myrrdin

Narys
 • Pranešimų skaičius

  837
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  11 +Pervesti

Reputacijos taškai

223 Turintis ką pasakyti

2 sekėjų

Apie myrrdin

 • Nario rangas
  Mylimas dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1997.07.07

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Pomėgiai
  ๖ۣۜCloudMinders™ savininkas - 185.80.129.91

Paskutiniai lankytojai

3.427 profilio peržiūros
 1. myrrdin

  [MINECAFT] PERKU SERVERI

  labas, siūlau savo projektą kuris nebuvo baigtas iki galo, 80%. Beveik visiškai viskas lietuviu kalba, pastatytas pagrinde ant scrip'tu, tad lengva išmokti redaguoti ar kurti kažką naujo. Galiu padėti užbaigti ir paleisti online. 30-150eur. PM
 2. Hi folks, kuris sužaisti Minecraft? survival/adventure mode iki galo per pora dienu online dviese ar daugiau? kažkada buvau kiečiausias mc, o tu?

  1. myrrdin

   myrrdin

   gal kas atsiusit naujausia versija cracked mc? nežaidžiau jau pora metu

  2. Kevin_Abrello
 3. Teikiu grafinio dizaino, reklamos paslaugas brangiai, pm

 4. myrrdin

  Retro nuotraukos !

  Gamina? nesupratau. Su photoshopu?
 5. myrrdin

  Dizainu kurimas

  Idėjas generuoja vaizduotė. Ir joks youtube video nepadės, tik pamatyti vaizdai gal pažadins vaizduotę ir kažką sugeneruosi. Apie youtube kalbėjau, kad išmoktum kaip naudotis photoshop. No more free posts, Best regards.
 6. myrrdin

  Kokį jūs pasirinktumėte serverio stilių ?

  Tik neprarask to pasitikėjo savim Matai, kai turi idėją, visada galvoji darysiu viską geriausiai, mokėsiu kitiems eur, kad tik būtų geriau sukurtas projektas ir pnš. O po kiek laiko nebesinori nieko pirkti, stengtis per daug, sakai gerai bus ir tie free pluginai mc su kiekvienu update tampa vis lengvenis ir toliau nuo realybės Pritariu, todėl ir buvo smagu žaisti pirmasias mc versijas kur buvo tikrai hard.
 7. myrrdin

  Dizainu kurimas

  Na aš dar ir google.lt paminėjau Matai, tikriausiai neįsigilinau labai į temą, kalbėjau apie patį dizainą, jo kūrimą, naudojimasi photoshop ir kt. programomis. Nes dizainas nėra tikslusis mokslas ir nėra jokių taisyklių kurias privalai išmokti. Nebent kaip išmokti naudotis jo kūrimo priemonėmis. Žmogus rašė, kad nori išmokti piešti dizainą tai ir atsakiau. Na nes piešiant tereikia photoshop. O ką toliau daryti su tais exportintais .png ar kitais failais, jau kitas klausimas ir nebe dizaino tema.
 8. myrrdin

  Dizainu kurimas

  Jei tau reikia kito žmogaus ir dar jam mokėti, kad tokius dalykus išmokti, tai geriau išjunk pc dabar. Sumokėsi žmogui ir? Kaip jis tau paaiškins kaip photoshop naudotis? Numes linką į youtube tutorial? :DD Žodžiu jei nori kažko išmokti, įsijunk youtube ir tikrai greitai, suprantamai viską sužinosi. Taip pat ir google.lt. Tereikia tik noro, o jei nėra noro, išjunk vėl pc ir eik daryk tą kam yra noras
 9. myrrdin

  Kokį jūs pasirinktumėte serverio stilių ?

  Manau nauji minecraft žaidėjai visada renkasi survival/factions tipo serverius. Kadangi konkurencija tokiu didelė, reikės labai pasistengti kuriant. Kiek galima padaryti sunkesnį ir realištiskį gal? Tada gal pritrauksi ir senbūvius žaidėjus. Atžaidus mc pora metų, labiau domina įvairus minigame. Bet ir čia teks labai pasistengti arba sugalvoti naujų įdėjų minigame. Nes kodėl turėčiau tą patį pvz HungerGames žaisti pas tave, jei yra servas kuriame hungergames dar geresnis ir modifikuojant įdėta daugiau darbo.
 10. myrrdin

  Iphone 6 No Service

  Buvo ir man. Pasikeičiau SIM kortelę, pagerėjo kažkuriam laikui. Vėliau vel dingo, po laiko atsirado ir nebedinginėja ryšys Telefonas tikriausiai buvo sušlapęs kažkiek, drėgmės gavęs, tai ir yra to priežastis.
 11. myrrdin

  EzRanksPro *rank'ų sistema*

  Tik atrodo sunku, bet ištikro nėra ko nemokėti ten. Labai lengva, pora val. arba vienas youtube video ir išmoksi viską. O jei tam net nėra noro, tai geriau nekurti jokių projektų Betkokiu atvėju ankščiau ar vėliau manau teks išmokti, tad.
 12. myrrdin

  EzRanksPro *rank'ų sistema*

  Atsinaujink spigot.jar (jei tokį naudoji) į naujausią. Naudok tik PermissionseX ir Essentials, essiantialsChat naujausią versiją. Jei vistiek niekas neveikia, tiesiog išbandyk ant naujo tuščio local server su tais pačiai plugin, be pašalinių.
 13. myrrdin

  Pagalbos su statymu

  Nieko nerasi geriau už seną gerą WorlEdit.
 14. myrrdin

  Parduodu saukima i kariaumene

  Jis visada apsidaužęs. No offense Imprint.