Peršokti į turinį

Script Paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3887 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Rekimanduojų Tikrai gerai Skriptinai gerai Atliėka savo darbą Žino ką daro jei klaidą padaro ištaiso, jis geras Skripteris Už Kieša Geriau nes Kieša Dirbo prie TGP buvau aš ten Adminų Prižiūrėtojų tai jis klaidų daug padare. ir neištaise, o Dainius_Quattro ištaise. Sėkmės

Prie ko čia tas tgp? :DD Neištaisiau nes išvariau dirbt + neapažinau savo gm tai sunku buvo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O aš nerekomenduoju . Senai sumokėjau pinigus , darė , darė sake atsiųs atkelinėjo datą ir taip dingo į vandenį

:DD Man visisškai tas pats atvėjis, nesugebėjo per pusė metų padaryt darbo už kurį sumokėjau, aišku tada dingo kažkur, tai sugalvojau po kelių mėn susirasti, kad užbaigtų darbus, na lyg ir išėjo susitarti, o dabar laukiu vėl jau maždaug antra savaitę gal daugiau, ir priežastis kodėl atidelioja "turiu savo gyvenimą" lyg kiti jo neturi, tai nafik tada darbus apsiimi, į skype dažniausiai net neatrašo.. Žodžiu tikiuosi per ateinančius kelis metus sulauksiu padarytų darbų :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

AKCIJOS ATRAKCIJOS

Pilnas serverio surišimas su MySQL - 40LT (Ieina žaidėjų krovimas/saugojimas, mašinų krovimas/saugojimas, biznių krovimas/saugojimas, namų krovimas saugojimas) + Perkant šią paslaugą nemokamai pridedu sistemą kurios pagalba žaidėjai galės atsiblokuoti, pirkti paslaugas, naudodamiesi mokejimai.lt sistema.

GameMode optimizavimas - 40LT (Ieina pilnas GM optimzavimas) + Perkant šią paslaugą pridedu mano kurtą ginklu anticheat (jokios galimybės jį apeiti)

Sistemų kūrimas - 40LT (Betkokia sistema) + Perkant šią paslaugą pridedu mano kurtą Anti AirBrk (prigauna po ~3s jį naudojant)

Laukiu jūsų PM žinučių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šitas veikėjas rimčiausias šitame puslapyje kuris teikia tokio pobudžio paslaugas. Siūlau rinktis jo paslaugas, nes jis puikiai nusimano savo srityje yra vienas seniausiu šitoje srityje iš lietuvių skripterių, galit nežiet kad tokie kaip

Divito, Sancio teikia pigias paslaugos, jos nėra kokybiškos, jie tik pradinukai palyginus prieš šitą veteraną, taigi rinkitęs šitą veikėją.

Redaguota , nario R0L1S
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šitas veikėjas rimčiausias šitame puslapyje kuris teikia tokio pobudžio paslaugas. Siūlau rinktis jo paslaugas, nes jis puikiai nusimano savo srityje yra vienas seniausiu šitoje srityje iš lietuvių skripterių, galit nežiet kad tokie kaip

Divito, Sancio teikia pigias paslaugos, jos nėra kokybiškos, jie tik pradinukai palyginus prieš šitą veteraną, taigi rinkitęs šitą veikėją.

Įnėrė :xx ( NIURKTTTT )
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3887 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...