Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Watch Dogs


DedeKobra

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, mieli ir nelabai! Taigi kaip žinome antradienį pasirodys žaidimas - Watch Dogs. Vieniems jis patinka, kitiems kelia antipatija , tačiau mano nuomonė, tai turėtu būti puikus žaidimukas!!! Štai video medžiaga, kurioje kalbama apie žaidimą ( tiems kurie nematė ) linkas  ( paspauskite ant žodžio " linkas ", tai nėra reklaminis užsklandas )

 

Tačiau kaip žinia, šis žaidimas reikalauja išties didelių išteklių, tad kyla klausimas - Ar man verta pirkti šį žaidimą, jeigu mano dėžė yra jau pastovėjusi . Manau puikus būdas parsisiūsti piratine versija, kuri dabar yra sutinkama. Aš jokiais būdais, nebandau skatinti piratavimo, tačiau kaip mes kitaip sužinosim apie žaidimą , jeigu ne tokiu būdu ? Taigi tie, kurie nemėgsta piratavimo nepykit ant manęs, nes aš stengiuosi padaryti gera! Štai linkas  ( paspauskite ant žodžio " linkas ", tai nėra reklaminis užsklandas ) Ir turiu Jus perspėti, piratinės versijos minusas tas, kad labai ilgai siunčia, pas manęs yra gan greitas internetas, tačiau net jis nepadėda man greičiau atsisiūsti žaidimo.

 

 

O jeigu susidomėjote legale versija, aš Jum siūlau tikrai patikima,nebrangia, bei visiems gerai žinoma www.buypcgame.eu ( nuoroda Jumis nukreips į watch dogs žaidimų kolekcija, iš kurios galėsite pirkti žaidimą ) internetine žaidimų parduotuvę. Gal dėdes ir užimtos, tačiau visada, mielu noru atsako į jiems pateiktus klausimus tiek skype, tiek el. paštu! 

 

 

Ačiū už dėmesį, bei gero piratinio žaidimo ! :)

 

P.S. Jeigu matote kokių klaidų praneškit, nes tikrai akys labai pavargusios, protas atsipalaidavęs, tad rankos rašo ką tik nori :)

Gavau žaidimą prieš pora dienų. 1 kopiją ant Xbox One ir vieną ant PC ir turiu vieną milžinišką problemą.

Kalbėsiu tik apie PC:

Žaidimas turi apgailėtiną optimizaciją, GTX 780ti, 16GB RAM ir ant LOW stringa važinėjant mašina, krenta iki 5-2 FPS, daug kam ta pati problema, žaidimas tragiškai optimizuotas, beveik neįmanoma normaliai žaist didžiumai. Nebent turi išeit driveriai nauji nvidia, arba day one patch, kitaip žaidimas apgailėtinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gavau žaidimą prieš pora dienų. 1 kopiją ant Xbox One ir vieną ant PC ir turiu vieną milžinišką problemą.

Kalbėsiu tik apie PC:

Žaidimas turi apgailėtiną optimizaciją, GTX 780ti, 16GB RAM ir ant LOW stringa važinėjant mašina, krenta iki 5-2 FPS, daug kam ta pati problema, žaidimas tragiškai optimizuotas, beveik neįmanoma normaliai žaist didžiumai. Nebent turi išeit driveriai nauji nvidia, arba day one patch, kitaip žaidimas apgailėtinas.

27 diena isleis si zaidima, ir dar kalba apie optimizacijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gavau žaidimą prieš pora dienų. 1 kopiją ant Xbox One ir vieną ant PC ir turiu vieną milžinišką problemą.

Kalbėsiu tik apie PC:

Žaidimas turi apgailėtiną optimizaciją, GTX 780ti, 16GB RAM ir ant LOW stringa važinėjant mašina, krenta iki 5-2 FPS, daug kam ta pati problema, žaidimas tragiškai optimizuotas, beveik neįmanoma normaliai žaist didžiumai. Nebent turi išeit driveriai nauji nvidia, arba day one patch, kitaip žaidimas apgailėtinas.

Pas mane dar blogesnė GPU, (pc duomenys paraše) bet nestringa žaidimas, žaidžiu ant low su 1600x900 rezoliucija ir gaunu pastovius 60fps, negaunu jokiu lag spike ar panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 diena isleis si zaidima, ir dar kalba apie optimizacijas.

Tu supranti jog žaidimas yra baigtas? Jo jau nebekuria jau, tiesiog jau išsiuntė į parduotuves?  

 

dlc: kaip ir sakiau, šita problema yra ne visiems, ji apima tam tikrus GPU's. Turėčiau žaisti ant ULTRA, bet negaliu net ant low. Skaičiau jog su SLI išvis katestrofa.

 

Spook: aš bandžiau, vadinasi aš žinau. Jeigu nebandei tai ir patylėk.

 

Yra daug klipų apie tą lagginimą youtube, daug kalbų Ubisoft forume, reddite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas manes nors ir senuskas, nors ir BF4 ant low nesa, taciau si zaidima be lagu isnesa ant height grafiku

Mistika.

