Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Watch Dogs


DedeKobra

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Progreen,Jeigu būtų darė taip,kad galėtum įeiti kur nori žaidimas užimtu minimum 50-60GB,o ir reikalavimai stipriai skirtus. Šiuo metu yra ir taip daug kas su silpnesniais kompais,bet jie dar gali pažaisti... O jeigu padarytu su interjerais taip,daugumai šis žaidimas taptų tik svajone. Dėl valdymo,nėra jis toks ir baisus. Dėl NPC pilnai su tavim sutinku,pamenu kai bėgau nuo policijos ir nuhackinau šviesoforą įvyko avarija,ir mentai sustojo,nebandė prasibraut,kaip per GTA būna,arba dar kai bėgi jeigu jiems neišeina įsukti į tapačią gatvę jie apvažiuoja kitom gatvėm ir toliau gaudo.

 

Nepasileidžia ant xp86 :(

XP 86? :D Beto ant XP šis žaidimas neveikė ir neveiks,pasiskaityk ko jam reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Progreen,Jeigu būtų darė taip,kad galėtum įeiti kur nori žaidimas užimtu minimum 50-60GB,o ir reikalavimai stipriai skirtus. Šiuo metu yra ir taip daug kas su silpnesniais kompais,bet jie dar gali pažaisti... O jeigu padarytu su interjerais taip,daugumai šis žaidimas taptų tik svajone. Dėl valdymo,nėra jis toks ir baisus. Dėl NPC pilnai su tavim sutinku,pamenu kai bėgau nuo policijos ir nuhackinau šviesoforą įvyko avarija,ir mentai sustojo,nebandė prasibraut,kaip per GTA būna,arba dar kai bėgi jeigu jiems neišeina įsukti į tapačią gatvę jie apvažiuoja kitom gatvėm ir toliau gaudo.

 

XP 86? :D Beto ant XP šis žaidimas neveikė ir neveiks,pasiskaityk ko jam reikia.

Klaidą padarė rašydamas.. x86 turėjo galvoje. Neapsimesk durnu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man labai patiko serialas "Person of Interest", žiūrejau visas serijas.

Šį žaidimą turiu ant Steam Pagrindiniame savo Steam Acc, pražaidžiau pusė nakties, ką galiu pasakyti, 9/10, geriau už gta iv 100%, ir tikrai aš jį žaisiu dar ilgai.

GTA V taip pogi turiu, bet šis žaidimas, man asmeniškai yra įdomesnis. Esu fanas serialo, ir žaidimu nenusivyliau tikrai. Manau šiam žaidimui bus passkirta labai daug h iš mano pusės :D

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pražaidžiau apie 11 h šį žaidimą, 3 kartus išsijungęs buvo, du kartus pastrigo, bet geresnio žaidimo nesu žaidęs. Nesigailiu kad pirkau ant Steam. Tiem kam jis nepatinka, pirma pažaiskit, o ne remkites komentarais. Ir Steam versija nuo Crackin'to skiriasi kaip CS: GO Non nuo Steam- žaidimas tas pats, tik nera drop ir Competitive,.pass ir t.t.

Esu žaidęs tik Trackmania tiek ilgai be mažai pertraukų, per 1.5 dienos 11h in game :D

Kalbant apie kainas, patariu pirkti uz rublius ~ 60 lt ir isikelti iš crackinto angliskus failus, nes zaidimas bus rusu k. Manau uz 60 tikrai apsimoka išbandyti šį gėrį, nes lt parduotuvese jo kainos yra kosmines :D

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ką. Laikas taip po gi pasireikšti apie šį žaidimą. Žaidimas tiesiog afigenas. Pats tas story line yra gan įdomus ir labai įtraukiantis. Tas mašinų vairavimas kaip visi skundžiasi tai asmeniškai man iš pradžių irgi labai nepatiko bet po kelių dienų kai prasižaidžiau tai ne toks jis jau ir blogas. Bet aišku galėtų būt geresnis,bet koks yra toks yra. Pats šį žaidimą žaidžiu ant Medium ir visai nesiskundžiu. Krč,žaidimas užkabliavo smarkiai. 

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš irgi pakomentuosiu šį žaidimą.

Grafika ant aukščiausių nustatymų yra visai nebloga, bet man kai lagina tai žaidžiau su mažesne.

Istorija iš pradžių labai įdomi ir įtraukianti, bet kai prasidėjo įsilaušk į vieną ctos vėliau į kitą ir taip kas antra misija tai atsibodo, tas pats per tapatį. Gerai ,kad yra kitų misijų, bet jos irgi tas pats per tapatį, tai paskutinį kartą pokerį pažaidžiau ir viskas. Žaidimo įdėja tikrai gera, bet neužpildyta iki galo kas yra nelabai gerai.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na ka, vakar perejau pagrindine istorija, galiu sakyt kad labai idomi storyline, zaidimas vertas demesio, ziuriu daugiausiai cia visi heitina kurie iki siol esa su hitlerio laiku kompais ir zyzia kad nepaveza, pastebejau kad zaidimas turi labai dideli render distance, tai yra kad galite matyti didele dali miesto esant labai toli, todel tai daug suryja vram, ir vram yra pagrindinis bottleneckas, tie kas turi daug vram tures daugiau fps - simple. Asmeniskai, su gtx 650 1gb gaunu 50-60fps and low nustatymu and 1600x900 rezoliucijos, man tai buvo pakankamai kad pazaisti ir pasimegauti siuo zaidimu.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas verkiat dėl grafikos, tai E3 2012 demo prezentacijoj jinai buvo geresnė todėl, kad dar nebuvo 100% žinoma, kokios specifikacijos bus PS4 ir xbox one. Tuo pačiu, Ubisoftas dar ir ant PS3 ir xbox 360 norėjo išleist žaidimą, tai patys galit daryt išvadas, kodėl grafika neatitiko senojo gameplay :)PINIGAI. Ubisoftas norėjo tik kuo daugiau kopijų prastumt, o kadangi tokie grabai kaip PS3 ir xboxas neišneštų next-gen grafikos, tai teko downgradint. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas verkiat dėl grafikos, tai E3 2012 demo prezentacijoj jinai buvo geresnė todėl, kad dar nebuvo 100% žinoma, kokios specifikacijos bus PS4 ir xbox one. Tuo pačiu, Ubisoftas dar ir ant PS3 ir xbox 360 norėjo išleist žaidimą, tai patys galit daryt išvadas, kodėl grafika neatitiko senojo gameplay :)PINIGAI. Ubisoftas norėjo tik kuo daugiau kopijų prastumt, o kadangi tokie grabai kaip PS3 ir xboxas neišneštų next-gen grafikos, tai teko downgradint. 

