Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

GreenSide.lt | Išbandyk kitokią SA-MP žaidimo patirtį


Aivaras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 134 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

On 4/3/2017 at 21:00, Povilasz parašė:

Juokinga kai nežino net ką komentuoti iš to pavydo. Vienintelis projektas Lietuvoje, kuris yra puikus pavyzdys visiems ateitiems projektams. Jau geriau savo serverių aprašymuose, bent vieną protinga sakinį įterptumėte išreikšdami padėką greenside administracijai už puikų pavyzdy :)

 

Welcome to SuperGames.Lt. Kiek skaičiau komentarų, tai kritikos iki akių, o tuo pačiu ir nesupranta, kokie dalykai yra unikalūs.

Puikus serveris, žinoma, su laiku pabosta ir tas per atnaujinimus sistemų pasikeitimas labai dažnas; reikėtu papildymų. O serveris vienas iš geriausių pavyzdžių kitiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sugrąžintos gaujos į serverį, visą informaciją galite paskaityti čia > 
http://greenside.lt/forumas/topic/47367-20170414-update-greenside-018/

 

Arba paspaude ant apačioje esančio išsiskleidžiančio lango.

 

GREENSIDE # 1.8.0

0OU18PP.png

XH4UiTZ.png

IBqwFcL.png

Gaujos susikūrimas.

Gaują susikurti galės kiekvienas serveryje norintis žmogus, tačiau ją sugebės išlaikyti ir nuvaldyti ne kiekvienas todėl siūlome stoti į kitų žaidėjų sukurtas gaujas, bei bandyti tapti gaujų dešiniosiomis/kairiosiomis rankomis. Gaujos susikūrimui reikalingas kreditų kiekis kuris yra 1000, bei įdomus pavadinimas. Gaują susikurti galite parašę /gauja komandą. Perskaitę visą informaciją, bei įrašę tinkamą pavadinimą jūs tapsite savo gaujos lyderiu!

5bD1i7p.png

Gaujos valdymas.

Taigi gaujos vadai susikūrę gaują nuo šiol parašę /gauja turės valdymo pultą, ir galės valdyti įvairiausius dalykus. Pakviesti žaidėjus į savo gaują, išmesti jį iš gaujos, uždėti žodinius rangus, pažiūrėti gaujos informaciją, užrakinti zonų paketų ėmimą, valdyti nusikėlimą į zonų kovų zonas.

taDtXX5.png

 

Gaujų sąrašai

Jeigu norite pasižiūrėti serveryje dominuojančias gaujas, tai padaryti galite parašę /gaujos, taip pamatysite visą serveryje esamų gaujų sąrašą, bei visą reikiamą informaciją įvertinti, ar gauja tikrai yra stipri, bei patenkins jūsų lūkesčius.

xpwhc72.png

3OyvfhP.png

Gaujų taškai

Už kiekvieną nužudymą, mirtį, užimtą zoną jūsų gauja, bei pats jūs gausite gaujos taškų, kurie bus rodomi bendroje statistikoje.

Gaujų zonos

Gaujos kiekvieną dieną galės grobti 3 serveryje esančias zonas

  • Los Santos nuo 16:00 iki 17.00
  • San Fierro nuo 18.00 iki 19.00
  • Las Venturas nuo 20.00 iki 21.00

Kiekviena zona duos skirtingus kiekius ginklų per atitinkamą laiką, zonas grobti reikės paprasčiausiu būdu. Kiekvieną dieną nurodytu laiku prasidės kovos (tai praneš visiems), tada su savo gauja gausite ten nuvykti, tai galėsite padaryti su savo gaujos lyderio pagalba, gaujos lyderis galės paskelbti nusiteleportavimą į zoną kurioje vyksta kova, tada kiekvienas tos gaujos narys galės prisijungti į būsimą nusikėlimą parašę /jvote,, o gaujos lyderis galės tai aktyvuoti. Būsite atkelti su savo gaujos nariais kurie prisijungė į nusikėlimą netoli zonos (į vieną iš 4 random vietų aplink pagrindinę zoną), todėl važinėti nereikės. Nusikėlimą lyderis galės sukurti kas 5 minutes. Atbėgę į zoną pažymėta raudonai minimape, jums išmes apačioje stulpelį kuris turi užsikrauti / mažėti. Jeigu jūsų gaujos narių persvara didesnė už kitų gaujų narių skaičių, tada zoną dominuosite jūs. Taip pat grobimo būdas bus praneštas prasidėjus kovai, o būdai bus 2:

  • Last Hit - (turėsite būti zonoje, kaip paskutinė dominuojanti gauja atėjus pabaigos laikui, taip zona priklausys Jūsų gaujai.)
  • Top Holders - (tai grobimo būdas, kada jūsų gauja tampa dominuojanti tada, kai jūsų gaujos narių persvara didesnė už kitų gaujų, ir jūsų gaujos prabuvimo laikas zonoje didesnis už kitų gaujų.) 

