Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

GreenSide.lt | Išbandyk kitokią SA-MP žaidimo patirtį


Aivaras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 123 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kad yra kopijuotų sistemų iš Rusijos tai tikrai, pats mačiau viename serveryje identiškų sistemų, nebent "sutapimas". Projektas unikaliausias Lietuvoje, bet tvarka ten per griežta ir visa komanda keistoka, kiek teko pažaist tai negali į wc neatsiklauses nueit, nes tuoj pat būsi išmestas iš darbo. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Stengiamės, įdedame visą save, o Jūs taip vertinate mūsų darbą ... Ech .. LIETUVIAI.

"Pasikėlę" prižiūrėtojai, projekte daugiau minusų nei pliusų, savininkai baudžią už "nieką". Daug tuščių frazių, be jokių svarių argumentų.
Dėl kokių priežasčių laikote prižiūrėtojus pasikėlusius? Dėl to, jog jie baudžia jus ir nepateikia įrodymų, kurių prašote vien dėl to, jog patikrintumėte ar jie juos turi ir jei neturėtų išvengtumėte bausmės? VAIKŲ DARŽELIS.
Projekte daugiau minusų nei pliusų. Sutinku. Aš asmeniškai taip pat šiuo metu matau begalę minusų, kurie nusveria visus pliusus. Aktyviai prie to dirbame ir stengiamės kiekvieną dieną būti vis geresniais.
Savininkai baudžia už nieką. Neturiu komentarų. Kiekvieną mielą diena įdedame visą save, jog tik JUMS būtų maloniau žaisti serveryje, todėl turime kažką paaukoti (šiuo atveju dalį žaidėjų, jog turėtumėme didesnį potencialą pritraukti naujų).
Dažniausiai sulaukiame kritikos iš tų, kurie buvo nubausti vien dėl to, jog kitiems būtų geriau mūsų projekte.
Visada teikėme ir teiksime pirmenybę naujiems žaidėjams, nei bandysime draugauti su kenkėjais.

Sistemas kopijuojame ne nuo rusų, o nuo kinų, nes rusiškai nieko nesuprantame.

Redaguota , nario S'Jobs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, S'Jobs parašė:

Stengiamės, įdedame visą save, o Jūs taip vertinate mūsų darbą ... Ech .. LIETUVIAI.

"Pasikėlę" prižiūrėtojai, projekte daugiau minusų nei pliusų, savininkai baudžią už "nieką". Daug tuščių frazių, be jokių svarių argumentų.
Dėl kokių priežasčių laikote prižiūrėtojus pasikėlusius? Dėl to, jog jie baudžia jus ir nepateikia įrodymų, kurių prašote vien dėl to, jog patikrintumėte ar jie juos turi ir jei neturėtų išvengtumėte bausmės? VAIKŲ DARŽELIS.
Projekte daugiau minusų nei pliusų. Sutinku. Aš asmeniškai taip pat šiuo metu matau begalę minusų, kurie nusveria visus pliusus. Aktyviai prie to dirbame ir stengiamės kiekvieną dieną būti vis geresniais.
Savininkai baudžia už nieką. Neturiu komentarų. Kiekvieną mielą diena įdedame visą save, jog tik JUMS būtų maloniau žaisti serveryje, todėl turime kažką paaukoti (šiuo atveju dalį žaidėjų, jog turėtumėme didesnį potencialą pritraukti naujų).
Dažniausiai sulaukiame kritikos iš tų, kurie buvo nubausti vien dėl to, jog kitiems būtų geriau mūsų projekte.
Visada teikėme ir teiksime pirmenybę naujiems žaidėjams, nei bandysime draugauti su kenkėjais.

Sistemas kopijuojame ne nuo rusų, o nuo kinų, nes rusiškai nieko nesuprantame.

Bet, Rokai, aš nesupratu dėlko, tu taip manęs nekenti?

Gali, nors kartą atsakyti.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

57 minutes prieš, S'Jobs parašė:

Stengiamės, įdedame visą save, o Jūs taip vertinate mūsų darbą ... Ech .. LIETUVIAI.

