Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

GreenSide.lt | Išbandyk kitokią SA-MP žaidimo patirtį


Aivaras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 118 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

Šiame projekte žaidžiau jau ne vieną kartą, jis yra įdomus, šiame projekte įdomios, bei niekur nematytos sistemos, pirmieji žingsniai serveryje turbūt pasirodo nuobodūs, bet yra šauni apmokymų sistema, kurią praeitą privalai pats, beto aprašymas tikrai vertas dėmesio, kuo didžiausios sėkmės su projektu. Kas sakė, jog atnaujinimai daromi tikrai retai, manau tokius šaunius atnaujinimus ne kiekvienas žaidėjas sugebėtų padaryti, todėl jiems paruošti, ir dar ištestuoti, reikia nemažai laiko.  :taika: 


Redaguota , nario » Cσяαllσ.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na šitam serveryje pradėjau žaisti, 2015 metais lapkritį žaisti buvo gan įdomu, greitu metu susiradau ir darbą, bet tiesiog buvo toks lievas pavaduotojas kuris pats suklydo, bet aš žinoma buvau kaltas ir  per jį gavau B-list ant visų darbų, žaisti iškart nebesinorėjo, na paskui po pusės metų grįžau, bandžiau ten biški sukt varkes po 2mėn prasikaliau ant verslo na, bet mane gudriai apgavo, rašydavau Mafijos_Tėvui, kad padėtu sugrąžintu turtą, bet jam žinoma pochui.

 

Na šio serverio +,-

 

+ Tikrai unikalios sistemos, geri atnaujinimai.

 

- Veiklos čia beveik nėra.

- Naujokam pradėti čia žaisti yra labai sunku, nes kai neturi darbo patirties negali patekti į darbą.

 

Na aš pats nesuprantu kaip ten laikosi apie 100+ online, kai dabar pagalvoju ką jie ten veikia?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na šitam serveryje pradėjau žaisti, 2015 metais lapkritį žaisti buvo gan įdomu, greitu metu susiradau ir darbą, bet tiesiog buvo toks lievas pavaduotojas kuris pats suklydo, bet aš žinoma buvau kaltas ir  per jį gavau B-list ant visų darbų, žaisti iškart nebesinorėjo, na paskui po pusės metų grįžau, bandžiau ten biški sukt varkes po 2mėn prasikaliau ant verslo na, bet mane gudriai apgavo, rašydavau Mafijos_Tėvui, kad padėtu sugrąžintu turtą, bet jam žinoma pochui.

 

Na šio serverio +,-

 

+ Tikrai unikalios sistemos, geri atnaujinimai.

 

- Veiklos čia beveik nėra.

- Naujokam pradėti čia žaisti yra labai sunku, nes kai neturi darbo patirties negali patekti į darbą.

 

Na aš pats nesuprantu kaip ten laikosi apie 100+ online, kai dabar pagalvoju ką jie ten veikia?

 

Tą patį ką ir kituose SA-MP serveriuose? Žaidžia. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tą patį ką ir kituose SA-MP serveriuose? Žaidžia. :lol:

Nu suprantu, kad žaidžia :D na, bet ten veiklos 0 kaip ten pastebėjau mažai kas kažką bando organizuoti įdomesnio, Na aš kai SA-MP žaidžiu 3 metus žaisdavau Sfg.lt ten nors žmonės organizuoti kažką bandydavo daryti įdomaus tarkim organizuodavo nelegalias lenktynes, kaikurie užsiimdavo roleplay. Na, o šitam serveryje visi kaip surišti visi dirba ir tiek, dauguma bijo nusižengti, nes žino, kad bus stipriai nubausti. Na nežinau gal ten kažkam yra įdomu samp'e vien dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti na man tai nepatinka ir nemanau, kad aš toks vienas.

Redaguota , nario Wytautaz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu suprantu, kad žaidžia :D na, bet ten veiklos 0 kaip ten pastebėjau mažai kas kažką bando organizuoti įdomesnio, Na aš kai SA-MP žaidžiu 3 metus žaisdavau Sfg.lt ten nors žmonės organizuoti kažką bandydavo daryti įdomaus tarkim organizuodavo nelegalias lenktynes, kaikurie užsiimdavo roleplay. Na, o šitam serveryje visi kaip surišti visi dirba ir tiek, dauguma bijo nusižengti, nes žino, kad bus stipriai nubausti. Na nežinau gal ten kažkam yra įdomu samp'e vien dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti na man tai nepatinka ir nemanau, kad aš toks vienas.

Na dar vienas jaunuolis pykstasi su savo mintimis. Nei viename projekte nėra taip , kad tu žaisdamas ilga laiką turėsi ką veikti , visada viskas atsibos ir tikrai tau niekas nepadės. Bus atnaujinimas gerai turėsi ką veikti 1-2 savaites , po to vėl atsibos ir darysi ką darei iki tol , stumei laiką visur taip yra jeigu neturi pareigų ar dar ko , taspats sarg kas ten ilgai žaidžia tikrai neturi ką veikt , einant prie lv ten irgi žmonių skaičių sukėle buvo pokerio sistema (ar kokia ten yra nesigilinu) ką dabar turi lv ? nieko , nes per godžius pilvus viską prarado ir susigrąžinti viską bus begalo sunku. Sarg'e žmonės žaidžia vien todėl , kad neturi kur žaisti  , kiekvienas žaidėjas turi skirtinga idealogija , vienam patinka žaisti kaimeliuose , kitam san fierre , kitam vėl kažkur kitur ir kiekvienas renkasi pagal savo norus ir poreikius.

Tą ką dabar turime GreenSide yra tas aukso viduriukas kuris daugeliui tinka , žinoma nepavyko įgyvendinti pilnai įdėjos su launcheriu , tačiau kiek žinau niekas rankų nenuleis ir bandys toliau užtikrinti visiems mums malonų ir patogų žaidima.

Redaguota , nario Matthew_Bennett
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 118 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...