Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Watch Dogs


DedeKobra

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nebijok, aš pats žinau kas yra early kopija, bet man įdomu kas tu per vienas, kad ją gavai. O temos aš visiškai nekeitinėju, nes piratuotos versijos nežinosi kokio senumo build'o yra atkastos. Senas buildas - silpnesnė optimizacija.

 O juolab, kas jiems neleidžia piratuotų filmuoti?

Dėl seno "build" geras pasakymas. Nebandžiau piratinės versijos ir mes nežinom ar jis outdated ar ne. 

Niekas jiems nedraudžia jų filmuoti, būtent, tačiau tu tikrai manai jog tie visi kanalai piratines kopijas naudoja? Bei didžiuma tų klipų yra Xbox One ir PS4 - kuriuose piratinių versijų nėra. 

 

 

*Kas aš per vienas?  - Paprastas žmogus, nereikia užimti aukštų pareigų kažkur, kad galėtum gauti kažką anksti.

 

 

*Dėl to ištrynimo klipų ir kas toleruoja daugiau(Rockstar ar Ubisoft) Tai abidvi kompanijos pasisako prieš tokius dalykus. Skirtumas toks jog Rockstar'ui nereikia "early reviews" vien dėl to jog žaidimas pats save reklamavo, o Ubisoft investavęs daug į naują IP - tikrai to nori, leisti žmonėms pamatysi žaidimą ir jog jį May 27 pirktų. Jeigu W_D pasiseks ir išleis 2 dalį - bus toks pats embargo kaip Grand Theft Auto.

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl seno "build" geras pasakymas. Nebandžiau piratinės versijos ir mes nežinom ar jis outdated ar ne. 

Niekas jiems nedraudžia jų filmuoti, būtent, tačiau tu tikrai manai jog tie visi kanalai piratines kopijas naudoja? Bei didžiuma tų klipų yra Xbox One ir PS4 - kuriuose piratinių versijų nėra. 

 

 

*Kas aš per vienas?  - Paprastas žmogus, nereikia užimti aukštų pareigų kažkur, kad galėtum gauti kažką anksti.

 

 

*Dėl to ištrynimo klipų ir kas toleruoja daugiau(Rockstar ar Ubisoft) Tai abidvi kompanijos pasisako prieš tokius dalykus. Skirtumas toks jog Rockstar'ui nereikia "early reviews" vien dėl to jog žaidimas pats save reklamavo, o Ubisoft investavęs daug į naują IP - tikrai to nori, leisti žmonėms pamatysi žaidimą ir jog jį May 27 pirktų. Jeigu W_D pasiseks ir išleis 2 dalį - bus toks pats embargo kaip Grand Theft Auto.

 

Protingi žodžiai į durnas galvas(ne apie visus aš čia)

Redaguota , nario .Ignas
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl seno "build" geras pasakymas. Nebandžiau piratinės versijos ir mes nežinom ar jis outdated ar ne. 

Niekas jiems nedraudžia jų filmuoti, būtent, tačiau tu tikrai manai jog tie visi kanalai piratines kopijas naudoja? Bei didžiuma tų klipų yra Xbox One ir PS4 - kuriuose piratinių versijų nėra. 

 

 

*Kas aš per vienas?  - Paprastas žmogus, nereikia užimti aukštų pareigų kažkur, kad galėtum gauti kažką anksti.

 

 

*Dėl to ištrynimo klipų ir kas toleruoja daugiau(Rockstar ar Ubisoft) Tai abidvi kompanijos pasisako prieš tokius dalykus. Skirtumas toks jog Rockstar'ui nereikia "early reviews" vien dėl to jog žaidimas pats save reklamavo, o Ubisoft investavęs daug į naują IP - tikrai to nori, leisti žmonėms pamatysi žaidimą ir jog jį May 27 pirktų. Jeigu W_D pasiseks ir išleis 2 dalį - bus toks pats embargo kaip Grand Theft Auto.

Šiaip reikia aukštesnių pareigu norint gauti ankščiau, nes tada datos išleidimas būtų bereikšmis dalykas. :D Iš kokio Gamestop, bestbuy pirkais? Nes girdėjau ten jau pardavinėja, bet jau daug žmonių dėl šito bairio ir be darbo liko. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip reikia aukštesnių pareigu norint gauti ankščiau, nes tada datos išleidimas būtų bereikšmis dalykas. :D Iš kokio Gamestop, bestbuy pirkais? Nes girdėjau ten jau pardavinėja, bet jau daug žmonių dėl šito bairio ir be darbo liko. 

Aukštesnių reiktų tada jeigu nori gauti nemokamai. Dalykas toks jog ten tas kopijas iš tų sandėlių vogia tie patys darbuotojai, bent jau taip darydavo anksčiau.

 

Aš pats gaunu iš rankų į rankas, iš kur gauna tiksliai žmogus tai nežinau, vienintelis minusas jog primokėt reikia truputį daugiau. Dar būna kad kartais gauni tiesiog diską(-us), be dėžutės, buvo man taip su COD: Ghosts ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aukštesnių reiktų tada jeigu nori gauti nemokamai. Dalykas toks jog ten tas kopijas iš tų sandėlių vogia tie patys darbuotojai, bent jau taip darydavo anksčiau.

 

Aš pats gaunu iš rankų į rankas, iš kur gauna tiksliai žmogus tai nežinau, vienintelis minusas jog primokėt reikia truputį daugiau. Dar būna kad kartais gauni tiesiog diską(-us), be dėžutės, buvo man taip su COD: Ghosts ;D

Meh, atrodo žaidimų studijos atlieka tikrai protingus sprendimus, bet ties šituo atvėju vis dar pralaimi. Aš savo senąją GPU taip gavau (GT630) tada ji dar tik sandeliuose sedėjo, o aš jau ją pasijungęs buvau. Tik su driveriais bėdų buvo. :D

Redaguota , nario Spookas
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su mažiau ramu irgi veikia, tad galit pamėginti. Dėl grafikos tai ji tikrai labai panaši į tą kurią buvote kažkuris patalpinęs iš nVidia įrašo, pats išbandžiau visus nustatymus max sukėlęs, žinoma FPS nukrito iki 20, bet grafika buvo nereali ir jeigu jūs žaidžiate and medium ir norite tokios grafikos, tai gal daugiau nebežiūrėkit tokių vaizdo įrašų iš žaidimų studijų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žaidžiau,apie grafiką nieko nesakysiu,nes maximalios neišbandžiau.Bet likau šiek tiek nusivylęs tikėjausi daugiau... Mašinos valdymas bei šaudymas yra ko gero vienintelei žaidimo minusai (pažaidus ilgiau įpranti). Tik įsijungęs žaidimą pabandžiau važiuot su mašina valdymas buvo tiesiog tragiškas (bet reikėjo tik daugiau pavažinėt ir jis tapo puikus),bet su šaudymu vis dar sunku :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pats šiandien kaimynui įdėjau GTX 780 TI, ir ant bairio įsijungėm Watch_Dogs, viskas veikė puikiai ir sklandžiai ant aukščiausių nustatymų. Na o vairavimas primena Driver žaidimus. :)

Fucking Mistika čia, vieniems sukasi gerai, kitiems ne. 

 

 

*Atsimenat kas nors 2012 metų E3 kai pirmą kartą parodė Watch_Dogs? Kokia grafika nesveika buvo? Dabar ji sumažinta gal per pusę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...