 

 

*Tiems kurie rašysis žaidimą turėdami 4GB RAM

 

@Rock_The_World6 4GB is lower then min specs. It might run if nothing else is running, but when it swap to your hard drive it will lag.

 

- Watch_Dogs Creative Director.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu supranti jog žaidimas yra baigtas? Jo jau nebekuria jau, tiesiog jau išsiuntė į parduotuves?  

 

dlc: kaip ir sakiau, šita problema yra ne visiems, ji apima tam tikrus GPU's. Turėčiau žaisti ant ULTRA, bet negaliu net ant low. Skaičiau jog su SLI išvis katestrofa.

 

Spook: aš bandžiau, vadinasi aš žinau. Jeigu nebandei tai ir patylėk.

 

Yra daug klipų apie tą lagginimą youtube, daug kalbų Ubisoft forume, reddite.

Visų pirmą tu man nebadęs akių paaiškink kaip tu žaidimo kopija gavai, jeigu žaidimas pats dar nėra išėjas? Ir tylėt netylėsiu, nes piratinę versiją bandęs.

 

 

O jeigu čia peiki piratinę versija, tai ir taip aišku, kad yra visokių nesąmonių.

Redaguota , nario Spookas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų pirmą tu man nebadęs akių paaiškink kaip tu žaidimo kopija gavai, jeigu žaidimas pats dar nėra išėjas? Ir tylėt netylėsiu, nes piratinę versiją bandęs.

Esi girdėjęs jog žmonės gali gauti early copies? Jeigu žaidimas neišėjęs - tai nereiškia jog žaidimo neįmanoma gauti. Duosiu example: nueik į Youtube ir įvesk "Watch_Dogs walkthrough part 1" ar ką nors panašiai. Rasi tūkstančius klipų. Kaip manai jie ir piratines versijas naudoja? Arba gal įvesk "Watch_Dogs Xbox One walkthrough part 1", Watch_Dogs PS4 walkthrough part 1" - kiek žinau piratinių versijų ten įsirašyti neįmanoma.  - "Stebūklas! Kaip jie žaidžia, tikriausia fake"

Kitą kartą pasidomėk apie early copies ir suprasi kaip lengva jas gauti...

Be to žmogau.... vistiek pagrindinis taškas yra apie žaidimo optimizaciją, o ne apie tai kas žaidžia ant legalios ir nelegalios versijos, nekeitinėk temos.

 

Jeigu tau nestringa, vadinasi tau pasisekė, bet yra daugybė žmonių su gerais kompiuteriais kuriems nepasisekė taip. Atsimink jog žaidimą PC platformai reikia pritaikyti daugybei GPU's, CPU's ir panašiai. 

Bei niekas tau akių nebado.

Redaguota , nario No Fear
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esi girdėjęs jog žmonės gali gauti early copies? Jeigu žaidimas neišėjęs - tai nereiškia jog žaidimo neįmanoma gauti. Duosiu example: nueik į Youtube ir įvesk "Watch_Dogs walkthrough part 1" ar ką nors panašiai. Rasi tūkstančius klipų. Kaip manai jie ir piratines versijas naudoja? Arba gal įvesk "Watch_Dogs Xbox One walkthrough part 1", Watch_Dogs PS4 walkthrough part 1" - kiek žinau piratinių versijų ten įsirašyti neįmanoma.  - "Stebūklas! Kaip jie žaidžia, tikriausia fake"

Kitą kartą pasidomėk apie early copies ir suprasi kaip lengva jas gauti...

Be to žmogau.... vistiek pagrindinis taškas yra apie žaidimo optimizaciją, o ne apie tai kas žaidžia ant legalios ir nelegalios versijos, nekeitinėk temos.

 

Jeigu tau nestringa, vadinasi tau pasisekė, bet yra daugybė žmonių su gerais kompiuteriais kuriems nepasisekė taip. Atsimink jog žaidimą PC platformai reikia pritaikyti daugybei GPU's, CPU's ir panašiai. 

Bei niekas tau akių nebado.

Nebijok, aš pats žinau kas yra early kopija, bet man įdomu kas tu per vienas, kad ją gavai. O temos aš visiškai nekeitinėju, nes piratuotos versijos nežinosi kokio senumo build'o yra atkastos. Senas buildas - silpnesnė optimizacija.

 O juolab, kas jiems neleidžia piratuotų filmuoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebijok, aš pats žinau kas yra early kopija, bet man įdomu kas tu per vienas, kad ją gavai. O temos aš visiškai nekeitinėju, nes piratuotos versijos nežinosi kokio senumo build'o yra atkastos. Senas buildas - silpnesnė optimizacija.

 O juolab, kas jiems neleidžia piratuotų filmuoti?

Kiek prisimenu tai kaip išėjo Gta V keliom dienom ankčiau tai tie kurie keldavo klipus tai youtube juos ištrindavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...