tipo konkurencija, be jokios pagarbos kitam projektui? Beje tas projektas pardavinėją savo žaidėjų paskyrų slaptažodžius ir pasitaiko taip, kad kas nusiperka dažniausiai pavogia visas to žmogaus paskyras per facebook, email, skype, netgi žaidimo paskyrą, kadangi dauguma internetų varototjų naudoja tą patį slaptažodį visur...
 3. Sveiki, reikia bannerio minecraft serveriui. Dabartinis banneris atrodo štai taip: Naujo bannerio parametrai: Dydis: 728x90 Tema: minecraft tematikos Spalvos: susijusios su minecraft (žalia arba kitos tamsesnės) Tekstas: analogiškas kaip ir praeitame tik su vienu papildomu užrašu "Unikalūs įskiepiai". Atlygis: sutartinis (PM)
 4. minecraft.koridorius.lt Ko man reikia Jūsų darbas būtų redaguoti kitą IP.Board temą ir pritaikyti minecraft stiliui. Šiam darbui tereikia fantazijos, renkantis tarkim kitas temas iš čia http://www.ipbfocus.com/skindemo/?s=910c503059a1b3f625687c24be34dc72& arba pagooglinus galima rasti daug daugiau dizainų. Atlygis Užmokestis už šitą darbą tikrai būtų, pinigų pervedimas banku, tačiau jei netinka toks būdas galima tartis ir invidualiai. Dėl atlygio parašykit pm arba į skype mineclt, tačiau atlygis būtų tikrai didesnis, nei 20lt, tai priklausytų tiesiog nuo temos sudėtingumo ir gražumo.
 5. minecraft.koridorius.lt Ko man reikia Jūsų darbas būtų redaguoti kitą IP.Board temą ir pritaikyti minecraft stiliui. Šiam darbui tereikia fantazijos, renkantis tarkim kitas temas iš čia http://www.ipbfocus.com/skindemo/?s=910c503059a1b3f625687c24be34dc72& arba pagooglinus galima rasti daug daugiau dizainų. Atlygis Užmokestis už šitą darbą tikrai būtų, pinigų pervedimas banku, tačiau jei netinka toks būdas galima tartis ir invidualiai. Dėl atlygio parašykit pm arba į skype mineclt, tačiau atlygis būtų tikrai didesnis, nei 20lt, tai priklausytų tiesiog nuo temos sudėtingumo ir gražumo.
 6. .Lukas

  Ieškau iš anglų k. į lietuvių k. vertėjo.

  Kas per nesąmonė :DD. 13 puslapių komentarų iš kitų temų ;DD
 7. Puslapiai - mcprison.lt ir minecraft.koridorius.lt Kas aš Esu šių dviejų projektų savininkas. Vienas serveris yra Prison tipo serveris, kitas Survival/PvP/Factions. Ko man reikia Ieškau žmonių, kurie galėtų pasiūlyti naujų minčių, idėjų, prisidėdant prie jų įgyvendinimo, tačiau pagrindinė jūsų užduotis būtų koduoti įskiepius pagal užsakymą. Reikalavimai Java arba Php, bent 1 metų patirtis (jei javos nemokat tik php jau būtų atskiras pokalbis, šioje temoje daugiau apibrėžiau apie Java), Geras supratimas BUKKIT API Atlygis Atlygis būtų skiriamas invidualiai kiekvienam darbui ir jis priklausytų nuo įskiepio sudėtingumo Kontaktai Geriausia su manimi būtų kontaktuoti per privačią žinutę parašant, ką jau esate nuveikę ir dev.bukkit.org profilio URL. Pavyzdys: Mano profilio url: http://dev.bukkit.org/profiles/iBo3oF/ esu įkėlęs vieną įskiepį: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/accountguard/ ir tada jau bus matyt ar pereisit atranką.
 8. .Lukas

  <==- Kuris serveris Lietuvoje geriausias? ==->

  nėra tokio dalyko, kaip geriausias, visi vienodai geri ar blogi vieniems ar kitiems žaidėjams, aišku yra kokybės skirtumas.
 9. .Lukas

  Ieškau iš anglų k. į lietuvių k. vertėjo.

  Ieškau dar vieno žmogaus.
 10. .Lukas

  Ieškau iš anglų k. į lietuvių k. vertėjo.

  Skubiai prireikė dar vieno naujienų rašytojo!
 11. Serveriui jau virš metų, matau ir taip dauguma jau yra girdėję apie mcprison, o viską gyvai visada galima pamatyti užsukus į serverį..
 12. .Lukas

  Tema panaikinta! IÅ¡trinkite!

  O tai ko tu tikies? Stambesnių projektų savininkai (hypixel,hivemc) duoda darbo ir smulkesniems įskiepių kūrėjams užsidirbti, vienas žmogus visko spėti tikrai negali. O dėl to map, tai tas map buvo statytas meškos,robertasės,unitazo,meikaus užsienietiškam konkursui lygiai prieš metus, tačiau robertasė ir Meškėla pabaigė tą map. Intike kur yra tai ten toli šaukia iki esamo (užbaigto).
 13. .Lukas

  Renkama Komanda [ Minecraft Serveriui Kurti ]

  įskiepių kūrėjas.. pluginineris, negi nuoširdžiai tikies, kad kažkas pasisūlys būti pluginų kurėju dykai? Iš kur tokie naivūs žmonės spawninas..