Apačioje matysite įvairiausias nuotraukas, kurios turėtu padėti suprasti, kaip kas vyksta.

 

Gaujos lyderio valdymas nusikėlimui į reikiamą zoną.

qaUOjq7.png

 

Zonos pasirinkimas (zoną pasirinkti galėsite tik tą kurioje vyksta kova)

m5mGTWh.png

 

Pranešimai žaidėjams

IFAt5DI.png

YnSjhQd.png

 

Prasidedant, pasibaigiant kovoms žinutės.

SPgdvLZ.png

EbVdZvY.png 

 

Įžengus į zoną, jei bus priešų, arba jūsų gaujos narių, minimape tai matysite atitinkamomis spalvomis (žalia/raudona).

l3SteLo.png

 

Prasidėjus kovai minimapas blykčios 2 spalvom, raudona ir mažiau raudona.

4HAFvtw.png

w66WHJu.png

 

Ginklai

Ginklus iš zonų sandėlių galės pasiimti visi tos gaujos nariai kuriai priklauso zona, tačiau sandėlius galės užrakinti gaujos lyderis. Kiekvienas sandėlis duoda atitinkamą kiekį ginklu, narkotikų per atitinkamo laiko tarpą.

auO5J2H.png

e689nhq.png

6KQM14d.png

Aprangos

Gaujos aprangas gaus nuo gaujų prižiūrėtojo įvykdę įvairiausius gaujos prižiūrėtojo reikalavimus. Pasirinkimai bus vienas iš:

  • Grove Street
  • Ballas
  • Los Aztecas
  • Los Santos Vagos
  • Da Nang Boys
  • San Fierro Rifa
  • Triads
  • The Russian Mafia
  • The Italian Mafia

Kiekvienas tipas turės po 3 skirtingas aprangas, kurės galės užsidėti visi tos gaujos nariai, kuriai gaujų prižiūrėtojas yra paskyręs atitinkamą gaujų aprangos "set'ą". Persirengti galėsite kaip ir seniau parašę /persirengti komandą.

xxHX0fD.png

Redaguota , nario Aivaras_Vercetti
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Į projektą atvykus, buvo tikrai smagu ir tikrai labai geras jausmas, bet laikui einant atsibodo ta pati rutina, tad teko palikti projektą, bet iš dalies projektas tikrai yra labai puikus ir pasisękęs projektas, linkiu jums sėkmės, bet ir linkiu dažniau atlikti atnaujinimus, nes jau ilgai nesimato atnaujinimų !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Esu ilgametis projekto žaidėjas, tačiau savininkai manęs visiškai negerbia. Projekte vyrauja diskriminacija, projekto žaidėjai yra žeminami komandos narių. Forumo būsenoje nesenai parašiau komentarą, kuris nepažeidė nei vienos forumo taisyklės, tačiau po kelių valandų atsirado nauja taisyklė ir aš buvau nubaustas. Parašiau moderatoriui papeikimą, kadangi mano nuomone tai yra piktnaudžiavimas savo privilegijomis norint pakenkti man, o projekto savininkas Rokas tą pačią minutę atmetė papeikimą, jo net neskaitęs.

 

Tema: https://greenside.lt/forumas/topic/56407-peikiu-arnas_haiva/

Redaguota , nario Jeremy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Jeremy parašė:

Esu ilgametis projekto žaidėjas, tačiau savininkai manęs visiškai negerbia. Projekte vyrauja diskriminacija, projekto žaidėjai yra žeminami komandos narių. Forumo būsenoje nesenai parašiau komentarą, kuris nepažeidė nei vienos forumo taisyklės, tačiau po kelių valandų atsirado nauja taisyklė ir aš buvau nubaustas. Parašiau moderatorui papeikimą, kadangi mano nuomone tai yra piktnaudžiavimas savo privilegijomis norint pakenkti man, o projekto savininkas Rokas tą pačią minutę atmetė papeikimą, jo net neskaitęs.

