Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Su Šv. Kalėdoms - Naujas forumo dizainas!


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3766 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šaunuoliai administracija (galbūt ir moderatorių komanda prisidėjo...), kad stengiasi mus pamaloninti atnaujinimais, retais, bet už tai kokiais!  Senasis dizainas buvo labai nuvalkiotas, jį buvo galima rasti tikrai ne vien "Supergames" forume, tad manau šis pokytis tik į naudą. Šaunu!

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų pirmą, pamačiau daug dizaino klaidų. WTF? Mano coveris ne ten kur turi būti... Čia išvis atrodo viskas išmėtyta, reklama ant kažkokio š, žodžiu šitoje vietoje ne pats gražiausias vaizdas.5XZUO.png

Toliau, vėl teks parašą keisti, nes neatitinka fonas... Ir dar viskas labai jau balta, per daug balta. Manau senas buvo geresnis, bet laikui bėgant visi pripras ir prie šio. Kas gražu, tai tik pgr. puslapis manau.

Redaguota , nario myrrdin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vos tik įėjęs į tinklapį pagalvojau, kur aš čia patekau, bet pasitikrinęs adresą pamačiau jog tai senasis, gerasis SuperGames.lt forumas kuriame jau esu narys beveik jau 3 metai. Tačiau iš visų SuperGames.lt pokyčių, bei dovanų forumo nariams labiausiai patiko šitas, dizainas tikrai gražus, paprastas primenantis mano mėgstą Windows 8 - Windows Phone sistemą. Dauguma klaidų kurios buvo su praeitas dizainais bent iš pirmo žvilgsnio pasišalino, kalbu apie vizualinę pusę, tikiuosi kad šis dizainas atkentės dar ne vienas kalėdas, bei naujus metus. Taip pat noriu prisidėti prie administracijos sveikinimų ir pasveikinti visus su Šv. Kalėdom, lai jos būna kupinos džiaugsmo, daug gražių ir šiltų akimirkų, taip pat daug po eglute rastų dovanų, o kaip gi be jų. Ačiū už tokią dovaną, dabar net ir lankytis, bei diskutuoti forume bus kur kas maloniau!  ^_^

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų pirmą, pamačiau daug dizaino klaidų. WTF? Mano coveris ne ten kur turi būti... Čia išvis atrodo viskas išmėtyta, reklama ant kažkokio š, žodžiu šitoje vietoje ne pats gražiausias vaizdas.5XZUO.png

Toliau, vėl teks parašą keisti, nes neatitinka fonas... Ir dar viskas labai jau balta, per daug balta. Manau senas buvo geresnis, bet laikui bėgant visi pripras ir prie šio. Kas gražu, tai tik pgr. puslapis manau.

 

Tu esi savo profilyje, ir esi juokingai užsidėjęs headerį , todėl jis ir iškraipo viską. Tai tik profilyje, nes jį galima redaguoti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ištikro dizainas yra tikrai neblogas. Tinkamas dizaino išdėstymas (Retro langas kaip win8). Reiktu dabar jau pakeisti logotipą,suderinti spalvas logotipo ir pačio forumo,nes pokolkas man ne kaip žiūrisi,pakeisti f_icon į labiau tynkamus tokio tipo forumui ir gražesnius (nes dabar jie per daug paprasti),sutvarkyti "pakeisti stilių" mygtuką,nes dabar jo nėra. O šeip tai tikrai viskas pokolkas atrodo gražiai ir tvarkingai (Tik žinoma būtų geriau jeigu mano pastebėjimai būtų sutvarkyti). Dėkui už naują dizainą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su Šventėmis, nors tikiu, kad ne visi yra Lietuviai ir šiandien tiesiog jie nešvenčia nieko, tačiau sveikinu visus.

Ką galėčiau pasakyti apie dizainą, senas dizainas buvo tamsus, niūrius ir tiesiog akys priprato prie tamsos, dabar atsidarius Sg.lt tinklapį viskas balta, tiesiog akys nepripratusios taip staigiai šokinėti per spalvas, manau dizainas yra gražus, tačiau kol akys nepripratusios, galiu pasakyti, jog jame kažko trūksta, labai daug baltos, niekas neišsiskiria, manau senas dizainas buvo aiškesnis ir komunikabilesnis. Jeigu dar keisite dizainą, tai manyčiau jog jis turėtų būti nei per šviesus, nei per tamsus, taip pat, kad galima būtų matyti išskirtas iš backgroundo pagrindines funkcijas, kaip temas, naujienas, bei navigacijas.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dizainas truputį badantis akis, ypač jeigu turi kompiuterį, kurio brightness'as užkeltas iki max(kaip kad mano).
Šiaip iš principo visai įdomus jis, mygtukus lengva pastebėti baltame fone, spalvos suderintos daugiau mažiau, o pats dizainas tikrai matosi, kad "naujoviškas". Mano nuomone atsinaujinęs forumo stilius visai nieko, bet galbūt truputėlį per ryškus.
O šiaip visus su šv. Kalėdomis ir tikiuosi, kad jei šie metai jums buvo nekokie, tegul 2014 metai jums pasikeičia kardinaliai, kaip kad supergames forumioko dizainas.. =]

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dizainas platintas :D Bet nera lietuvoj matytas kur nors ;) Neblogi forumo atnaujinimai

 

Koks skirtumas: platinas ar ne? Svarbu, jog administracija nemiega ir daro tokius atnaujinimus. Senas dizainas tikrai buvo niūrus ir jam reikėjo pakaitalo, manau jog šis dizainas tam puikiai tiko. Beto unikalaus dizaino nupiešimas, bei profesionalus kodas tikrai nemenkai kainuotų, tad jau čia patys nariai manau turėtų kažkiek paremti forumą, kad ir tom pačiom apmokestintom registracijom, kad forumo išvaizda būtų vienintelė tokia. :) 

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3766 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...