Nattive

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  63
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  13 +Pervesti

Reputacijos taškai

48 Bus matyti ko vertas

2 sekėjų

Apie Nattive

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Steam ID
  Garantinis

Paskutiniai lankytojai

910 profilio peržiūros
 1. Sveiki, nusprendžiau suteikti pagalbos naujokams pawno scriptinime. Galiu pamokinti, praplėsti žinias į tam tikrus SA:MP scripto dalykus. Padėsiu tik tiems žmonėms, kurie motyviuoti mokytis ir jau moka scripto pagrindus. Jei jų nemokat – yra pilna pamokų tiek šiame forume tiek youtubėje, kurių pats nemokinsiu. Pats užsiimu SA:MP serverius scriptinimu apie 5 metus. Turėjau sukūręs keletą projektų iš kurių vienas dabar tebėra aktyvus – samp.top-drifters.lt. Mano pagalba Jums nieko nekainuos, bet padėsiu tik kai turėsiu laisvo laiko. Kodėl tai darau? Nes man įdomu padėti pradinukams scripteriams plėsti jų žinias. Jeigu domina mano pasiūlymas – parašykit į pm savo discrodą. Pasikviesiu kai galėsiu.
 2. Nattive

  Ar verta upgradinti?

  Aš tai sakyčiau čia jau viską reikia keist, nes čia seniena, net speccy nerodo konkrečios informacijos.
 3. Nattive

  SA:MP Error 28

  Sveikas, matau vienur naudoji prie VehicleInfo playerid, o kitur ne if (vehicleInfo[playerid][useAttach]) // čia naudoji { DestroyDynamicObject(vehicleInfo[attachObject]); // čia jau nėra [playerid] } vehicleInfo[attachObject] = CreateDynamicObject(19419, 10.0, 10.0, 10.0, 0, 0, 0); // čia irgi kaip matau nėra Scriptingai, man atrodo jis saugo į kitamajį ne mašinos id, o player id vehicleInfo[id][attachObject] = CreateDynamicObject(19419, 10.0, 10.0, 10.0, 0, 0, 0); // čia vietoj id reikia playerid vehicleInfo[id][useAttach] = true;// kaip ir čia // nu ir visur kitur kur VehicleInfo reikia rašyt VehicleInfo[playerid][...] Aišku, jeigu neveiks kaip aš pasakiau, tai vadovaukis scriptingu.
 4. Jau dėl šito nežinau. Jeigu duotai discordą arba skype į pm, tai galėčiau daugiau padėt, nes dabar tai nenoriu daug komentaruose klausinėt
 5. Įsimeti šitą kažkur kodo viršuj prie kitų globalių kintamųjų: new AnimLibraies[129][14] = { "AIRPORT","Attractors","BAR","BASEBALL","BD_FIRE","BEACH","benchpress","BF_injection","BIKED","BIKEH", "BIKELEAP","BIKES","BIKEV","BIKE_DBZ","BLOWJOBZ","BMX","BOMBER","BOX","BSKTBALL","BUDDY","BUS","CAMERA", "CAR","CARRY","CAR_CHAT","CASINO","CHAINSAW","CHOPPA","CLOTHES","COACH","COLT45","COP_AMBIENT","COP_DVBYZ", "CRACK","CRIB","DAM_JUMP","DANCING","DEALER","DILDO","DODGE","DOZER","DRIVEBYS","FAT","FIGHT_B","FIGHT_C", "FIGHT_D","FIGHT_E","FINALE","FINALE2","FLAME","Flowers","FOOD","Freeweights","GANGS","GHANDS","GHETTO_DB", "goggles","GRAFFITI","GRAVEYARD","GRENADE","GYMNASIUM","HAIRCUTS","HEIST9","INT_HOUSE","INT_OFFICE", "INT_SHOP","JST_BUISNESS","KART","KISSING","KNIFE","LAPDAN1","LAPDAN2","LAPDAN3","LOWRIDER","MD_CHASE", "MD_END","MEDIC","MISC","MTB","MUSCULAR","NEVADA","ON_LOOKERS","OTB","PARACHUTE","PARK","PAULNMAC","ped", "PLAYER_DVBYS","PLAYIDLES","POLICE","POOL","POOR","PYTHON","QUAD","QUAD_DBZ","RAPPING","RIFLE","RIOT", "ROB_BANK","ROCKET","RUSTLER","RYDER","SCRATCHING","SHAMAL","SHOP","SHOTGUN","SILENCED","SKATE","SMOKING", "SNIPER","SPRAYCAN","STRIP","SUNBATHE","SWAT","SWEET","SWIM","SWORD","TANK","TATTOOS","TEC","TRAIN","TRUCK", "UZI","VAN","VENDING","VORTEX","WAYFARER","WEAPONS","WUZI" }; Po to OnPlayerSpawn callbacke: public OnPlayerSpawn(playerid) { for(new a=0; a < 129; a++) ApplyAnimation(playerid,AnimLibraies[a],"null",0.0,0,0,0,0,0); return 1; } Šitas turėtų veikt pagal viską.
 6. Nattive

