Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Watch Dogs


DedeKobra

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, mieli ir nelabai! Taigi kaip žinome antradienį pasirodys žaidimas - Watch Dogs. Vieniems jis patinka, kitiems kelia antipatija , tačiau mano nuomonė, tai turėtu būti puikus žaidimukas!!! Štai video medžiaga, kurioje kalbama apie žaidimą ( tiems kurie nematė ) linkas  ( paspauskite ant žodžio " linkas ", tai nėra reklaminis užsklandas )

 

Tačiau kaip žinia, šis žaidimas reikalauja išties didelių išteklių, tad kyla klausimas - Ar man verta pirkti šį žaidimą, jeigu mano dėžė yra jau pastovėjusi . Manau puikus būdas parsisiūsti piratine versija, kuri dabar yra sutinkama. Aš jokiais būdais, nebandau skatinti piratavimo, tačiau kaip mes kitaip sužinosim apie žaidimą , jeigu ne tokiu būdu ? Taigi tie, kurie nemėgsta piratavimo nepykit ant manęs, nes aš stengiuosi padaryti gera! Štai linkas  ( paspauskite ant žodžio " linkas ", tai nėra reklaminis užsklandas ) Ir turiu Jus perspėti, piratinės versijos minusas tas, kad labai ilgai siunčia, pas manęs yra gan greitas internetas, tačiau net jis nepadėda man greičiau atsisiūsti žaidimo.

 

 

O jeigu susidomėjote legale versija, aš Jum siūlau tikrai patikima,nebrangia, bei visiems gerai žinoma www.buypcgame.eu ( nuoroda Jumis nukreips į watch dogs žaidimų kolekcija, iš kurios galėsite pirkti žaidimą ) internetine žaidimų parduotuvę. Gal dėdės ir užimtos, tačiau visada, mielu noru atsako į jiems pateiktus klausimus tiek skype, tiek el. paštu! 

 

 

Ačiū už dėmesį, bei gero piratinio žaidimo ! :)

 

P.S. Jeigu matote kokių klaidų praneškit, nes tikrai akys labai pavargusios, protas atsipalaidavęs, tad rankos rašo ką tik nori :)

Redaguota , nario DedeKobra
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Virusuotas tas watch dogs čj..Arba koks bugintas. O taip tai man pasvajot apie ji galima tik..Nes jeigu GTA IV su lag'ais veikia ant pc ir tai su xp windows'ais (aišku žaist buvo imanoma) tai apie watch dogs išviso pasvajot galima.

Na dėl virusuoto arba buginto tikrai negaliu nieko pasakyti, pats dabar siunčiuosi, tai pažiūrėsiu ir iškarto pranešiu. O dėl lago tai suprantama, man ir žaidžiant BF4 yra nesvetimas mini lagas :D

Redaguota , nario DedeKobra
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

koks tolkas kad piratinė ? pagaus ir pyzdą arba vpš ištrins geriau orginalų žaist negu piratinta + jam daug reike gb visko krc kad pavestu

Na pirma - nemanau, kad derėtu keiktis, antra nei kažkas atsitiks, nei ką, o trečia nesuprantu, kam reikia freepostus daryti ? Jeigu esu nurodęs, dėl kokių priežaščių aš įkėliau šią nuorodą.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau žaidžiau piratine versija. Gerai žinokit, kad nepirkau iš anksto, nes pasirodo jis nėra toks geras kaip išreklamavo (galima taip pasakyti). Grafika paprasta (turejo buti tokia https://www.youtube.com/watch?v=s46_MWDUEnY) galit nusivilt tokios nebus. Praso sis zaidimos kosminiu reikalavimu, nu nzn ištikro nusivyliau. BET ŽAISTI GALIMA! :)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau žaidžiau piratine versija. Gerai žinokit, kad nepirkau iš anksto, nes pasirodo jis nėra toks geras kaip išreklamavo (galima taip pasakyti). Grafika paprasta (turejo buti tokia https://www.youtube.com/watch?v=s46_MWDUEnY) galit nusivilt tokios nebus. Praso sis zaidimos kosminiu reikalavimu, nu nzn ištikro nusivyliau. BET ŽAISTI GALIMA! :)

Vat tuo aš ir siekiu ! Dažnai mes, žmonės išgirdę, kad draugas turi piratini žaidimą galvojeme - ot bomželis, neturi pinigų ir t.t., tačiau tik retas susimasto, kad tai puikus būdas išleisti 0 lt ir sužinoti ar šį žaidimą verta turėti savo rinkinyje ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ir kaip ? Nėra jokių bugų ar kažkas pan. ?