 

Tema: https://greenside.lt/forumas/topic/56407-peikiu-arnas_haiva/

Daaa, pritaariu aš tai 8rconus ar kiek surinkės esu nes free baninau ateme James_Surreno, tada gavau kosmoso igudžius ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, sayan parašė:

Geras projektas išsilaikęs, išsiskiria savo unikalumu - o tas yra gerai. Neeilinis serveris, siūlau užsukti nes ten pamatysite tai, ko dar niekur nematėt :song:

Kaip matau, projekte esi visiškas naujokas, kuris aprašė pačius geriausius naujus įspūdžius, tačiau ilgiau pažaidęs projektę pamatysi jo minusus, kurių yra žymiai daugiau, negu teigiamų savybių. Kitaip tariant, tolimesni įspūdžiai nebus tokie gražūs. :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Jeremy parašė:

Kaip matau, projekte esi visiškas naujokas, kuris aprašė pačius geriausius naujus įspūdžius, tačiau ilgiau pažaidęs projektę pamatysi jo minusus, kurių yra žymiai daugiau, negu teigiamų savybių. Kitaip tariant, tolimesni įspūdžiai nebus tokie gražūs. :taika:

 

Dabar, SūRyS parašė:

Jeigu, esi naujokas šiame projekte... ehhh nesuprasi

Serverį atradau ir išbandžiau per patį serverio startą ir žaidžiau jame su pertraukomis, ir kol kas neradau dar tiek minusų, kiek pliusų. Svarbiausia jog serveris veikia ir jame nėra klaidų ir čyterių tiek kiek kituose serveriuose. Bent žaidimo kokybę užtikrina o tai yra man asmeniškai geriausia. Aš pasakiau nuomonę kurią aš susidariau apie projektą per tą laiką. O ką mano kiti tegul irgi išsireiškia, jog tam ir yra šitas forumas, šita tema....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, sayan parašė:

 

Serverį atradau ir išbandžiau per patį serverio startą ir žaidžiau jame su pertraukomis, ir kol kas neradau dar tiek minusų, kiek pliusų. Svarbiausia jog serveris veikia ir jame nėra klaidų ir čyterių tiek kiek kituose serveriuose. Bent žaidimo kokybę užtikrina o tai yra man asmeniškai geriausia. Aš pasakiau nuomonę kurią aš susidariau apie projektą per tą laiką. O ką mano kiti tegul irgi išsireiškia, jog tam ir yra šitas forumas, šita tema....

Tai, ir žaisk niekam neiidomus, tu bet tau malonu žaist, kaip priž save kelia į aukštumas ? ir tipo jiems jojos tasylės negalioja??? 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, sayan parašė:

 

Serverį atradau ir išbandžiau per patį serverio startą ir žaidžiau jame su pertraukomis, ir kol kas neradau dar tiek minusų, kiek pliusų. Svarbiausia jog serveris veikia ir jame nėra klaidų ir čyterių tiek kiek kituose serveriuose. Bent žaidimo kokybę užtikrina o tai yra man asmeniškai geriausia. Aš pasakiau nuomonę kurią aš susidariau apie projektą per tą laiką. O ką mano kiti tegul irgi išsireiškia, jog tam ir yra šitas forumas, šita tema....

Tame ir esmė jog su pertraukomis, vertini knyga iš jos viršelio. Tik susikuriau forumo vartotoja, o gavau ban'ą tik papostines šia tema forume, ir iškart ištryne būseną jog kiti nepamatytu tiesiog gėda http://prntscr.com/gvptxx

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, SūRyS parašė:

Tai, ir žaisk niekam neiidomus, tu bet tau malonu žaist, kaip priž save kelia į aukštumas ? ir tipo jiems jojos tasylės negalioja??? 

 

dėl prižiūrėtojų sutinku, pastebėjau jog per nelyg pasikėlę žinoma ne visi, bet kai kurie tai net nekalbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Jeremy parašė:

Tame ir esmė jog su pertraukomis, vertini knyga iš jos viršelio. Tik susikuriau forumo vartotoja, o gavau ban'ą tik papostines šia tema forume, ir iškart ištryne būseną jog kiti nepamatytu tiesiog gėda http://prntscr.com/gvptxx

Tai, jo tiesa parašai ir trina lauk ir baną gauni dar...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 134 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...