Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Su Šv. Kalėdoms - Naujas forumo dizainas!


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3766 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dizainas atrodo visai paprastai, nėra jokių nereikalingų paveiksliukų, galbūt galima būtų pavadinti šį dizainą moderniu, kadangi iš monotoniško buvusio dizaino pakeista į daugiau turintį kitą dizainą, bet aišku ne visi prie to pripras, tačiau asmeniškai man šis labiau traukia akį savo spalvų įvairumu. Iš pradžių, atsidaręs SuperGames išsigandau, nes pamaniau, kad projektas parduotas ir tos spalvos kažkaip išgąsdino, nes kaip sakiau, spalvų pakitimas taip staigiai padarė savo. :D Tikrai džiugu, kad darot kažkokius pakeitimus.

 

Linkiu jums šiltų šventų Kalėdų su šeima, giminėmis, dosnaus Kalėdų senelio ir tebūnie taip, kad šiame forume ir asmeniniame gyvenime visi sutartų ir rastų bendrą kalbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

VKPNDqz.png


 


Taigi pirmą norėčiau visus SuperGames.LT lankytojus pasveikinti su šventėm. Noriu palinkėti laimės, sekmės. Tai pat noriu palinkėti sekmės su šiuo forumu SuperGames.LT komandai t.y savininkams, moderatoriams.


CDH7kUa.png


Dizainas, visai nieko, manau atėja į forumą po šio atnaujinimo, pagalvojo, kad ne čia užejo, aš iš ties tai pat. Dizainas man visai nieko, primena "Windows 8", gal ir ne visiems dizainas patiko, bet ką padarysi. Aš iš 10 duočiau kokius +9, 10 neduočiau nes reikėtu biški patobulinti dizainą, tai tiek.


Redaguota , nario TheBitlas
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na žinot.. Toks dizainas visiškai netinka tokiam forumui? Kodėl? Dauguma iš čia esančių narių yra 10-15m. Ir iš patirties žinau, jog tokiems pagrinde patinka tamsūs dizainai, prigrūsti visokių atsiprašant š. Šį naują dizainą galėjot daug geriau pašlifuoti padirbę su spalvomis, iconais, fontais ir kt,. Iš tiesų tikėjausi daugiau ir kaip minėjau mano nuomone toks dizainas tokiam forumui netinka. Yra nemažai niuansų. Beja kaip flat stilistikos dizainui duočiau tik silpną 4/10 :/. Jus taip pat sveikinu su šventėm.

Redaguota , nario MantasF
  • Neigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su šventėm visus, na o dabar pakalbėkim apie dizainą :

Dizainas išties šviesus ir jaukus, užėjus net pamaniau, kad ne ten užėjau, kadangi buvau jau įpratęs prie senojo dizaino, beabejo dar irgi nelengva priprast. :D Beabejo galėjo padirbėti ir daugiau ties keletą aspektų kaip logo. Spalvos pavasariškos ir šiltos. Pavasaris gal ir jaustusi jei nebūtų kalėdos šiandien. :D Taip, kad kalėdų senelis tikrai padirbėjo iš peties manau ties šiuo dizainu :) Gražus išdėstymas, naujoviškesnis stilius :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3766 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...