Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Watch Dogs


DedeKobra

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3638 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Grafika užneša į GTA 4. Man vienam?

 

Manyčiau jei žaistum ant maksimumo pamatytum ryškų skirtumą... Na, bet žaidimas tikrai nuviliantis, dabar įsirašinėju RELOADED versiją, gal bus padoresnė, o tai dabar - grafika niekuo neįspūdinga, o priešingai, kažkokia prastoka, tuštoka, nes išveža tik ant vidutiniškos grafikos be lagg'o man, suryja irgi be pagrindo daug...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ir aš išsakysiu nuomonę... Kaip vienam portale buvo pasakyta - žaidimas pusvalandžiui. Atsimenu kiek laukiau, kiek laukiau, dar pats ir nusipirkau jį, tikėdamasis rimto, gražaus žaidimo... Grafika niekuo nesiskiria nuo kitų žaidimų, vairavimas prilygsta mario kart'ui. Padėtį pagerina tik galimybės ir funkcionalumas, o visa kita atsiprašant šūdas. Žaidimo reklamai buvo tikrai gerai pasiruošta, bet lūkesčių nepatenkino. Ačiū dievui, kad bent storylane nėra nuobodokas. Iš mano pusės - 7

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su tomis piratinėmis verijomis prisižaidžiau, "bitconoriai" suvarė pc, dabar atsatinėjų iš transo būsenos, vos ne visos programos neveikia, blue screen metydavo, bet sutaisiau. Būkite atsargus :/  Gerai tas, kad turiu kelis pc...  Beto jei kas gali padėti, pm.

RELOADED versija yra jokiu bitcoinu mineriu nebera.

 

Beje motociklu vairavimas tai isvis tragiskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3638 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...