"Pasikėlę" prižiūrėtojai, projekte daugiau minusų nei pliusų, savininkai baudžią už "nieką". Daug tuščių frazių, be jokių svarių argumentų.
Dėl kokių priežasčių laikote prižiūrėtojus pasikėlusius? Dėl to, jog jie baudžia jus ir nepateikia įrodymų, kurių prašote vien dėl to, jog patikrintumėte ar jie juos turi ir jei neturėtų išvengtumėte bausmės? VAIKŲ DARŽELIS.
Projekte daugiau minusų nei pliusų. Sutinku. Aš asmeniškai taip pat šiuo metu matau begalę minusų, kurie nusveria visus pliusus. Aktyviai prie to dirbame ir stengiamės kiekvieną dieną būti vis geresniais.
Savininkai baudžia už nieką. Neturiu komentarų. Kiekvieną mielą diena įdedame visą save, jog tik JUMS būtų maloniau žaisti serveryje, todėl turime kažką paaukoti (šiuo atveju dalį žaidėjų, jog turėtumėme didesnį potencialą pritraukti naujų).
Dažniausiai sulaukiame kritikos iš tų, kurie buvo nubausti vien dėl to, jog kitiems būtų geriau mūsų projekte.
Visada teikėme ir teiksime pirmenybę naujiems žaidėjams, nei bandysime draugauti su kenkėjais.

Sistemas kopijuojame ne nuo rusų, o nuo kinų, nes rusiškai nieko nesuprantame.

be jokių svarių argumentų. Ummm tai kad argumentu pilnas maišas, čyterius į komanda priimti galima, o kitus bausti be reikalo vienas malonumas. Slepi, ko paslėpti neimanoma, pats sau prieštarauji. Man jau neberūpi kas atsitiks projektui, tiesiog nesuprantu kam tokias atmatas kaip Benetis reikia serveryje laikyti. GL HF

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Jeremy parašė:

be jokių svarių argumentų. Ummm tai kad argumentu pilnas maišas, čyterius į komanda priimti galima, o kitus bausti be reikalo vienas malonumas. Slepi, ko paslėpti neimanoma, pats sau prieštarauji. Man jau neberūpi kas atsitiks projektui, tiesiog nesuprantu kam tokias atmatas kaip Benetis reikia serveryje laikyti. GL HF

Tavo vienintelis argumentas yra tas, jog laikai jį čyteriu, bet šališkas esi jam ne dėl to jog jis čyteris, o dėl to, jog jis baudžia tavo draugus čyterius ir tuos, kurie yra surašyti į blacklist'ą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, S'Jobs parašė:

Tavo vienintelis argumentas yra tas, jog laikai jį čyteriu, bet šališkas esi jam ne dėl to jog jis čyteris, o dėl to, jog jis baudžia tavo draugus čyterius ir tuos, kurie yra surašyti į blacklist'ą.

Amm.. Šiaip jei neskaitei rašiau jog esu nubaustas už taisykle kuri isigaliojo po mano parašyto komentaro. Apie blacklistus nieko nerašiau, tiesiog graudu, kaip vyksta atrankos į komandos gretas, kuriuose pažystamiems teikiamos pirmenybės,

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Jeremy parašė:

Amm.. Šiaip jei neskaitei rašiau jog esu nubaustas už taisykle kuri isigaliojo po mano parašyto komentaro. Apie blacklistus nieko nerašiau, tiesiog graudu, kaip vyksta atrankos į komandos gretas, kuriuose pažystamiems teikiamos pirmenybės,

Pilstai iš tuščio į kiaurą.
Taisyklė įsigaliojo spalio 10d. laiko nuo kada ji pradės galioti nebuvo nurodyta tyčia, jog pašalintum savo viešus pareiškimus. Po kurio laiko patikrinus pranešimas vis dar buvo viešas, todėl moderatorius tamstą nubaudė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Jeremy parašė:

