Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Su Šv. Kalėdoms - Naujas forumo dizainas!


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3766 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikinu ir jus miela administracija bei visa moderatorių komanda su artėjančiomis šventėmis. Kalbant apie dizainą senai tokio reikėjo, juodi jau išėjo iš mados o dabar atrodo ant žiemos tikra pasaką forumas tik gaila, už lango nėra dar tos pasakos :(

Redaguota , nario Lipalas.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano galva dizainas gražus, šviesus. Tamsūs jau senai nemadingi. Ir tik gadina akis, o mums jauniems - jas reikėtų saugoti. Palikta galimybė jį atkeistą, komentaruose kiti dar neranda. Taigi einate į pačią forumo apačia ir spaudžiate : Pakeisti stilių. Ir renkatės juodą ( suprgameslt arba Šviesų supergameslt Metro ).

 

 

P.S. Visiem smagių švenčių, tikiuosi laikui bėgant, visiem patiks naujasis dizainas :) 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Administracija, Jus taip pat norėčia pasveiknti su Šv. Kalėdom, malonu kad stengiates dėl visų arba bent jau kai kurių SuperGames.LT narių, kad kopiate kiekvieną dieną ne tik į aukštumas bandydami lygiuotis į Užzdarbis.LT (Jums tikrai puikiai sekasi, manau ir esu tuo tikras kad pranoksite ir Jūsų forumas bus populiariausias Lietuvoje). Taigi noręčiau padėkoti už tai kad esate, norėčiau pasakyti kad dizainas yra tikrai gražus bent jau man asmeniškai. O kodėl gražus? O todėl kad šis naujasis dizainas yra šviess, nevarginantis akių bent jau man. Taigi ačiū jums labai už tai kad esate ir vis da stengiates dėl kiekvieno iš mūsų.

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

Eglutė skarota,

Eglutė žalia.

Meškutė gauruota,

Ją lanko šile.

 

O kodėl gauruota? 

O todėl kad ne žalia :)

Redaguota , nario almantas1989
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dominius permission nariam uždėk kad galėtų dizainą keist. Nes dabar kaip matau tik administratoriams padaryta.

Dizainą jau mato visi (kam nepatink gali asmeniškai sau pasidaryti buvusį, per forumo apačioje esančią nuorodą "Pakeisti silių")
Bet aš jo nerandu... :D padarykit kad būtų
Tuoj bus. ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3766 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...