 

Čia ir nusišnekėjai... Kiekvienai platformai yra pateikiama vis kitokia žaidimo versija, tad jei xbox 360 turi prastos grafikos produktą, tai kitos platformos turi tą patį produktą su daug geresne grafika, kaip būtent ir yra... Ir vis gi, jei jau tai buvo daroma resursų taupymo sumetimais, tai kam tada po galais yra skirta grafikos nustatymų skiltis žaidime? Galėjo gi pilnai išleisti ir būtent tokį produktą, koks buvo pavaizduotas 2012 E3, tiesiog jį galėtų žaisti tik tie, kurie turi itin galingus PC, o visi kiti, galėtų mėgautis tokia grafika, kokia yra dabar, bet dėl kažkokių priežasčių to buvo atsisakyta... Įdomu ar aplamai šio žaidimo grafika buvo išvystyta iki tokio aukšto lygio, gal tai tiesiog video montažas, kurio kokybės Ubisoft žaidime pateikti taip ir nesugebėjo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ir nusišnekėjai... Kiekvienai platformai yra pateikiama vis kitokia žaidimo versija, tad jei xbox 360 turi prastos grafikos produktą, tai kitos platformos turi tą patį produktą su daug geresne grafika, kaip būtent ir yra... Ir vis gi, jei jau tai buvo daroma resursų taupymo sumetimais, tai kam tada po galais yra skirta grafikos nustatymų skiltis žaidime? Galėjo gi pilnai išleisti ir būtent tokį produktą, koks buvo pavaizduotas 2012 E3, tiesiog jį galėtų žaisti tik tie, kurie turi itin galingus PC, o visi kiti, galėtų mėgautis tokia grafika, kokia yra dabar, bet dėl kažkokių priežasčių to buvo atsisakyta... Įdomu ar aplamai šio žaidimo grafika buvo išvystyta iki tokio aukšto lygio, gal tai tiesiog video montažas, kurio kokybės Ubisoft žaidime pateikti taip ir nesugebėjo...

Palygink 2012 gameplay ir 2014, akivaizdžiai downgreidinta grafika. Jiem nereikia, kad žaidimą galėtų pažaist žmonės tik su itin galingais PC, jiem reikia, kad visi jį pirktų. Ir tu kalbi apie žaidimo grafiką taip, lyg ją gali numažint nuo Crysis 3 lygio grafikos iki CS 1.5 betkada panorėjus... Viskas nėra taip paprasta, kaip atrodo. BF3 ant low nustatymų vos ne taip pat atrodo, kaip ant Ultra.. Skirtumas aišku yra kas liečia lightningą ir šešėlius, bet pats žaidimas atrodo beveik toks pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ir nusišnekėjai... Kiekvienai platformai yra pateikiama vis kitokia žaidimo versija, tad jei xbox 360 turi prastos grafikos produktą, tai kitos platformos turi tą patį produktą su daug geresne grafika, kaip būtent ir yra... Ir vis gi, jei jau tai buvo daroma resursų taupymo sumetimais, tai kam tada po galais yra skirta grafikos nustatymų skiltis žaidime? Galėjo gi pilnai išleisti ir būtent tokį produktą, koks buvo pavaizduotas 2012 E3, tiesiog jį galėtų žaisti tik tie, kurie turi itin galingus PC, o visi kiti, galėtų mėgautis tokia grafika, kokia yra dabar, bet dėl kažkokių priežasčių to buvo atsisakyta... Įdomu ar aplamai šio žaidimo grafika buvo išvystyta iki tokio aukšto lygio, gal tai tiesiog video montažas, kurio kokybės Ubisoft žaidime pateikti taip ir nesugebėjo...

Ubisoft turi durną madą pristatyti žaidimus per anksti. Patys dev's sakė jog Watch_Dogs turėjo būti pristatytas per 2013 E3, ne 2012. Su The Division dabar tas pats. 2013 pristatymas, o patys dev's pasakė jog paruoštas tik variklis, o pati žaidimo mechanika tik ant popierių išdėstyta.

*Bet Ubisoft surizikavo ir išleist Division ant "current-gen" konsolių ir PC. Vadinasi jų nebestabdys Xbox 360 ir PS3.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl min. reikalavimų tai biški jie durni kad rašo 8GB netiesa. Aš su 4GB ant medium - high lošių no LAG FPS 50-60. Žaidimas patiko visiems siūlau pažaistį šita žaidimuką :)

Tas pats čia, kai buvau tikrines veikia ir ant 2gb ram, bet ant 4gb prisideda ten tie keli fps. Žinoma visi neišbandys žaidimo nes lagins daugeliui kaip man, deje tik 24fps važiuojant mašina, time to go to gpu shop!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...