Amm.. Šiaip jei neskaitei rašiau jog esu nubaustas už taisykle kuri isigaliojo po mano parašyto komentaro. Apie blacklistus nieko nerašiau, tiesiog graudu, kaip vyksta atrankos į komandos gretas, kuriuose pažystamiems teikiamos pirmenybės,

iš kur tu žinai jog pažįstami? kur argumentai, įrodymai jog jie pažįstami? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), S'Jobs parašė:

Pilstai iš tuščio į kiaurą.
Taisyklė įsigaliojo spalio 10d. laiko nuo kada ji pradės galioti nebuvo nurodyta tyčia, jog pašalintum savo viešus pareiškimus. Po kurio laiko patikrinus pranešimas vis dar buvo viešas, todėl moderatorius tamstą nubaudė.

Tai ką man siūlei daryt? Mest visus darbus, treniruotes bėgt į forumą ir trint komentarus? Su tokiom taisyklėm, tuoj nebebus Benečiui kapeikų už elektra susimokėt :DDDDDD Ir tavo teigimu aš esu vienintelis šališkai nusiteikęs prieš serverio komanda? Su tokiais serverio apribojimais masiškai žaidėjai dingsta iš šio projekto, nes tiesiog jame nebėra veiklos, ir su tokiomis griežtomis taisyklėmis kiti žaidėjai nebeturi to "kabliuko" toliau testi žaidimą čia.. 

Projekto komanda nors kartą galėtu klausyti ko žaidėjai nori, o ne viską už juos spręsti patiems.

Redaguota , nario Jeremy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Realiai nežinau, aš tau košės daugiau į makaulę neįdrėbsiu jei turi nusistatęs prieš mus ir esi įsikandęs savo nuomone it šuo kaulo. Anaiptol gal proto užteks suvokti, jog projektas gyvuoja tik dėl žaidėjų, tad jei tyčia priimtumėm nepalankius sprendimus žaidėjams, tokiu atveju neatrašytumėme nei tau į šias blevyzgas, nei kitiems, tiesiog uždarytumėme projektą ir viskas. Esame suaugę, subrendę ir užimti žmonės. Sprendimus priimame daugumos naudai. Šiuo atveju aš manau, jog be tavęs ir tavo draugų rato projektas taps švaresnis.

Redaguota , nario S'Jobs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 10/10/2017 at 22:09, S'Jobs parašė:

Tavo vienintelis argumentas yra tas, jog laikai jį čyteriu, bet šališkas esi jam ne dėl to jog jis čyteris, o dėl to, jog jis baudžia tavo draugus čyterius ir tuos, kurie yra surašyti į blacklist'ą.

Žiūriu mėgsti sakyt,jog "nėra argumentų"... :D Nors ir ne dėl benečio,bet reikia argumentų?Gerai. https://greenside.lt/forumas/topic/44377-peikiu-nico_moretti/ Nejau per 8 mėnesius buvo sunku suregzt sakinį? https://greenside.lt/forumas/topic/54018-peikiu-egidijus_keza/ Su tokiais prižiūrėtojais ir savo požiūriu (ignoruojant tiesą) visi išeis į LibertyCity ir galėsit vėl centus krapštyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Playaa parašė:

Žiūriu mėgsti sakyt,jog "nėra argumentų"... :D Nors ir ne dėl benečio,bet reikia argumentų?Gerai. https://greenside.lt/forumas/topic/44377-peikiu-nico_moretti/ Nejau per 8 mėnesius buvo sunku suregzt sakinį? https://greenside.lt/forumas/topic/54018-peikiu-egidijus_keza/ Su tokiais prižiūrėtojais ir savo požiūriu (ignoruojant tiesą) visi išeis į LibertyCity ir galėsit vėl centus krapštyt.

