Blancas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  468
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  99 +Pervesti

Blancas paskutinį kartą laimėjo Sausio 30 2017

Blancas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

359 Turintis ką pasakyti

Apie Blancas

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1997.05.31

Susisiekimo būdai

 • Skype
  blancoll69

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Mažeikiai
 • Pomėgiai
  DJ, Rap.

Paskutiniai lankytojai

1.920 profilio peržiūros
 1. Blancas

  Džemperių Gamyba

  https://amspauda.lt/
 2. Blancas

  baigta Parduodami Ežio sąskaitos papildymai

  Pigiau, pvž 34 eur papildymu kodai už 20 eur.
 3. Turiu ežio sąskaitos papildymu. Dabar turimas kiekis: 34 eur. Visi suinteresuoti - PM arba discord: Ryan Collins#7087
 4. Blancas

  Mokslai ir ateitis, kas toliau?

  Pats savo pranešime mini, jog norėtum lysti į verslą, kažką sukurti savo, tačiau tam taip pat reikia žinių? žinoma svarbiausia turėti žinių toje specifikacijoje į kuria orentuojiesi kažką kurti, tačiau, kad ir tos studijos žvelgiant iš kitos pusės, gal tiesiog reikia požiūri pakeisti? Jeigu išmanysi finansus, buhalterija, patikėk - versle nepakenks, tuo labiau, jog man atrodo turėsit kursą ir apie visokius viešuosius pirkimus ir t.t. Siūlyčiau tiesiog požiūri keisti, minėjai, jog nori savo sukurti - tai susistatyk A B C tikslus ko reikėtu, jog galėtum sėkmingai susikurti kažką savo ir gyvuoti, vien investuoti neužteks, reikia turėti žinių, o tavo atveju pasiimčiau žinias, kurios šiai dienai duodamos, nes jos tikrai nepakenks. Jeigu finansus studijuoji nereiškia, kad ir būsi tuo bankininku, juk ties finansu sritim gali daug sričių pasirinkt, gali ir į freelacinima nueit ir t.t., tiesiog plačiau žiūrėk į viską ir pažiūrėk geriau kokios realios naudos šiai dienai gali pasiimt iš to ką gauni, jog ateitį panaudotum ir patarčiau susiimt ir pasiimt tas žinias, kurios duodamos ir nebe vilkint taip laiko. O apie užsieni - išvažiuok mėnesiui ir suprasi ką reiškia ta užsienio duona, geriausia savo kailiu patirt, bet manau nebūtu protingas sprendimas. Mūsų jaunimo tarpe toks vienas pastebėjimas, jog visi norim kuo greičiau čia ir dabar gaut tai ko siekiam, tačiau dažniausiai iš didelių iliuzijų, kurios buvo sukurtos mumyse - vėliau būna nusivilimai, tai gal visgi reikia šiek tiek ramiau ir realistiškiau į viską žiūrėt, ateis laikas - bus, siekt reikia, bet reikia palaipsniui.
 5. Blancas

  Kaip uzdirbti pinigu mokykloje?

  Na kaip 18 metų vaikinui kuriam gerai sekasi mokslai - tikriausiai ne itin gerai sekasi, jeigu net temos turinys su pilna gramatinių klaidų, o šiaip tai reikia ieškoti srities kuri tau labiausiai patinka, viską žinoti apie sau patinkančia sritį ir dirbti ties ja, siekti būti geriausiam. Šiais laikais nebėra svarbu kiek tau metų ir ar tu mokaisi ar ne, pačiam teko pradėti nuo 15 metų dirbti ir tai nebuvo juodas darbas, tiesiog turi kažką išmanyti tai ko kiti nesupranta.
 6. Blancas

  cia spreskite jus nes man tai kaip scam - Mantas'W

  Juokingai, o ir šiaip šiais laikais pirkt reklamą facebooke su organiniu pasiekiamumų yra tiesiog netikslinga ir ne veiksminga, tokie laikai praėjo jau prieš kokius 4 metus, puslapiai šiais laikais organiškai gali pasiekti tik 1-10% savo sekėjų.
 7. Blancas

  Gal kas bande kombinacijos.com?

  Fake ten, kažkada ir mane buvo sudomine, pradėjau analizuot, ir supratau galu gale iš ko jie uždirba, jie uždirba iš to, jog per jų ref nuoroda perkate loterijos bilietus. Ir jau daug kartu šitie yra bana gave, keičia pavadinimus kas mėnesį. O visi atsiliepimai ir jų vartotojai fake, patys galit patikrint.
 8. Blancas

  Ieškoma rimta komanda rimtam projektui

  Nes ieškai grafikos dizainerio ir papildomo programuotojo ir teigi taip pat, jog ir pats programuoji, todėl iškilo klausimas kas su reklama užsiims? nes dažna klaida tokių projektų būna, jog viska pasidaro, bet marketingą pamiršta, nors tai didžiausias varikliukas kuris generuoja pardavimus, tai taip per tokias klaidas ir žlunga dažniausiai.
 9. Blancas

  Ieškoma rimta komanda rimtam projektui

  O ką su marketingu veiksit rimtuoliai? pardavimai patys neateina, tinklapio neužteks. Bent orentuojates apie SEO, Adwords, FB PIXEL?
 10. Blancas

  Nuomonė Apie << WISH >> parduotuvę

  Realiai viskas tas pats, viska gali rast aliexpresse ir dar pigiau, o šiaip nuomone gera apie wisha kaip ir ali.
 11. Blancas

  GTRtrade.com ieško partnerių

  Pasikartosiu "Deja paaugliai, galiu jus nuliūdinti, pasakišku pinigų jus čia negausit, tiksliau nieko negausit. Jis tiesiog yra partneris, kuris siekia atvesti kuo daugiau žmonių į prekiavimo platforma ir nuo jūsų tiesiog gaus procentus, nepasigaukit "
 12. Blancas

  Pasiūlykit gerų serialų

  House of Cards - jeigu patinka dar ir mastyt žiūrint
 13. Blancas

  Diskusija apie Mark'ą

  Jis tiesiog yra intravertas nuo prigimties, nepatinka jam per daug dėmesio susilaukt, o čia ypatingai didelis spaudimas buvo, pažiūrėkit kas kalbina, visas JAV senatas, todėl būtu manau kiekvienam sunku pabuvojus tokioje situacijoje.
 14. Blancas

  Kaip prasimušti gyvenime?

  Vis gi manau, jog užsienis, esi dabar visiškas 0 kaip suprantu, sėdi iš tėvų pinigų, išvažiuok va, metus padirbk juodo darbo, ir pinigo užsidirbsi, ir mastyt pradėsi kaip su tais pinigais elgtis, o kai užsidirbsi pakankamai - grįžk ir pradėk čia kažką, kad ir tuos pačius kursus išsilaikyk, nepakenks.
 15. Blancas

  Pirmas bandymas t-shirt design

  Tai yra brandas, atsiminkit kas šiuos logotipus atstovauja - garsus veikėjai, pvž kairėje yra Martin Garrixo logotipas, taip pat jis ir leidžia savo drabužių kolekcija, kitame variante lygiai tas pats. Žinoma kalbant aplamai pačiam ir kaip daugeliui šiuo laikotarpiu vis dažniau traukia akį minimalizmas, bet kaip kriterijus turi būti gerai ištransliuojama mintis. Temos autoriui karmos taškai, bet mano nuomonė kažko dar trūksta.