Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Su Šv. Kalėdoms - Naujas forumo dizainas!


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3766 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

- Blyn kokia gera snd nuotaika!
- Kaledos?

- Ne, issimiegojau. :D

Jus taipogi su sventem, bet kad ir sventes tokios... Minimum dvi dienas valgom, "Kaledu seneliam" pinigineja vejai svilpauja.. :D
Bet taipogi pabunam su visais pasidziaugiam dovanom ir t.t


Prie dizaino teks iprast, nes buvo tamsus, dabar sviesus, tai akys mirguliuoja :D
Seniau bsk buvo geriau nes pacioje pradzioje kur pasirinkti temas, jos buvo atskirtos maziuku bruksniuku _________ aisku ir dabar galima susirasti bet seniau buvo lengviau (tingumas over 9000) :D

(Nesamone activated beep)

Redaguota , nario Saule74
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiu už sveikinimus, linkiu ir jums to paties, bei per tą pačią vietą! :)

 

Na o kas liečia puslapio dizainą..

Pirma kart kai pamačiau buvau labai nustebintas, nes spalvos pasikeitė visiškai.

Minutėlei buvau pagalvojes kad ne ten papuoliau.

Tas per tą patį nusibosta.. todėl manau kad dizaino pakeitimai tikrai yra reikalingi (Bent jau man, mėgstu naujoves).

Žiuriu kuo toliau, tuo labiau tampa populiarus "plytelių" stilius.

Naujiesni "Windows" pasipuošę "plytelėmis", naujiesni "iOS" taipogi,.. o dabar ir mūsų puslapis. Gražu.

 

Dabar minusai..

Background'as labai jau baltai ryškus, manau jei uždėtume ką nors tamsesnio (Nesakau juodo, bent jau šviesiai/švelniai mėlyno), ne taip kirstų per akis.

Kaikur vietomis reiktu pakeist šrifto spalvą, pvz mygtuko "Pranešti" galima išvis nepastebėt. Manau jam reiktu priduot nublankusios raudonos spalvos.

15 min. pasinaršes šitam puslapį galiu pasakyt tik tiek.. bet manau su laiku viskas kristalizuosis. :)

 

Na ir bug'ą vieną radau, rašant post'ą, paspaudus ant "smailo" mygtuko, apačioj atsirandą arba neatsiranda, arba pusiau atsiranda "smailų" pasirinkimo meniu.

 

Sekmės tobulėjant.

Redaguota , nario Vadila
  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesą sakant parašęs į naršyklę supergames.lt ir pamatęs šį dizainą pagalvojau, kad užėjau ne į tą puslapį, nes dizainas buvo visiškai pakeistas, jokių panašumų negu buvo praeitas.

 

Pradžioje galvojau, kad nieko gero, bet pabuvojęs čia kelias minutes ir peržiūrėjęs viską nuo pradžios iki pabaigos pastebėjau, kad šito ir trūko šiam forumui. Nes dabar galime matyti ryškias, niekam neatsibodusias spalvas. Visą galima pastebėti žymei lengviau negu anksčiau, t.y. rašytojo vardą, apdovanojimus, reputaciją ir kt. Taip pat labai gražiai išsiskiria tekstas, lengva skaityti. Galiausiai, tai padės daugumai skaitovų kurie susiduria su tokiomis problemomis kaip - žmogus mėgsta ryškias spalvas, pakeičia savo tekstą į tą spalvą, o kiti to teksto nesugeba perskaityti, nes mirga viskas akyse, tad manau šio dizaino spalvos šią problemą sumažins. Tad dizainas labai šaunus.

 

Su šventėm visus ! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, Dominus. Tave taippat su šventėmis. Nors man dar iki dabar šis forumas yra savotiškai netoks, kažko stokojantis, ko nebuvo forume prieš IPB, tačiau po truputį priprantu. O šis dizainas gana įdomus savo ryškių, bet neperryškių spalvų žaismu. Gana linksmas toks :D O šiame dizaine labiausiai patiko ta oranžinės spalvos vartotojo panelė, esanti dešinėje pusėje, viršuje. Atrodo moderniai ir įdomiai bei išsiskiria iš įprastų IPB svetainių.

Redaguota , nario Detoucher`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomonė ir tokia ir tokia, kadangi tie Apdovanojimai, Reputation, Medaliai ir t.t yra tiesiai ant fono nes viskas susilieja į vieną baltą spalvą, bet tuo pačiu ir labai gražu, nes originialu, man galbūt labiau patiko senas, na bet žinoma iškart prie naujo daikto priprasti negalima :D Tai mano nuomonė ir tai kad patinka ir tokia kad nelabai. c:

 

Su Šv. Kalėdom !

Redaguota , nario FOXAS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dizainas nei geras nei blogas yra dar kur tobulinti , bet man tai bent po senojo prie kurio sėdėjau beveik metus sunku su juo atsisveikinti ir įprasti prie kito šviesaus. Manau , dizainą reikia palikti šį visi su laiku įpras. O šeip šaunu , kad dominus gįžo ir pradeda kažkokią veiklą .

 

Taip pat ir jus su šventėmis.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3766 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...