Šiaurinis Vėjas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  165
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

43 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie Šiaurinis Vėjas

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

492 profilio peržiūros
 1. Šiaurinis Vėjas

  Naujas projektas

  Factions/raid serveris yra ne unikalus. Atrodo turėtų būti aišku apie ką mano pranešimų serija, bet pasirodo turiu užbėgti už akių su papildomu žodeliu. O kad forced roleplay Minecrafte negalima padaryti, tai nusišnekėjai pats. Kaip jau sakiau, yra buvęs ne vienas serveris, padarytas tų pačių SAMP žaidėjų. Panašu jog mūsų žodžio unikalus supratimas kiek kitoks. Vis dėlto linkiu sėkmės jeigu kažką kursi, palaikau tavo norą sukurti kitokį serverį.
 2. Šiaurinis Vėjas

  Naujas projektas

  Taip, be pabaigos, bet tai jau nebūtų unikalu. Turbūt ne apie tą patį rp kalbėjom, nes turėjau omeny priverstinį roleplay su /me ir /do komandomis. O ką išmeta Google, matau dabar Tiesiog patikslink savo paiešką pridėjęs raides SAMP. Paskaityk ir LSRP rezultatą, kuriame yra tema apie tai, kokie standartai keliami pildantiems žaidėjams.
 3. Šiaurinis Vėjas

  Naujas projektas

  Nematau nieko unikalaus, panašu jog prieštarauji pats sau. O kalbant apie forced roleplay serverius - jei seki uždaras bendruomenes, Lietuvoje yra buvę pora sėkmingų minecraft rp serverių. Tiesa ta jog rp domisi vyresnė auditorija, todėl tokio tipo serveriui reikia išskirtinio organizuotumo ir patirties.
 4. Youtube pilna video, patvirtinančių tai ką pasakiau. Pateikiu HD 4600 ir 530 HD GPU benchmarks apačioje (primenu FPS yra dar didesnis be video įrašinėjimo). Taip pat, matomai nesupranti jog HD 4600 naudojamas desktop procesoriuose yra galingesnis nei 4600 naudojamas laptopuose. Peržiūrėk šį puslapį, kur detaliai palyginta GT820m su HD 4600 desktop http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GeForce-820M-vs-Intel-HD-4600-Desktop-125-GHz/m9527vs2168
 5. Sveiki, planuoju kurti serverį kuris veiks ant Feed the Beast arba Technic Launcher platformos, ir naudos vieną iš populiaresnių modifikacijų paketų (modpack). VPS jau yra, tinklapis bus pradėtas kurti artimiausiomis dienomis. Būčiau dėkingas jei visi susidomėję atsakytų kelis klausimus mano Google Forms apklausoje ( https://goo.gl/forms/vzuBhmbCrnoLl4N23 ). Tokių serverių Lietuvoje yra labai mažai (o gal net ir nėra), tad ši apklausa man padėtų susidaryti įspūdį, kiek šiuo metu yra žaidžiančių kažką panašaus. Ačiū !
 6. Šiaurinis Vėjas

  Pasiulykit panašiu filmu!!!

  Kadangi tau patiko Aš esu legenda, siūlau Sunshine(2007) ir Twelve Monkeys (1995)
 7. Priklauso nuo to, koks tas integruotas GPU. Pavyzdžiui su Intel HD Graphics 4600 galima žaisti GTA V ir gauti apie 30 FPS and FullHD rezoliucijos. Vis dėlto, vardan sklandesnio veikimo verta pirkti atskirą plokštę.
 8. Šiaurinis Vėjas

  [Apklausa] Kokį IDE naudojate programuodami C++ kalba?

  Nemažai mano matytų senesnių knygų siūlo Codeblocks naudoti, bet šiuo metu Visual Studio Community yra praktiškai be konkurencijos. MS šiam IDE skiria daug dėmesio ir didelį biudžetą.
 9. Šiaurinis Vėjas

  The New Titan Is Here

  Po pusės metų vėl išleis per pus pigesnį GPU su tokiu pačiu performance, kaip ir buvo su GTX 1080.
 10. Šiaurinis Vėjas

  Zaidimu PC

  Jei jau imi Tier 3 psu high-end kompiuteriui, tai bent 600W įsidėk. Šiaip 500W užteks, bet dėl saugumo CX600 paimčiau.
 11. Šiaurinis Vėjas

  Pc build

  Po 8 metų tau gali užtekti tik korpuso. Tavo tas 64GB DDR3 bus absoliutus 0 žaidimuose, nes tavo vaizdo plokštės ir procesoriaus produktyvumo lygis būtų labai nukritęs.
 12. Šiaurinis Vėjas

  removed

  Pirmiausia, tu pateikei Mac versijos linką. Antra, čia stock versija, kai pas mane Antivirus Plus. Be to, esant paklausai galiu gauti ir daugiau raktų dideliais kiekiais( tada kai ši akcija jau pasibaigs), naudodamas privatų metodą. Taip kad čiuožk iš temos kol nereportinau už pranešimus ne į temą, nes jau atsibodai. Liko 6 raktai, 3 jau parduoti.
 13. Šiaurinis Vėjas

  removed

  Deja, konkretaus pirkimo įrodymo parodyti negaliu. Kodai nėra cardinti, nenaudočiau pats jei tokie būtų. Liko 7 kodai.
 14. Šiaurinis Vėjas

  removed

  Tikrai manai kad atskleisiu kaip juos gavau ? Jei raktai būtų public, nepardavinėčiau, nes nežinočiau ar jie dar galioja. Be to, naudojant public raktus, rizikuoji jog bet kada jie gali būti suspenduoti. Siūlau baigti teršti temą su savo nereikalingais pranešimais.
 15. Šiaurinis Vėjas

  removed

  Mano raktai ne public, gauti privačiai.