Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

GreenSide.lt | Išbandyk kitokią SA-MP žaidimo patirtį


Aivaras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 118 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mano manymu šis projektas yra išskirtinis. Aš neesu žaidęs jame, bet esu matęs video youtubėje ar kur, kaip šiame serveryje lošia čiuvakas ir iš karto per vieną tą video susidariau labai gerą įspūdį apie šį serverį, nes kaip ir minėjau - jis originalus!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kiek žinau priemėt CoDemo, tai dėl to nustebau, kad gana ilgai nepasirodo tas update :) o šiaip, žinoma pritariu tau. Atostogų visada reikia.

CoDemo Pats buvo išvažiavęs savaitei atostogauti , tad negalėjo nieko padaryti , o jums nemanau , kad reikėtų sukti galva dėl atnaujinimų jų tikrai bus ir niekas serverio tikrai nepamirš , tiesiog galite prisijungti ir mėgautis žaidimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Serveris puikus tai puikus, bet administracija tai nah... Visu pradžiai pražaidės normaliai ir nusipirkes administratoriu buvau laimingas bet kaip pradėjau vakarais tikrinti ar žaidėjai nechatiną ir stebėjes pagalbininką parašes kaip sėkasi ir t.t isai man atsakė banu. Ban anketos nebuvo o savininkai išviso nereguoją į tai. Peršasi vieną išvada kad tai yra toks serveris kaip LMG.LT nereklama kur Kiešą net negalėdavo prižiurėti serverio administratoriu. Ir sukūręs serverį isai galvoją sedėti ir nieko nedaryti kad plauktu šaibos jam į kišene. Nuomonė apie šio serverio administraciją bloga... Serverio modifikacijos geros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serveris puikus tai puikus, bet administracija tai nah... Visu pradžiai pražaidės normaliai ir nusipirkes administratoriu buvau laimingas bet kaip pradėjau vakarais tikrinti ar žaidėjai nechatiną ir stebėjes pagalbininką parašes kaip sėkasi ir t.t isai man atsakė banu. Ban anketos nebuvo o savininkai išviso nereguoją į tai. Peršasi vieną išvada kad tai yra toks serveris kaip LMG.LT nereklama kur Kiešą net negalėdavo prižiurėti serverio administratoriu. Ir sukūręs serverį isai galvoją sedėti ir nieko nedaryti kad plauktu šaibos jam į kišene. Nuomonė apie šio serverio administraciją bloga... Serverio modifikacijos geros.

Nebuvo BAN anketos, reiškiasi galėjai pildyti UNBAN anketą, ir būtum buvęs atblokuotas, o administratorius ar pagalbininkas būtu buvęs nubaustas. O kaip mes turime reaguoti? Laukti kol kas nors užblokuos kažką, ir laukti patiems jo anketos? Jeigu žmogus nepildė atsiblokavimo anketos, reiškiasi su juo pačiu kažkas ne taip ir buvo. Visuose serveriuose kur galima nusipirkti administratoriaus statusą tai gali pasitaikyti (taip pat ten kur ir negalima nusipirkti), ir nuo tokių dalykų neapsisaugosi, bet pačių nukentėjusiųjų pagalba tokius žmones galima apmažinti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebuvo BAN anketos, reiškiasi galėjai pildyti UNBAN anketą, ir būtum buvęs atblokuotas, o administratorius ar pagalbininkas būtu buvęs nubaustas. O kaip mes turime reaguoti? Laukti kol kas nors užblokuos kažką, ir laukti patiems jo anketos? Jeigu žmogus nepildė atsiblokavimo anketos, reiškiasi su juo pačiu kažkas ne taip ir buvo. Visuose serveriuose kur galima nusipirkti administratoriaus statusą tai gali pasitaikyti (taip pat ten kur ir negalima nusipirkti), ir nuo tokių dalykų neapsisaugosi, bet pačių nukentėjusiųjų pagalba tokius žmones galima apmažinti :)

Tėvui buvo parašytą apie šį įvykį. Unban anketą buvo užpildytą pats Bumeris ją atmėte :) Ir dar vienas Tėvas yra uždraudės kauliuko metimą iš didesniu sumu nei 25'000 pats atsisėdės mėto kauliuką su visais žaidėjais iš didesniu nei 25'000 paaiškink man tai

http://greenside.lt/index.php?/topic/31072-unban-tgreen/#entry185468

Nereklama

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 118 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...