  PARDUODU samp pagrindinio puslapio dizainas

  Patikimas. Ne kartą ir ne du padėjo su dizainais, patarė kaip ką daryt išmano darbą ir dar nė karto nepavedė. Rekomendacija.
 7. Sveiki, Ieškau žmogaus, kuris turi patirties ir gali sukoduoti IPB dizainą, .PSD turiu. Už darbą galiu sumokėti iki 15€. Susisiekit į AŽ.
 8. Nattive

  Pasiūlykit VPS Hostingą.

  Serveroffer neimk, patikėk, kiek jis lūžinėja, aišku įsijungia per 10 minučių atgal, bet vistiek... Kartais būna kad ir pusę dienos išsijungęs laikosi ir tu nieko nepakeisi, net pats tinklapis jų pakibęs būna, belieka tik laukt. O šiaip siūlyčiau contabo.com arba ovh.lt (ovh didesnis ping nei contabo).
 9. Parduodu MineHost.Lt Eurus. Sąskaitoje yra virš 15€. Kaina už MineHost 1 eurą, apie 50 centų ( galima derėtis ). Jei norite, galit pirkti visus iškart, jei norit galit nevisus. Pardavimai prasideda nuo 2 MineHost eurų. Dėl atsiskaitymo susitarsim Skype. Jei sudominau: Skype: donatasmeskenas1 Jei kilo klausimų galit rašyt apačioje. (Temą ne mano, ją kūriau dėl kito žmogaus prašymo, kadangi jis neturi supergames acc)
 10. Nattive

  Top Drifters | Tikrasis drift pasaulis! [Atnaujinta 2017.07.01]

  Visi skirtingai supranta. Pavyzdžiui, jei vieniem nepatinka driftint, tai jie gali užsiimti kitokia veikla. Mano manymu tai gerai, nes visi turi didesnę pasirinkimo laisvę nei tik driftint. Aišku, dabar sakysi "Gi čia drifto servas" blabla. Nu, tai kas. SARG'e yra dm zona, tai ką dabar, ten žiauru kad į real life dm įkelta? Kažkaip no one cares about it. Žinoma, su tavim daugiau nesiginčinsiu, nes kiekvienas turi skirtingą nuomonę.
 11. Nattive

  Top Drifters | Tikrasis drift pasaulis! [Atnaujinta 2017.07.01]

  Sveikas, gali gyventi toliau "drift controllers" laikais. Jei ką, tai SA:MP galimybės plečiasi. Jeigu žaidėjams 2012 metais užteko paprasto drift serverio, tai dabar reikia kažko daugiau. Kas ir būtų jeigu visi serveriai būtų vienodi? Tos pačios drift trasos ir t.t. Reikia mėginti sukurti kažką daugiau, nei vis gaminti tą patį per tą patį. Bet čia aišku gi - haters gonna hate.