Be reikalo lendi į diskusijas su juo, jis kaip kokia siena kažka pasakai, o jis visai kita atsako. Man forumo IP baną uždėjo be prežasties jog nereikščiau nuomones forume, nes bijo, kad kiti prisidės. Skype irgi išmetes ignoruoja, labai neprofesionalus poelgis iš administracijos pusės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), Jeremy parašė:

Be reikalo lendi į diskusijas su juo, jis kaip kokia siena kažka pasakai, o jis visai kita atsako. Man forumo IP baną uždėjo be prežasties jog nereikščiau nuomones forume, nes bijo, kad kiti prisidės. Skype irgi išmetes ignoruoja, labai neprofesionalus poelgis iš administracijos pusės :)

Tai ir dabar,iki šiol diskutavo,o kai įkėliau papeikimus,kurie yra argumentuoti ir nėra jokio atsakymo,tai pritrūko žodžių. :funny:

@S'Jobs Taigi,Jobsai ;x , pritrūkote žodžių ar kaip čia yra?Laukiu jūsų atsakymo 9 mėnesius ir nesugebate atsakyti? :o Va čia tai profesionali projekto administracija,atliekate darbą 100% (sarkazmas).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su tvarka tai per griežtai, kalbant apie gėdos stulpus.

UŽ SUKNISTĄ PRANEŠIMĄ FORUME medinė gėdos stulpo dalis? Pakomentavau prieš metus direktoriaus papeikimą net nežinodamas jog negalima ir patekau į gėdos stulpą, kur logika? Dėl tų 500k kiek dirbti reikia, bent naujokus išmokykit jog tai negalima, o dabar pasižiekit tuos stulpus, vos ne visi naujokai sėdi, gal galvokit kažką? Na bet jau gs po biški žlunga, tuoj ateis lc, bus jums čia konkurencijos geros, nebebūsit "Unikaliausias samp projektas lietuvoje".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesame mechaninės mašinos, kurios dirba pastoviai atitinkamu tempu ir tik sulūžus sustoja. Mes žmonės. Darom klaidas ir iš jų mokomės.

Tokie dideli ir protingi vyrai esate ir tikite sekamomis pasakomis ... Patarimas, tikėkite pagrįstais faktais.

Redaguota , nario S'Jobs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, S'Jobs parašė:

Nesame mechaninės mašinos, kurios dirba pastoviai atitinkamu tempu ir tik sulūžus sustoja. Mes žmonės. Darom klaidas ir iš jų mokomės.

Tokie dideli ir protingi vyrai esate ir tikite sekamomis pasakomis ... Patarimas, tikėkite pagrįstais faktais.

Taip ir neatsakei į mano klausimą. :D "Patarimas,tikėkite pagrįstais faktais" Tai prašome pagrįst,kodėl jūs neatsakote į šias temas? https://greenside.lt/forumas/topic/44377-peikiu-nico_moretti/  https://greenside.lt/forumas/topic/54018-peikiu-egidijus_keza/  Vis tempi ir tempi tą gumą kenkdamas ne mums,o sau.

Redaguota , nario Playaa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Playaa parašė:

Taip ir neatsakei į mano klausimą. :D "Patarimas,tikėkite pagrįstais faktais" Tai prašome pagrįst,kodėl jūs neatsakote į šias temas? https://greenside.lt/forumas/topic/44377-peikiu-nico_moretti/  https://greenside.lt/forumas/topic/54018-peikiu-egidijus_keza/  Vis tempi ir tempi tą gumą kenkdamas ne mums,o sau.

Rokui yra p* , čia jo projektas ir jam svarbiausia pinigai. Žaidėjas gauna bana ir perka unbana, o ar banas teisėtas ar ne giliai p*. P.s atmes abu papeikimus, net neskaitęs temos 100%.

 

Dar įdomesne situacija tai, kad Rokas banina už tai jei gauni didesne pinigu suma iš draugo. Todėl būkit atsargus ir niekam neduokit savo pinigų, nes taip pakenksit aplinkiniams. O pats projektas visiškai nusivažiavo, laisve atimta... Taip jau būna, kai money pirmoje vietoje. Na, bet Rokas Lietuvis tai viskas suprantama.

Redaguota , nario Imprint
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 123 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...