Na bugu neradau ir kažko taip misijos labai sunkios negaliu.. Įdomiausias dalykas iš kitų žmonių vogti banko sąskaitas ir pasiimti iš bankomatu jų pinigas lengva užsidirbti dar pasikeičiau drabužiu, ir jų prisipirkau, ginkliniai nebuvau, bet ten daug bus šautuvu kaip žėjau, dar yra kai pakili lygi gauni skillus gali dėtis ir su jais gali daugiau ką nuveikti arba kad viskas lėčiau vygtu kad greitai visus išaudytum arba taip kad tave taip lengvai nepagautu, dar su tom išokusiom tvorom kur viduty kelio išogsta geras dalykas vervažiuoji sustoja pasuapdi Q mentai išsibarsto gražu žiūrėti į tokius vaizdus! :) na kaip justas sakė tikrai ne tokia grafika kokia ten reklamavo, kad jau fsio tokia gerva grafika ir t.t. tikrai ne.. Bet pagal mane už GTA V geresnė nors truputi grafika. Bet šiaip įdomus žaidimas gali save netyčia nusižudyti jeigu nežinosi kur kas ką daro, man taip būvo kartus :D žmones reikia atsargiai žudyti, o jeigu nužudai bėgti nes kviečia policija tada.. :D na sėkmės kas bandys ir žais linkiu tiktai didžiausios sėkmės visą žaidimą pereiti! aš megynsiu pereit vėliau reikės gal čiuošt miegoti šiandien dar daug žaidimų reikės pažaisti visgi 7dienis!

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na bugu neradau ir kažko taip misijos labai sunkios negaliu.. Įdomiausias dalykas iš kitų žmonių vogti banko sąskaitas ir pasiimti iš bankomatu jų pinigas lengva užsidirbti dar pasikeičiau drabužiu, ir jų prisipirkau, ginkliniai nebuvau, bet ten daug bus šautuvu kaip žėjau, dar yra kai pakili lygi gauni skillus gali dėtis ir su jais gali daugiau ką nuveikti arba kad viskas lėčiau vygtu kad greitai visus išaudytum arba taip kad tave taip lengvai nepagautu, dar su tom išokusiom tvorom kur viduty kelio išogsta geras dalykas vervažiuoji sustoja pasuapdi Q mentai išsibarsto gražu žiūrėti į tokius vaizdus! :) na kaip justas sakė tikrai ne tokia grafika kokia ten reklamavo, kad jau fsio tokia gerva grafika ir t.t. tikrai ne.. Bet pagal mane už GTA V geresnė nors truputi grafika. Bet šiaip įdomus žaidimas gali save netyčia nusižudyti jeigu nežinosi kur kas ką daro, man taip būvo kartus :D žmones reikia atsargiai žudyti, o jeigu nužudai bėgti nes kviečia policija tada.. :D na sėkmės kas bandys ir žais linkiu tiktai didžiausios sėkmės visą žaidimą pereiti! aš megynsiu pereit vėliau reikės gal čiuošt miegoti šiandien dar daug žaidimų reikės pažaisti visgi 7dienis!

O man patinka žaidimas, grafika padori, misijos nėra per sunkios. O spicelei padaryta kad žmonių nežudytum kadangi iškarto krenta reputacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man patinka žaidimas, grafika padori, misijos nėra per sunkios. O spicelei padaryta kad žmonių nežudytum kadangi iškarto krenta reputacija.

Jo dėl reputacijos tai teisingai, bet kai pasmane laggas yra tai supranti kaip drožiu per šaligatvi tai kaip kėglius nuvartau.. Tai nėra kur ir sprukt :D bet jeigu tyngi vigdyti misijas geriausia nuhakinti koki nors savininko tela ar kažką pan :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradėjau siųstis šį žaidimą. Gerai, kad yra Crack versijos kurias galima išbandyti, neperkant pačio žaidimo. Šis žaidimas yra tiek išreklamuotas, tiek iš "Cackintas", kad perkant jį žmonės tikisi įsigyti naujos kartos Ubisoft kompanijos leidinį, bet kaip ir visada viskas tebuvo tik iliuzija.Žinoma gaila, bet ką padarysi. Kaip bebūtų geriausias mano akimis išlieka Far Cry 3. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...