deadly69

Narys
 • Pranešimų skaičius

  281
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

19 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie deadly69

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis
 1. deadly69

  CS:GO GIFTAI

  Supratau, dėkuj tau, būsiu supainiojęs Anyway niekas nesikeičia, pardavinėjimi toliau, tik kainas tuoj pasitikslinsiu. Patarsi gal protingą kainą?
 2. deadly69

  CS:GO GIFTAI

  Am, kuo skiriasi tie kodai ir giftai? Matai, kai nežaidžiu nelabai ir žinau. Kiek aiškino tai tiesiog šį kodą įrašius gauni legalų cs:go ar klystu?
 3. deadly69

  CS:GO GIFTAI

  Nu kaip suprantu ne tradable. Paprasti kodai ir tiek. Tokie tarpininkai nedomina, čia šešiolikiniai modai ar ne modai (nėra skirtumo) vaikų forume nieko nesako apie patikimumą. (Neįsižeiskit) Tiesiog, kai seniau čia lankydavaus žinau, kad 85% ribiatos čia neseniai pradines klases baigę ir modų čia tokių buvę, kad graudu. Jei jau kažkam taip norisi to tarpininko (nors manau sunkiai rasit turinti daugiau kompetencijos, reputacijos (ne forumo^^ už mane) tai bent jau kažką iš uždarbis.lt paimkit bent su min.30 atsiliepimų.
 4. deadly69

  CS:GO GIFTAI

  Kas per tarpininkas?
 5. Parduodu 3 cs:go giftus, gavau dovanų, kad ir kaip juokingai atrodytų. Deja žaidimų jau seniai nežaidžiu ir neturiu tam laiko. 1 gift kaina - 5eur. Visus 3 iškart už 12eur. Įvairūs vaikėzai scameriai net negaišinkit, pirmas neinu, esu nemažų projektų savininkas, galimi patikimumo įrodymai. AŽ.
 6. Sveiki, Reikia padaryti lapą iš dviejų pusių. 12 klasė, nesunkus darbas. Darbas už porą euriukų. AŽ.
 7. deadly69

  Spe3d123 darbų galerija

  Atrodo idomiai, bet kažko trūksta.
 8. deadly69

  Apšvieskit sa:mp situaciją

  Man idomios žmonių nuomonės būtent apie tai, kaip rašė Dariuspro, o dėl mano žinių php ar kitoj kalboj gali nesirūpinti ir nelabai supratau kodėl išvis apie tai užvedei kalbą, tuo labiau apie kažkokius grp editinimus Bet taip tu čia parašei tiesą kuri ir taip gan aiški. 90% kad ne, nepamenu aš tų savo nickų žaidimo, bet nemanau.
 9. deadly69

  Apšvieskit sa:mp situaciją

  Nesuprantu apie ką tu čia šneki. Temą sukūriau, kad sulaukti žaidėjų nuomonės, ar verta būtų kurti šiuo metu sa:mp projektą, ar sa:mp dar nemiręs, kadangi jau daugiau nei metai sa:mp'u nesidomėjau, todėl ir klausiu ar kas jį dar žaidžia. Mano programavimo sugebėjimais gali neabėjoti, o pawn aplamai programavimu nepavadinčiau. Prieš daugiau nei metus užsiimdavau sa:mp'u, domėjaus tuo pačiu pawn, C++, mysql, html, php, kadangi turėjau porą projektų kuriuos sėkmingai pardaviau. Per tą ~metų pertrauką dirbau su įvairiom web platformom, kadangi pinigai šitoj srity daug realesni ir didesni.
 10. deadly69

  Apšvieskit sa:mp situaciją

  Kokį dar gamemodą? Išvis iš kur tu ištraukei, kad aš kažką editinau? :DD Sampu jau daugiau nei metai nesidomėjau, tam ir tema sukurta.
 11. deadly69

  Apšvieskit sa:mp situaciją

  Kodėl tu galvoji, kad nesugebu padaryt unikalaus gamemodo?
 12. deadly69

  Apšvieskit sa:mp situaciją

  MTA tokio populiarumo nesusilauks kaip samp. Rašau tik norėdamas sužinot kaip besilaiko samp ir ar dar bežaidžia kasnors jį.
 13. Sveiki, Gan ilgam buvau metęs sa:mp, buvau perėjęs prie didesnių projektų, programavimo, bet dabar kilo mintis ar imanoma šiuo metu būtų pastatyti populiarų sa:mp projektą? Kaip besilaiko visokie sarg, lmg? Kaip laikosi SOC? ar dar žada startuoti? Aplamai, jei apsiimčiau vėl sa:mp galėčiau skirti dideles investicijas, bet kyla klausimas ar verta? Buvau tokios nuomonės jau prieš kokius 2 metus, kad jau neverta, nebe tie laikai ir panašiai, o ką jūs manot? Ką norėtumėt išvysti naujame projekte, kad jus ten patrauktų? Nesakykit, kad kažko unikalaus, sa:mp'e šis žodis taip nuvalkiotas, kad net gėda jį tarti. Domina konkretūs faktai, ačiuks.
 14. deadly69

  Sugalvojat domeną - prizas 10lt

  Šaunu, kažkas į tą pusę, tik būtų geriausia, kad susidėtų iš vieno žodžio
 15. Sveiki, kuriu projektą kuris susijęs su uždarbio idėjomis, jame bus galima užsidirbti, tobulėti, semtis informacijos, diskutuoti, tai bus forumas. Reikia sugalvoti puslapiui vardą (domeną) iš visų pasiūlytų išsirinksiu vieną geriausią ir padovanosiu 10lt banku arba tiesiog tel papildymu arba kaip jums patogiau. Duosiu porą pavyzdžių kaip turėtų atrodyti: verslas.lt idejos.lt ideja.lt verslauk.lt uždarbis.lt tobulejimas.lt pirmenybę teikiu domenams su lietuvišku raktažodžiu ir .lt galūne, jei jau galvojate su užsienietieška galūne geriausia, kad ir raktažodis būtų angliškas. sėkmės galvojant! patikrinti ar laisvas domenas galite čia: http://www.iv.lt